Jump to content

Novi Sport


racer

Recommended Posts

cestitam na auteku novom..vise srece sa ovim ak kazes da je onaj bio pun problema ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • racer

    52

  • alenp

    32

  • R5GTT

    19

  • Coupe RS

    19

Top Posters In This Topic

Dobro onda, kad si otvorio ovakav topic mogao si pretpostavit da će biti pitanja kako, zašto, koji, šta...??? Jer napravio si relativno čudnu transakciju a ljudi pitaju i propitkuju o svemu šta im je čudno.

Ako ti smeta to propitkivanje (a znao si da će ga biti) onda se pitam čemu ovaj topic. Daješ informacije preko qrca a otvoriš temu da si uzeo novog sporta. Ili pričaj ili ne pričaj...

:hey:

OK u pravu si ...

Link to comment
Share on other sites

Ovako ja cu vam sad objasnit :)

On je prodao svoj auto meni i u planu je imao kupit nesto jace EVO IX, M3, STI WRX nebitno, kako je zbog svojih privatnih stvari odluka pala na auto takve cijene opet se odlucio na R26 jer nakon svih probanih autiju najvise je mehanicki bio odusevljen R26icom..

Problem s R26 koji sam ja uzeo ce se rjesit u servisu gdje je auto sad pocet cemo lagano :)

Prvo je puklo crijevo kod turba, konkretno koje ne znam jer to nisam vidio, auto je dosao s ostecenjem na suvozackim vratima kako da ih je netko s unutranje strane piknuo nekim spicom, na prednje braniku kad se duze vozi brze od 160 ispadne mrezica sa stiftova, na zadnjem braniku mu se boja kod desno auspuha topi, autu skripe pozidaci prozora kad je mokro, iza se cuju plastike sto je normalno za taj model, auto javlja gresku brake faulty, u voznji mu je otpao sredisnji retrovizor zbog kojeg se moraju mijenjat prednja sajba i senzori, mislim da je to to ako sam nesto zaboravio bum dopisao :laugh:

I iskreno ako ne rijese sve sto je gore navedeno onda cemo malo krenut drukcijim pristupom prema koncesionaru..

Link to comment
Share on other sites

Ovako ja cu vam sad objasnit :)

On je prodao svoj auto meni i u planu je imao kupit nesto jace EVO IX, M3, STI WRX nebitno, kako je zbog svojih privatnih stvari odluka pala na auto takve cijene opet se odlucio na R26 jer nakon svih probanih autiju najvise je mehanicki bio odusevljen R26icom..

Problem s R26 koji sam ja uzeo ce se rjesit u servisu gdje je auto sad pocet cemo lagano :)

Prvo je puklo crijevo kod turba, konkretno koje ne znam jer to nisam vidio, auto je dosao s ostecenjem na suvozackim vratima kako da ih je netko s unutranje strane piknuo nekim spicom, na prednje braniku kad se duze vozi brze od 160 ispadne mrezica sa stiftova, na zadnjem braniku mu se boja kod desno auspuha topi, autu skripe pozidaci prozora kad je mokro, iza se cuju plastike sto je normalno za taj model, auto javlja gresku brake faulty, u voznji mu je otpao sredisnji retrovizor zbog kojeg se moraju mijenjat prednja sajba i senzori, mislim da je to to ako sam nesto zaboravio bum dopisao :laugh:

I iskreno ako ne rijese sve sto je gore navedeno onda cemo malo krenut drukcijim pristupom prema koncesionaru..

Da dodam da recaro škljoca u desnom zavoju, da se tu i tamo ne upali ploca vozim se 160 i napiše mi na kompu brake faulty a normalno koci...mjenjana je cijev dovoda ulja u turbo...

