Jump to content

Od neuglednog, do oku ugodnog - CS ph1


x3m

Recommended Posts

E, da.
Preventivni veliki servis je radjen jer se cuo neki zvuk zuljanja, dal remena il remenice, nemam pojma. Po ovome rekao bi da je do remena. Kako i zasto ne znam, ali ispada da je bila dobra odluka da se preventivno investira u veliki servis. Osim po sredini, ostecenje se vidi i na rubu remena na dva mjesta.

b0c9a6c1cddd97deeb9dc025e58c7ceb.jpg


dc1397ba0cfdbde638c2d1fa4aa5fcef.jpg




75c5016bac36d91a74f557f9e4f3f05c.jpg
7017c9f2661b1bca689dd4a9cc0e4cf9.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oštećenje je nastalo kad ga je frajer navlačio na natezac..

Sad ti je idealno za promjeniti mali hladnjak od grijanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oštećenje je nastalo kad ga je frajer navlačio na natezac..
Sad ti je idealno za promjeniti mali hladnjak od grijanja.

Promjenjen je kod bivseg vlasnika od kojeg dam uzeo auto, tak da je dobar po tom pitanju [emoji846]
Al i ak treba raskopat jos jednom, stvarno sad vise nije problem. Ovo se da napravit u sat vremena [emoji28]



Jedino sto si sad mislim dok je ovak raskopano da promjenim cijelu instalaciju zica u kabini.
To mi je jucer palo na pamet kad sam ga gledao tak raskopanog. I kad se uzme u obzir cinjenica da su bile zice na konektorima preslagivane da struja radi na ph2 konektorima, logicno bi bilo, a ujedno i najjednostavnije da se stavi komplet nova (“cista”) instalacija i da se sve posteka kak se spada.
Nisam siguran da li u tim instalacijama ima kakvih razlika, a vjerojatno ima.
Po nekoj logici, bitno bi mi bilo da je instalacija sa modela koji ima klimu, obrtomjer, sat sa pokazivacem temperature i airbagom na suvozacevoj strani. Jer tesko bas da cu naletit na instalaciju od ph1 sporta da je sve plug and play.
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
On 09. 11. 2021. at 23:24, dinc said:
Imam ja ali nema output-a od zvuka. Sve funkcije rade i prikazuju se na gornjem prikazu ali nema zvuka. Ja ti poklonim ako misliš da bi se to moglo nekako popraviti.
Clio je [emoji2956]

@dinc daj mi reci jel imas jos uvijek ovo? :D

 

I za sad smo ovoliko. Bilo je puno, muke da dodjemo do ovoga da sve radi i svijetli kako treba bit! Raspisem sve detaljno kroz koji dan.a2452ebbc956267b0f4fff450ef2465b.jpg

8e19f0d72e9af3ff4fe7be69819a6c4a.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.