Jump to content

Clio 1.2 16v By Newbie


newbie

Recommended Posts

  • Replies 582
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • newbie

    196

  • Ruske

    31

  • jure

    20

  • Robi

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

al ce nekom praonica postat stalno mjesto...ak oce da su bijele felge stalno ciste...

neznam ak cemo bas ono od srca najiskrenije...ja bi njih u crno...ko od KA2001MR-a s brava...

bijela + srebrna.....ne bas....bolje bi na mom tamnoplavom izgledale noeg na srebrnom...

al sad se postavlja jedno drugo pitanje.......na cemu je sada Adi? :laugh:

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

1. plavo+bijelo , crno+bijelo = to vidim stalno i dopizdilo mi, ovo jos nisam vidio osim na nekim autima iz gr.N (very nice :zubo: )

2. bas me briga kaj vam se ne svida, meni se svida, tj. jako mi se svida :zubo:

3. adi je na zimskima zasad :)

4. crne felge = fuuuuuuj :)

Link to comment
Share on other sites

Bolje da je O-Z nego Aez ali ova srebreno bijela kombinacija je po meni totalni promasaj. Po meni...

Slažem se sa ovim :hey:

Link to comment
Share on other sites

Bolje da je O-Z nego Aez ali ova srebreno bijela kombinacija je po meni totalni promasaj. Po meni...

a to sam mu i ja rekao al nebi htio da krivo shvati.. felga je odlicna ali bijelo na srebrno ni meni ne paše :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Jean Ragnewbie :bigl:

Ma nek te ne diraju naši komentari, ak se tebi svidja samo naprijed!

Koliko te izašao set felgi?

Edited by klox
Link to comment
Share on other sites

meni se sad svidja auto s ovim felgama (njubi, plačaš kavu za ovu rećenicu) ;):plazi: Ljudi moji, neznate vi kak ovaj klio ide po zavojima, ja vam velim njubi je novi Michael Newbschumacher :bigl: :bigl: ... ne,ne salim se naravno... Auto je apoteka(samo zato jer ga mama čisti :bigl: :bigl: ) A još kad gevinde dođu, ima da puca zaštita od kartera ;) ;) dobar je dobar, samo pamet u glavu i picu na zadnji sic :bigl: :bigl: :oo:

Link to comment
Share on other sites

2 klox: 3000kn, rabljene, sa novim gumama ;)

2 boko: ma nek dode, bas je gust slagati auto, pa makar i ovakve sitnice... kasnije kad bude love, onda nebu 1.2 16v ostao :)

2 sheva: heheheeh, ma dobro drzi gad, ali amortizeri su banana, zato i idu gewinde, al spustit cu ga jos mozda1.5-2cm, ne dira me izgled (dobro, osim sta sam htio nove felge jer su mi one sminkerske :) ) , samo performanse...

e da, odokativno: AEZ xylo je laksi od OZ superturismo za cca. 0.5kg (iste gume na obe felge)

Link to comment
Share on other sites

Ma auto ti je odlično, a šta drugima nije sila ova boja, šta te briga. Radiš za sebe a ne za druge

Link to comment
Share on other sites

hehehhehehehehhe

stari moj ti sa tim spuštanjem auta nikad nećeš imat mira

tebi su valjda svi ljudi na forumu rekli ubi ga u pod, rokneš 4cm dole opet nije dobro

pa ću i ja u tom tonu....

njubi daj više spusti tog malog prasca u pod... :lool:

bitno da se tebi đasvi i da to ispunjava sve ono što očekuješ od auta

zato samo naprijed

:hey:

Link to comment
Share on other sites

hvala svima na komentarima ;)

a sto se tice spustanja, evo slike od prije, da vidite standardnu visinu auta ( i jednu nakon opruga)

post-1378-1252777042_thumb.jpg

post-1378-1252777183_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ajd stavi još i onu sliku šta sam ti ja "našarafio" srebrne ozejke... :bigl::plazi:

Link to comment
Share on other sites

razlika je ocita i definitivno ne treba ici nize od toga....te price o mrtvom podu su po meni totalne bezvezarije jer jedino dobijes malo na stylingu a pusis u svemu ostalom.....od nemogucnosti prelazak manjih prepreka i kidanja ovjesa do razbijanja bubreznog kamenca :zubo:

sto se tice kombinacije boje jos jedan - od mene uz dolca i juru ako se ne varam...

Link to comment
Share on other sites

Ček malo, jel ti auto spušten šta? :rotfl:

Boja felgi ajde može proć, ali 15"ke :roll: premalo, izgledaju ko 14"ke... Općenito bolje od AEZ-a... ;)

Edited by Damijan
Link to comment
Share on other sites

sa 15" mi je auto tromiji, sa 16" nebi mogo krenut :roll:

kazem jos jednom, nije mi do stylinga, vec do performansa... jedini razlog zasto sam na 15" je to sto ima super guma u ponudi a i nisu skupe... i jedini razlog zasto sam micao one felge jer su mi pre sminkerske :) btw. u zivo je dosta drukcije jer mi je mob za slikanje ko peder za teretanu :roll:

Link to comment
Share on other sites

felge su mu prejbeno legle,al ocito vi koji ste sljepi ne vidite da kad je auto sprican je dodano dosta plavog pigmenta,tak da se sve uklopilo.. :dobroje: uostalom njemu se svidja i to je najbitnije...

sta se tice spustanja,neznam jel zahebancija ili,al neznam zaaj bi auto strugao po podu pa da nemre se mrdnut po gradu,pao je jako,naspram serijskog :tup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.