Link to comment
Share on other sites

Ok...sve u redu, samo sam umoran od otvoreniih topica u kojima ništa ne piše. I ja isto imam auto, imam i topic u kojem pišem o problemima s tim autom, da sad uzmem neki drugi onda bih otvorio novu temu i napisao nešto konkretno unutra. To je ako

Link to comment
Share on other sites

Slusaj ja ga poslije takvih problema vise nikad nebi uzea! Nadam se da ces imati vise srece sa ovim akcijskim modelom... ;)

Link to comment
Share on other sites

Clio je od brata tako da cemo imat obadva auta, malo i velikog brata :)

Protiv crvcaka nemam nista, to je takav auto, tvrdi ovjes, nizi profil, velika felga + nase ceste to je cisto normalno, ali ako meni odpadne retrovizor u voznji bolje da ih nema :mad:

Link to comment
Share on other sites

Slusaj ja ga poslije takvih problema vise nikad nebi uzea! Nadam se da ces imati vise srece sa ovim akcijskim modelom... ;)

Mislim da svaki R26 ima tih "problemicica" jer su mehanicki slozili auto gotovo do savrsenstva, ostale su greske na ostalim stvarima.

Link to comment
Share on other sites

Clio je od brata tako da cemo imat obadva auta, malo i velikog brata :)

Protiv crvcaka nemam nista, to je takav auto, tvrdi ovjes, nizi profil, velika felga + nase ceste to je cisto normalno, ali ako meni odpadne retrovizor u voznji bolje da ih nema :mad:

retrovizor ? kaj je to ? ko je brz ne gleda na retrovizor..............

Link to comment
Share on other sites

Clio je od brata tako da cemo imat obadva auta, malo i velikog brata :)

Protiv crvcaka nemam nista, to je takav auto, tvrdi ovjes, nizi profil, velika felga + nase ceste to je cisto normalno, ali ako meni odpadne retrovizor u voznji bolje da ih nema :mad:

Ma kad te odusevi na zavojima zaboravit ces ti i na retrovizor :laugh:

E...pogle imamo isti datum rodenja :hey:

Link to comment
Share on other sites

Ma kad te odusevi na zavojima zaboravit ces ti i na retrovizor :laugh:

E...pogle imamo isti datum rodenja :hey:

Pa zato sam ga i uzeo cisto jer je mehanicki perfektan barem meni, meni je kao pogoden za mene, udobnost mi je taman ( ljudi kazu da se to ne gleda kod takvih autiju, ja ne trazim krstaricu ali ne zelim se trest u autu ) lezanje je :oo:

Probao auto i po sljemenu i malo po gradu, i po autoputu i odusevio me a ostalo cu ja lako rijesti dampiranje, u servisu itd itd :)

Samo si 6 godina stariji, DEDA :laugh:

retrovizor ? kaj je to ? ko je brz ne gleda na retrovizor..............

To stoji, ali kad ti retrovizor visi na senzorima nije lijepo :)

Edited by alenp
Link to comment
Share on other sites

Probao auto i po sljemenu i malo po gradu, i po autoputu i odusevio me a ostalo cu ja lako rijesti dampiranje, u servisu itd itd :)

Da ga nisi ti to rijesio na Sljemenu i zato si ga morao kupiti!? :laugh:

Zeka! ;)

Link to comment
Share on other sites

Da ga nisi ti to rijesio na Sljemenu i zato si ga morao kupiti!? :laugh:

Zeka! ;)

Ja sam bio s Cliom i imam smirenosti u glavi pa znam gdje su granice :)

Da imam 19 godina i R26 zavrsio bi mozda na istom mjestu :)

Mre
Link to comment
Share on other sites

Ovako ja cu vam sad objasnit :)

On je prodao svoj auto meni i u planu je imao kupit nesto jace EVO IX, M3, STI WRX nebitno, kako je zbog svojih privatnih stvari odluka pala na auto takve cijene opet se odlucio na R26 jer nakon svih probanih autiju najvise je mehanicki bio odusevljen R26icom..

