Jump to content

Clio 1.2 16v By Newbie


newbie

Recommended Posts

  • Replies 582
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • newbie

    196

  • Ruske

    31

  • jure

    20

  • Robi

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

opruge su rađene, uzeo sam ih od clana Hrco... naprijed je pao oko 3.5cm, iza 3cm... neznam tocno koliko , ali mi to nije ni bitno, htio sam da auto bolje drzi, a ne da ljepse izgleda...

Link to comment
Share on other sites

Ma nisam mislio da ljepse izgleda,nego fino mi je pao bas tako nesto i ja trazim za svoj nije previse nego bas taman :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

nis posebno, samo slike mojih prekrasnih felgi :doh: i frendove fieste u mom drustvu

post-1378-1246729436_thumb.jpg

post-1378-1246729478_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

jeate, ova fiesta ima bomba felge... jooj, a ti newbie... pa kaj niko ih nit kupit nece?? :laugh: :laugh: .. ae zaebavam, nisu opce tak strasne, al ima i boljih rjesenja... al bolje to nek ratkape hehehe :hey:

Link to comment
Share on other sites

je je, na fiesti su od danas... ja bi takve al antracit... ali ipak mi je ovo nenadhebivo: http://images.forum-auto.com/mesimages/105814/d.jpg2..jpg

nije to kaj niko nece kupit, nego i da kupi, ja nemam za nadoplatit za nove :frown:

moj prijedlog je da se voziš na ovome dok se gume ne potroše, onda lepo uzmeš kompletno s novim gumama felge koje želiš a ove si složiš za zimu..

do onda si i našparaš za novi set.. i ako ideš na 15 s im felgama auto mora još u pod..

Link to comment
Share on other sites

...pričate o tim AEZ Xylo felgama kao da su najgore i najružnije na svijetu...a felga realno uopće nije loša i ok figura na običnom Cliu...bolje nego ijedna tvornička koja je išla s njime i bolje od čeličnih. Ima ljudi koji daju za felge i po 1000€ bez guma ali nemaju ukusa i to ne liči na ništa. Ovo je meni ok...taj auto nije ništa ekstra dorađivan i slagan pa da felga narušava dojam.

Link to comment
Share on other sites

2 pufy : felge ce zasad ostati, ali samo zato jer me ceka servis (ulje , filteri, podesavanje ventila i nova rashladna tekucina) i zato jer ce na jesen KW V1 :) da napokon rijesim ovjes kak se spada, kad neide, nek drzi :zubo:

2 Coupe: ma nisu ruzne felge, to ja tako iz sale malo preuvelicam, ali to nije taj stil na koji ja ciljam (da te podsjetim, te felge sam kupio prije 2 godine kad sam bio malo blentav :) ) , speedline turini su vjerojatno nedostizne, ali ima zamjena (obavezno neke lagane moraju bit, tipa ultraleggera antracit) ... i da, nije nista extra doradivan, ali ce bit kad tad (tj. za 3-4god , al otom potom) , pa da onda rijesim "sitnice" ... i jos moram sljedece sezone ljetne gume kupit (opet PE2 :) )... pa ajmo rec da cu s kombinacijom KW V1 i PE2 bit sasvim zadovoljan :)

Link to comment
Share on other sites

meni felge uopće nisu ružne...

ja nevolim puno krakova al tvoja mi je felga ok :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

auto je vec spusten dobra 4cm :laugh: kad skupim za gewinde onda... jer jos krace opruge na serijala amortizere nema smisla ;)

Link to comment
Share on other sites

auto je vec spusten dobra 4cm :laugh: kad skupim za gewinde onda... jer jos krace opruge na serijala amortizere nema smisla ;)

ma kaj nema smisla, trgaj to u pod za prvu ruku na oprugama, ne zahebavaj, previsok je! nek se vuče po podu :bigl:

Link to comment
Share on other sites

meni je bitnije drzanje od izgleda :plazi: ako ga jos spustim na ovim amortizerima, onda u zavoju naletim na grbu i ode ja u grabu ili ogradu :zubo:

polako, skuplja se za kvalitetno ... KW V1 :)

Link to comment
Share on other sites

Bolje da je O-Z nego Aez ali ova srebreno bijela kombinacija je po meni totalni promasaj. Po meni...

Link to comment
Share on other sites

joj, pa kazem vam da je auto spusten 4cm samo oprugama, skupljam za gewinde, krace opruge od ovih na stand. amortizere ni mrtav necu stavit jer si mogu odma grobnicu kupit...

2 mario: sa ovim drugim djelom se slazem :) bas mi izgleda sportski :lool: uglavnom, ja sam prezadovoljan izgledom auta i tu stajem sta se tice stajlinga... sad se ide na mehaniku: gewinde, bolje kocnice, neke powerflexe bi rado ak cu imat love i tako to...

2 jure: sminkeru jedan :zubo:

2 dalibor: ma nekom sminkeru s crvenim cliom :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.