Jump to content

Gubic misljenja


darijoz

Recommended Posts

Tibor je super primjer navedenog..

Da ali on nema finu i friško ofarbanu radionu, nema pisač u boji za dynoprint i ne reklamira se okolo. Al svejedno mu mobitel stalno zvoni i ima posla, i imat će posla.

Link to comment
Share on other sites

a sta se tiće mike on o tebi ima samo rijeći hvale

Ja također o njemu zato je ovo ispalo malo glupo ali nije bitno nece on to uzet za zlo.

Sve u svemu neki dan se on i sreo sa bivsim vlasnikom i mojim autom.. naravno kao i uvijek dvije verzije price :laugh: ja vjerujem da su ta dva auta tu negdje zasada :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ja također o njemu zato je ovo ispalo malo glupo ali nije bitno nece on to uzet za zlo.

Sve u svemu neki dan se on i sreo sa bivsim vlasnikom i mojim autom.. naravno kao i uvijek dvije verzije price :laugh: ja vjerujem da su ta dva auta tu negdje zasada :bigl:

neznam, nisam se nikad vozio u tvom autu, ali mislim da mikin auto ima malo više snage i

Link to comment
Share on other sites

jel netko gledao "MOJ TATA JE BOLJI OD TVOG TATE!!!", nemogu virovat kojim ludostima se bavite...

Uzeli ste mi rijec iz usta, neznam za Mr.Gubica, niti Tibora ( na kojeg sam isto imao prituzbu da nije dobro obavio posao), pa na Gabreka....

Cijena je cijena i svi hocemo da nam se za nase pare posveti barem min. vremena i usluznosti!!! Gabrek je u kurcu radi popusta i ko zna cega jos, ali Hrvoje Andjelic koji radi za njega NIJE. Momak je profi u svom poslu i radi kako moze... Tako bi i drugi trebali...

Koji se K onda reklamira sa valjcima ako nece da uzme tjunirani auto za napravit, na tvornicki auto i djeca ubacuju mape... najbolji primjer je RS tuner za nas neznalice!!!

Sto rec Gabreku koji trazi za SKN chip na CS3 oko 4700 Kuna, da je budala ili KAD MOZE BIT GOTOVO???

Ako imas pare ( kao Balev - 600Eur) onda platis, a majstor ako mu je malo kaze CIJENU i nema pregovora...uzme i radi i boli ga odakle je ko...

Ma ovo je sve prazna slama, Ivane peri dalje ali sve mi se cini kako sam i prije rekao ...ako oces auto 1/1 onda moras preko grane jer u RH nema kruha!!! (malo nas je al smo govna)

Link to comment
Share on other sites

Ma ovo je sve prazna slama, Ivane peri dalje ali sve mi se cini kako sam i prije rekao ...ako oces auto 1/1 onda moras preko grane jer u RH nema kruha!!! (malo nas je al smo govna)

Ako znas prave ljude i u Hr je sve moguce ;)

Link to comment
Share on other sites

Daj mi objasni samo jednu stvar.

Zasto je RSR primamljiva opcija?

Vidio sam da se RSR spominjao vise puta tu na forumu, a ljudi su uglavnom o nekim stvarima krivo informirani pa napisi da mogu komentirat :D

Netko od vas je bio jako zadovoljan poslom odrađenim kod tog Matja

Link to comment
Share on other sites

znao je sigurno ali nije htjeo radio je on vec takve aute ali tvog nije zato jer si sa foruma, nene je prvo pitao jesam na forumu a onda mi je tek primio auto

zaaaaaaaaaakon :rotfl:

dario: ako sam dobro shvatio - hvališ dotičnog, a onda napišeš ovo i posereš ga za sva vremena na ovom forumu :yeah:

Link to comment
Share on other sites

Dastek je preskup i obećava nemoguće, Dastek više ne postoji a i znamo kakva je sve s*anja radio..

u principu je to Autotim, ali ne znam jel i dalje rade mapiranja & stuff...

Link to comment
Share on other sites

u principu je to Autotim, ali ne znam jel i dalje rade mapiranja & stuff...

Zadnje sto je bilo receno je da je autotim preuzeo prodaju i zastupstvo unichipa tako da bi oni to i dalje trebali raditi

osim ako se opet nesto promijenilo

Link to comment
Share on other sites

u principu je to Autotim, ali ne znam jel i dalje rade mapiranja & stuff...