Problem s R26 koji sam ja uzeo ce se rjesit u servisu gdje je auto sad pocet cemo lagano :)

Prvo je puklo crijevo kod turba, konkretno koje ne znam jer to nisam vidio, auto je dosao s ostecenjem na suvozackim vratima kako da ih je netko s unutranje strane piknuo nekim spicom, na prednje braniku kad se duze vozi brze od 160 ispadne mrezica sa stiftova, na zadnjem braniku mu se boja kod desno auspuha topi, autu skripe pozidaci prozora kad je mokro, iza se cuju plastike sto je normalno za taj model, auto javlja gresku brake faulty, u voznji mu je otpao sredisnji retrovizor zbog kojeg se moraju mijenjat prednja sajba i senzori, mislim da je to to ako sam nesto zaboravio bum dopisao :laugh:

I iskreno ako ne rijese sve sto je gore navedeno onda cemo malo krenut drukcijim pristupom prema koncesionaru..

za ovo boldano , ma hebes to, to mozes i sam rijesit, nesto se smisli i rijesi za par min posla, nemorate odma trcat u servis... a ovo ostalo u servis pa nek se hebu oko toga... garanciju ima, tak da si bez brige...

cestitke i tebi i raceru na novim pilama.... nacitao sam se o R26 u EVO-u i mogu samo rec da sam ljubomoran :)

e racer, ponuda: stanes se samnom sa pugom, ak ja dobijem, dobim krug u R26, ak ti dobis , dobis pusu :lool:

Link to comment
Share on other sites

Eco da se coupe ne ljuti...trebao sam kupiti EVOIX MR FQ 360 za otprilike 60000€ ali mi je uletilo da kupim kucu pa sam mogao birati kuca i jeftiniji auto ili skuplji auto bez kuce...kao što vidite izabrao sam kucu i ponovno meganea zato kaj mi je to najbolji auto u klasi a vozio sam i R32 još...ostavio bi si meganea da ga nisam prodao ali pošto jesam sada sam si kupio drugoga eto kome nije bilo jasno sada mu je jasno.. :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Ma zaboraviti ćeš ti na sve zvukove kad stisneš i čuješ vuuuuuuššššššš :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Uzo sam R26 bijeli iz zadra cijena je koliko i piše 194.000 ima xenone i sve što je imao i moj..

sjedio sam ti u autu prije tebe :rotfl:

lijep je moram priznat

Link to comment
Share on other sites

To stoji, ali kad ti retrovizor visi na senzorima nije lijepo :)

imam ja kombinirana klješta samo cvik i nema problema,preko displeya staviš crnu naljepnicu i nema greške na kočniocama a mre

Link to comment
Share on other sites

Cestitam na novom autu...

Dobro ti zaradujes ak si mozes kupit auto od 60 000eura, cim se bavis ak smijem znat? Pa si se odlucio za kucu. Kaj kuca kosta 30 000eura?

Bas sam se nasmijo u ovom topiku.

Al svaka cast ak zaradujes i ak si mozes auto kupit.

Link to comment
Share on other sites

Cestitam na novom autu...

Dobro ti zaradujes ak si mozes kupit auto od 60 000eura, cim se bavis ak smijem znat? Pa si se odlucio za kucu. Kaj kuca kosta 30 000eura?

Bas sam se nasmijo u ovom topiku.

Al svaka cast ak zaradujes i ak si mozes auto kupit.

Ne kuzim zakaj je to bitno ? Ja cu si sam kupit auto pa jer to mene cini boljim ili moj auto boljim od nekog tko auto dobije ? Ja cu iskreno rec da bi rade da mi poklone auto nego da ga moram placat svaki mjesec ali gusti kostaju i bio bi mi vec gust da nije trosak od minimalno 3500 kuna mjesecno...

Link to comment
Share on other sites

Nije bitno, al nek se drugacije izrazi, jel ipak malo zvuci smijesno. :dobroje::wink:

Edited by zeko
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.