Jump to content

Clio 1.2 16v By Newbie


newbie

Recommended Posts

eto malo slikica mog auta:

post-1378-1240153800_thumb.jpg

post-1378-1240153845_thumb.jpg

post-1378-1240153742_thumb.jpg

post-1378-1240153904_thumb.jpg

na autu su: AEZ xylo 15" sa michelin PE2 195 50 , nize opruge, maska od sporta, lakiran cijeli auto (+ lajsne, kvake, retrovizori i krovni spojler), crni bocni zmigavci, i auspuh od laste... danas montirao opruge (uz veliku pomoc naseg kolege -sale- ) i prepreprezadovoljan sam, napokon je turn in puno bolji, ne naginje se a jos je udoban... auto se napokon moze vozit po zavojima kak se spada :hura:

Edited by newbie
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 582
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • newbie

    196

  • Ruske

    31

  • jure

    20

  • Robi

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

a heba ga ja... rekoh da me nesto zeza upload na forum :nezna:

komentari na vozilo nista? :)

Link to comment
Share on other sites

nemam pojma, moram se koji petak zaletit pa vam se javim ;)

ajd ajd, nemoj bit papak, već te dugo nije bilo u metropoli :plazi:

p.S. clio pravi šminker, samo pazi kaj radiš, pogotovo sad kad si stavio nove opruge (znaš na što aludiram) hehehhe :hey:

Link to comment
Share on other sites

ma nemoj :plazi: ja sam cesto tam, tebe nema ni za lijek :) kad god zovem imas posla :plazi:

e sad vise nema odlazaka na skrivena mjesta s djevojkom :) nemrem proc vise onuda :zubo: zaaaaakon :lool:

Link to comment
Share on other sites

ma nemoj :plazi: ja sam cesto tam, tebe nema ni za lijek :) kad god zovem imas posla :plazi:

e sad vise nema odlazaka na skrivena mjesta s djevojkom :) nemrem proc vise onuda :zubo: zaaaaakon :lool:

Priznajem kriv sam :frown:

a bome vidim i da si shvatio na što sam mislio, hihi :bigl:

Link to comment
Share on other sites

ma jesi ti to zatamnjivao što stakla ili mi se čini jer je već sunce bilo pod koso pa mi djeluju nešto tamnija? :zubo:

vidi se da ga paziš i maziš, a to je najva

Link to comment
Share on other sites

nisam tamnio stakla :) to zbog svjetla a i to su ona neka tonirana il sta ti ja znam... daljnji planovi su sredit ovjes do kraja (koni sport i jos neke sitnice) , promjenit felge jer su mi ove pre sminkerske (speedline neke bi uzeo :) ) i onda na kraju motor van :)

Link to comment
Share on other sites

tako nesto da... al to ce bit za par godina kad bu para :zubo: znam da moram pol auta promjenit, al nema veze :)

Link to comment
Share on other sites

koji je status clia na kraju...u projektima si ga lockao..

pa je na prodaju bio....i kaj sad na kraju..jel regularno i sluzbeno tvoj il ?? :laugh:

a inace je bas lep :roll:

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

duga prica :zubo: nece se prodavat, jos je u vlasnistvu stare koja se vozi 1 mjesecno... a nisam htio nastavljat u projektima jer nije to neki projekt, ovo su sve sitnice...

Link to comment
Share on other sites

tako nesto da... al to ce bit za par godina kad bu para :zubo: znam da moram pol auta promjenit, al nema veze :)

uvijek pozdravljam takav entuzijazam :)

ali bi ti rekao ono što su meni rekli, vezano uz "ekonomsku računicu", kompletan swap sa dodatnom izmjenom svega i svačega

je u pribli

Link to comment
Share on other sites

znam ja to sve :) ne brini :) to su planovi za daljnju buducnost kada mi ovo nece biti every day auto pa ce se ici malo po malo ;)

Link to comment
Share on other sites

naravno, moralna podrška nije vrijedna spomena, jel? :nezna::plazi:

super je sad autek, baš je fino čučnuo, ali onaj clio 3 u pozadini na zadnjoj slici... e, da mi je taki' :oo:

Link to comment
Share on other sites

da da, moralna podrska se takoder broji :)

fala na pohvalama... (i ps. ak ima neko distance od 1cm nek se javi :) )

Link to comment
Share on other sites

naravno, moralna podrška nije vrijedna spomena, jel? :nezna::plazi:

super je sad autek, baš je fino čučnuo, ali onaj clio 3 u pozadini na zadnjoj slici... e, da mi je taki' :oo:

koji clio 3? a onaj mracnjak....ni ne vidi se na slici iz srebrne strijele :laugh: :laugh: :laugh:

distance 10mm? imam ja al nisam sto posto siguran oce mi trebat il nece...

ak oces sam na probu nije bed....

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

clio je odličan ... baš sređen taman koliko treba :)

felge mi se sviđaju! ak ćeš ih mijenjati u speedlinice, prodaj ih meni! ;)

nego, uskoro ću na svom cliu ofarbat sve plastike u boju karoserije, pa me zanimalo ima li znakova trošenja na kvakama? mislim na ljuštenje boje itd?

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.