Rade i dalje koliko ja znam. Gonzo je super, trudi se i sve ali jednostavno Unichip kao uređaj mije nesto vrijedan.

Link to comment
Share on other sites

Rade i dalje koliko ja znam. Gonzo je super, trudi se i sve ali jednostavno Unichip kao uređaj mije nesto vrijedan.

E vidiš, ja mislim da je Unichip kao piggyback kontroler jako dobar uređaj ali da su ga naši tjuneri (Dastek) doveli na loš glas. I taj Gonzo, kakve sam stvari čuo o njegovom mapiranju, strahota.

Link to comment
Share on other sites

Jednom mi je jedan slovenac koji se bavi slicnim stvarima rekao kako taj unichip koristi jedino npr. na starim toyotama i sl.

Mislim da je za neke jednostavne funkcije cisto ok ali da se previse ocekujet od navedenog. Naravno i cijena je kod nas bila malo napuhana.

Link to comment
Share on other sites

zaaaaaaaaaakon :rotfl:

dario: ako sam dobro shvatio - hvališ dotičnog, a onda napišeš ovo i posereš ga za sva vremena na ovom forumu :yeah:

ja sam samo rekao da zbog nekih stvari dotićni ne uzima reno u svoju radionu, i nitko ne mo

Link to comment
Share on other sites

ja sam samo rekao da zbog nekih stvari dotićni ne uzima reno u svoju radionu, i nitko ne mo
Link to comment
Share on other sites

Kako ću otići kod njega i uvjeriti se kad gospodin ne radi Renaulte a pogotovo one s foruma. Mislim...s time je sve rekao o sebi. Ne treba dalje ništa, pokopao se u očima svih forumaša ovdje...a i ako me tko pita za njega reći ću da ne ide tamo.

Biti zadrt i primitivan a raditi s ljudima (jer ljudi posjeduju aute) i

Link to comment
Share on other sites

mene samo smeta da kad sam došao kod njega i kad je vidio naljepnicu www.renault-klub.hr dvoumio se hoće li uzeti auto ili ne,

Ajmo ovako, zašto mislim da do sada nisam nešto nevjerojatnije/blesavije pročitao na ovom forumu. Ovo ne ide tebe, već Gubića. RKH kao takav, po mojim saznanjima nije osudio ili bilo kako negativno propagirao neku pravnu osobu (to govorim zbog naljepnice "renault kluba" i "odbojnosti" od strane Gubića prema njoj). Jel "Gubić" pravna osoba ili radi na crnjaka? Nema veze, fora je u tome što sam dosta na ovom forumu i ne sjećam se nekih

Link to comment
Share on other sites

Sto je on tebi tocno radio i koja je cijena bila??

kad sam bio kod njega ostao sam i sve sam dobro pratio, prvo napravi diagnostiku na autu ako sve seriski štima onda tek poćne raditi, izvadio je ćip iz kompjutera i slo

Link to comment
Share on other sites

kad sam bio kod njega ostao sam i sve sam dobro pratio, prvo napravi diagnostiku na autu ako sve seriski štima onda tek poćne raditi, izvadio je ćip iz kompjutera i složio mu podnožje (po meni to je najteži dio posla) onda je stavio auto na valjke i izmjerio je snagu prije promjene mape, zatim je izvagio ćip i stavio ga je na neki prikljućak na svom kompjuteru i napravio drugu mapu, kad je s tim oio dotov ponovo je auto mjerio na valjcima. autu je blokada sad na 7500 a ima 182nm i 150 ks na kotaćima

ja sam prije svega odlućio ići kod njetga jer je rekao da on snosi sve troškove ako nešto zaj.

Inace izvadit cip i vratit ga je najlaksi posao. Zreba ti "hvataljka" i vruci zrak. Vani je za minutu. Prikljucak je programator. Stavio ti je gotovu mapu koju ima za taj auto i nije izmislio toplu vodu.

150ks na kotacima? Koliko onda ima na radilici-motoru?

I nisi napisao koliko te igra izasla..

Hans me pretekao samo tako :serv:

Edited by BALEV
Link to comment
Share on other sites

150ks na kotacima? Koliko onda ima na radilici-motoru?

Ako ima 150 na kotačima to je cca 180 KS na radilici...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.