Jump to content

Od neuglednog, do oku ugodnog - CS ph1


x3m

Recommended Posts

zavidim ti :D

 

:surf:

 

Zato sam ja lobirao da ubodeš žutog tako da se riješim konkurencije, sad je moj jedini u Zagrebu.  :taz:

A ti bi se mogao malo i javit, znaš! Sad samo gas za spas i dve ruke na volanu prosim.  :lek:

 

:dada:  primljeno na znanje.

javio sam se ja tebi, a sad si ti na redu da se odazoveš 02.03 za grobnik :p

Link to comment
Share on other sites

Jedino ak idemo gledat, nema vožnje po stazi s friško polakiranim prednjim krajem, vožnja do tamo i nazad po staroj jedino šta dolazi u obzir. :D

Link to comment
Share on other sites

Jedino ak idemo gledat, nema vožnje po stazi s friško polakiranim prednjim krajem, vožnja do tamo i nazad po staroj jedino šta dolazi u obzir. :D

nisam drugačije ni mislio :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

pufy čestitam na pili, samo guštaj

Link to comment
Share on other sites

Jedino ak idemo gledat, nema vožnje po stazi s friško polakiranim prednjim krajem, vožnja do tamo i nazad po staroj jedino šta dolazi u obzir. :D

Prednji kraj ti je u jednakoj opasnosti i po staroj cesti u to vrijeme :)

Link to comment
Share on other sites

cestitam na kupnji, auto izgleda fenomenalno!!! zuti i ultre...vrh! puno sretnih KM

 

btw. 2.3. je iduci meeting rijecke podruznice, na grobniku :) tako da ste svi pozvani :)

Link to comment
Share on other sites

tek sam sad vidio da si imao bijele f1 racing felge, ja sam ih danas uzeo i nisam bio siguran za boju, ali predivne su bijele. malo kasnim ali jbg :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

samo ti ostavi ultre gore, najbolje su, i boja je naj :D

Link to comment
Share on other sites

Od tolikih najava tko će sve doći na Grobnik, skoro nitko se nije pojavio.

Manje priče ekipa :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

evo malo da osvježimo ovo.. :cool:

 

nastavljamo s nadogradnjom nedostataka..

 

ugradili smo rođendanski poklon, a i za interijer je sitnica pala..

 

post-5663-0-79659700-1402075254_thumb.jp

 

post-5663-0-63791300-1402075266_thumb.jp post-5663-0-79119900-1402075280_thumb.jp

 

 

post-5663-0-58259700-1402075336_thumb.jp

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Prekrasan je auto, i žuta mu odlično pristaje, da kupujem ph1 obavezno bi morao biti žuti  :cool:

Link to comment
Share on other sites

Ako volis kombinaciju zuto crna, imam neke farove koje sa otvorio i ofarbao unutra u crno, stoje tako godinama ... javi se.

Link to comment
Share on other sites

sam sebi! :D

 

 a jesi lopina :zubo:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Tu sam, al me nema … nadam se da cu ubuduce ipak malo vise vremena izdvojiti za forum [emoji846]

Sto se ove teme tice, za sada samo toliko
[emoji2]

6715557fdedb6653c47b84c0c0bdaf51.jpg

#glupan [emoji28]

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Kaj si ga kupio nazad ili ga nisi ni prodao? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Isti kojeg sam prodao 02/2014 i evo kupio nazad 03/2021. To bi napravio samo istinski glupan poput mene [emoji28]

Prema prvom kontrolnom pregledu, ima zeleno svjetlo. Auto je jos kao cjelina na okupu i jako dobra baza za vratit mu pravi sjaj.
Lakiranje, vracanje glupe plave armature od faze 1, trazim siceve od ph1 sa obavezno ocuvanim RS logom, flege OZ F1, pozeljno 16” al prihvatit ću i 15” i tak jos niz nekih sitnica, al za to ce uskoro i oglas za potraznju [emoji16]

Kaj da kazem, u odnosu na Megane R25 F1, fun fact voznje auta je definitivno na strani malog Clia [emoji3059]


Vidim da si u medjuvremenu doktorirao RS gamu pa budi spreman da se preporucim za jedan kontrolni dolazak i do tvoje garage [emoji846]

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, x3m said:

Isti kojeg sam prodao 02/2014 i evo kupio nazad 03/2021. To bi napravio samo istinski glupan poput mene emoji28.png

Prema prvom kontrolnom pregledu, ima zeleno svjetlo. Auto je jos kao cjelina na okupu i jako dobra baza za vratit mu pravi sjaj.
Lakiranje, vracanje glupe plave armature od faze 1, trazim siceve od ph1 sa obavezno ocuvanim RS logom, flege OZ F1, pozeljno 16” al prihvatit ću i 15” i tak jos niz nekih sitnica, al za to ce uskoro i oglas za potraznju emoji16.png

Kaj da kazem, u odnosu na Megane R25 F1, fun fact voznje auta je definitivno na strani malog Clia emoji3059.png


Vidim da si u medjuvremenu doktorirao RS gamu pa budi spreman da se preporucim za jedan kontrolni dolazak i do tvoje garage emoji846.png

😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidio sam te felge 16" u jednom ogasniku prekjučer, index ili njuskalo ili face

Poslano sa mog koristećiTapatalk

Link to comment
Share on other sites

Vidio sam te felge 16" u jednom ogasniku prekjučer, index ili njuskalo ili face

Poslano sa mog koristećiTapatalk



Ima ih slicnih. Ak imas link da su 4x100, podijeli [emoji846]
Bas ovakve moraju bit - ima taj rub drugaciji od ostalih koje su istog naziva F1

db2d0aee1d6baccf050199d496e369bd.jpg

Sad vec pristajem i na 15” iako je ponuda guma slabija u odnosu na 16”

Sad su gore isto F1 i set zimskih.

0d44179c943ead953eb1ee6413b39ae0.jpg



Na prvi pogled, ista felga, al opet drugacija i moj OCD mi ne da mira [emoji23]

Za zimski set mogu zivit s time, a za ljeto bi ipak onak kak treba bit [emoji846]

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.