Jump to content

Novi Sport


racer

Recommended Posts

huh, svega i svacega u ovom topicu...

R26 junaci, sretno s novim makinama i s novom kucom na moru racer! pametan potez btw! :hey:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • racer

    52

  • alenp

    32

  • R5GTT

    19

  • Coupe RS

    19

Top Posters In This Topic

e sad bi bio pravi da mi das R26 da otpeljam curu u tvoju kucu na par dana :zubo: salim se...

nego, planiras kaj nadodat na megane-a, nesto sa R26-R mozda? :)

Link to comment
Share on other sites

e sad bi bio pravi da mi das R26 da otpeljam curu u tvoju kucu na par dana :zubo: salim se...

nego, planiras kaj nadodat na megane-a, nesto sa R26-R mozda? :)

Htio sam ga ja kupit ali su mi rekli da ga nemogu povuc na naše tr

Link to comment
Share on other sites

pa nisu ni to losi planovi ;) aj samo naprijed s time! i sig ti je do jaja :)

TNX...heh..jel zna mo

Link to comment
Share on other sites

zadnja tri mozes kolko hoces zatamnit, ali prednja tj vozaceva i suvozaceva ne smijes opce ali prolazi najsvijetlija folia ATR 50

Kad sam imo citroen c2 zatamnio sam sva stakla ATR 15 znaci skoro pa najtamnije i proso sam u sloveniju bez problema... Bio uljudan i pristojan i sve 5...

Edited by zeko
Link to comment
Share on other sites

Evo jucer sam podigao R26 isto s**nje kao i prošli nakon 300 km-a na autoputu mi je otpao retrovizor i sada mi moraju mjenjat cijelu šajbu nemrem vjerovat da na 2 auta otpadne retrovizor... :goni:

Auspuh se bolje cuje u odnosu na

Link to comment
Share on other sites

Krenuli iz Zadra i negdje oko Senja skuzili mi da se lagano klima retrovizor i kod karlova tup otpao dolje :)

Rekao bi tvornicka greska :)

Uglavnom na autu nije nista pohabano, bas je cakum pakum osim tog retrovizora..

I nije mi dao da ga vozim brze od 130 jer tak pise u manualu :ljut:

Evo retrovizor i pro mod-u

dsc00241kn1.jpg

w640.png

Prvo tankanje, ostavili na 1.5 na autu koji u prosjeku ima 12-15 litara potrosnju, super jel :)

dsc00232gj6.jpg

w640.png

dsc00233pu8.jpg

w640.png

dsc00235rh3.jpg

w640.png

Edited by alenp
Link to comment
Share on other sites

Evo jucer sam podigao R26 isto s**nje kao i prošli nakon 300 km-a na autoputu mi je otpao retrovizor i sada mi moraju mjenjat cijelu šajbu nemrem vjerovat da na 2 auta otpadne retrovizor... :goni:

Auspuh se bolje cuje u odnosu na

Link to comment
Share on other sites

2Alen znaš koliko sam sa 1 tankom prešao sada ima 450 km-a i još cetvrtinu tanka to ti je po boardu 8,9l... :yeah:

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ti kolega racer moze rec sto se desava i sa duplo skupljim autima...

Nesto su zajebali u tvornici i mozes ga jebat..

2Alen znaš koliko sam sa 1 tankom prešao sada ima 450 km-a i još cetvrtinu tanka to ti je po boardu 8,9l... :yeah:

Pa vozis se 120 na autoputu, kaj bi ti da trosi nesto vise ?

Da si ga vozio 150 to bi vec popio :)

Edited by alenp
Link to comment
Share on other sites

Čestitke na novom autu,super je... Dva puta sam ga gledao dok je bio u salonu i ok je!! To sa retrovizorom se izgleda svakom događa što se tiče r-26 megana.. No to je ipak sitnica i mislim da ne moraš menjati šajbu.. Sve u svemu sretno i u

Link to comment
Share on other sites

Čestitke na novom autu,super je... Dva puta sam ga gledao dok je bio u salonu i ok je!! To sa retrovizorom se izgleda svakom događa što se tiče r-26 megana.. No to je ipak sitnica i mislim da ne moraš menjati šajbu.. Sve u svemu sretno i uživaj!!! Ali moram da napomenem da mi je žuta boja ipak bolja... :hey:

U servisu su mi rekli da nemogu lijepit to jer da nije dobro i da MORA ici nova šajba...

Isto tako se nebi složio sa tobom da je sitnica ...

Edited by racer
Link to comment
Share on other sites

Ma kuzim ja to sve,ali npr. prisustvova sam testiranju touarega i novinari bi dolazili sa novim Golf V GTI,koje bi preuzimali moj brat i ekipa dok novinari voze touarege. Ne trebam ti nista govoriti kako su ti auti (petice) bili vozeni a jos uz to su bile poskidane blokade pa se ovako "glupave" stvari nisu događale. Moga bi shvatiti da se desi na jednom,ali da se desava ista stvar 2 puta jednom čovjeku,ipak malo previse...

Ne kazem da je Golf zakon,ali ipak izgleda da su bolje rijesili te "dječje bolesti"...

I nemojte me sad bezveze napadati. :D

Link to comment
Share on other sites

Ma kuzim ja to sve,ali npr. prisustvova sam testiranju touarega i novinari bi dolazili sa novim Golf V GTI,koje bi preuzimali moj brat i ekipa dok novinari voze touarege. Ne trebam ti nista govoriti kako su ti auti (petice) bili vozeni a jos uz to su bile poskidane blokade pa se ovako "glupave" stvari nisu događale. Moga bi shvatiti da se desi na jednom,ali da se desava ista stvar 2 puta jednom čovjeku,ipak malo previse...

Ne kazem da je Golf zakon,ali ipak izgleda da su bolje rijesili te "dječje bolesti"...

I nemojte me sad bezveze napadati. :D

To je opce poznato, Renault Sport i zavrsna obrada nisu bas prijatelji...

Link to comment
Share on other sites

UUUU je**te ajmo sve je u redu u kad je u pitanju renault i da motor prosvira nakon 20 km-a isto bi bilo ok????jer se i to dogada???

Brijem kaj se tice kvalitete zakaj mi onda prtljažnik do lampi ima na jednoj strani 1 cm više lufta??

Edited by racer
Link to comment
Share on other sites

trebalo bi se dat zaljepit i ja osobno bi to rađe nego mjenjao šajbu,wurth je imao to ljepilo prije 10 godina kad sam na skoro svakom golfu 2 ljepio retrovizore koji su također otpadali

Golf 2 nema retrovizor na sajbi, usporedba jednog top megana R26 sa Golf 2 nije bas realna..R26 je vrh njihove ponude..

Auto ima svoji mana, ali mehanicki je slozen gotovo savrseno, lezanje, ovjes, upravljivost, udobnost, kocnice..ali sto se tice zavrsne obrade, tu si nisu dali truda..

Link to comment
Share on other sites

hmmm... nije mi jasno zakaj mora ic nova sajba, jel ovo plasticno kuciste drito za sajbu zaljepljeno ili kaj? ugl, ja bi na tvom mjestu to zaljepio sam... neznam sta bi se lose moglo dogodit... nek me neko uputi ako zna vise...

i sretno dalje s tim.. i nemoj mislit da sam zaboravio na onaj krug :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.