Jump to content

Gubic misljenja


darijoz

Recommended Posts

Da malo oživim temu. Od zadnjeg posta na ovoj temi je prošlo cca 7 godina, pa vjerojatno ima dosta novih iskustava.

Eto, molio bih iskustva za Gubić tuning, dobra, loša, bilo što.

Trebam odraditi ispitivanje ispravnosti ecu-a, stavljanje serijskog (originalnog) software-a i isključivanje immobilizera.

Gubić i Benc elektronik mi se čine najozbiljniji, no možda prvi dojam vara. Može i iskustva za oba znači i Gubić i Benc. Kako odrade posao, što se događa u slučaju da posao nije odrađen zadovoljavajućom kvalitetom...

Link to comment
Share on other sites

Gubić je montirao na Coswortha map senzor do 2.0 bara na motor koji puni 2.5 bara - riječ je o cosworthu za brdo koji je vozio Durlen....meni neshvatljivo i dovoljno za zaključak.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ti odgovorio već na to pitanje i mislim da si osjetio na svojoj koži da sam bio u pravu

Link to comment
Share on other sites

Meni je radio lagani remap na L2 2.2 dCi prije par godina, tad je auto imao 100tkm, sad ima 180tkm i sve je ok! Preporuka, pogotovo jer dobijes racun.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hvala ekipa. S obzirom da 99% iskustava sa Gubićem je remap, a sa Bencom ozbiljniji popravci ecu-a, možemo zaključiti da je Benc glavni u selu za ono što ja trebam.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.