Jump to content

Clio 1.2 16v By Newbie


newbie

Recommended Posts

treba mi za stalno za iza... kad bus znao dal ce ti trebat?

ovisi kakve cu fegle uzet na twinga...ak su 5,5 trebaju mi...struzu..a ak su 4x13 onda mi nece trebat...

kaj ti je hitno?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 582
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • newbie

    196

  • Ruske

    31

  • jure

    20

  • Robi

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 trigger: na kvakama nema tragova ljustenja a proslo je godinu dana od farbanja... al zato ti se lajsne oce malo oljustit ak ih oderes negdje... npr. meni je na nekih 160k/h odletio kamencic u prednju lajsnu pa zgulio boju malo

2 darko: nije hitno, pitam samo :) javi mi kad kupis felge :)

2 ruky: jesi ti svoje montirao?

Link to comment
Share on other sites

2 darko: nije hitno, pitam samo :) javi mi kad kupis felge :)

mozda uzmem celicane.... 14-ce :-))pa ce ovo bit viska ....uglavnom...saznat ces prvi :plazi:

Link to comment
Share on other sites

dolazi u KA vec jednom da vidimo sta i za kolko bolje ide :plazi:

felge su ok, ali speedline turini su tako dooooooobreeee

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

westove 17-ce

vama je fakat dosadno kad na poligonu idete auto na dizalicu pa mjenjat kotače :laugh:

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

a kaj ces , cure ostavili doma pa šerafit :zubo:

2 trigger: brock b21 ti je to, 7.5x17" sa 195 45 gumom...

Link to comment
Share on other sites

jel ide s tim s mjesta? :laugh:

nevažno, vidiš da je postao styler :laugh:

2styler: nebi te prcao da ti ne stoje tako dobro te felge :p

Link to comment
Share on other sites

styler? ni u ludilu nebi 17" stavio na auto :zubo: ni 16" cak nebi (osim speedline turini, za to bi prodo brata :lool: ) nisam probo kak ide, samo smo htjeli vidit na kaj to lici, na prvi pogled super, udaljis se od auta i vidis da je pol auta zapravo felga :zubo:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

zezas jel? evo ti usporedba prije i poslje.. i btw. nisam spustao auto zbog izgleda vec zbog drzanja ;)

post-1378-1240057166_thumb.jpg

post-1378-1240057204_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

evo slika s distancama... naprijed 2cm, otraga 1cm...

jesi osjetio na upravljivosti? :cool:

Link to comment
Share on other sites

2 Rain: i dont care :plazi: bitno da se ne naginje vise...

2 Hrci: o da... osjeti se jako... prije sam imao 2cm iza a naprijed nista... katastrofa, konstantno preko nosa ide i guzica ne mrda... sad u komb s distancama i oprugama, auto ima gripa naprijed pun k... i z guzom mogu kaj ocu... jedino je shit kad naletis na grbu u sred zavoja pri vecoj brzini, onda je na pas mater :)

Link to comment
Share on other sites

2 Rain: i dont care :plazi: bitno da se ne naginje vise...

2 Hrci: o da... osjeti se jako... prije sam imao 2cm iza a naprijed nista... katastrofa, konstantno preko nosa ide i guzica ne mrda... sad u komb s distancama i oprugama, auto ima gripa naprijed pun k... i z guzom mogu kaj ocu... jedino je shit kad naletis na grbu u sred zavoja pri vecoj brzini, onda je na pas mater :)

Zato treba stavit tvrđe amortizere za koje ni ja nemam nofce. :frown:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.