Jump to content

Od neuglednog, do oku ugodnog - CS ph1


x3m

Recommended Posts

Meni se ovaj tvoj jako sviđa, nadam se da će biti na prodaju kada bum ja kupoval. Daj mi reci jel je tvoj sa aluminijskom haubom?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

nakon kakti poluprotocnog auspuha koji sam imao godinu dana u nadi da malo utisam auto .. Shackal je ponovno na autu tak da grmimo dalje .. sitnica ali veseli :)

Link to comment
Share on other sites

Par zavoja i odma pali rezervu. :D

Stari poznati zvuk iz radnih dana na otoku. :)

 

Šta se promjenilo od onda?

 

BTW: x3m nemoj se previše vozit sad ;)

Link to comment
Share on other sites

Već dugo ne šljakam tamo, a ostalo je sve isto, oba žuta jure ko i prije. :)

 

bilo ga je lijepo gledat tamo svaki dan :)

Otišao si skroz iz te hitlerske firme ili samo u draškovićevu?

Link to comment
Share on other sites

Svratim ja tu i tamo do Etera na cugu, al onda dobri gazda pusti da se sparkiram ko čovjek na parking pod rampom, a ne u onu grabu di je inače stajao. :)

 

 

bilo ga je lijepo gledat tamo svaki dan :)

Otišao si skroz iz te hitlerske firme ili samo u draškovićevu?

 

Sad je još ljepši, osobito izvana ovo kaj se da vidjet. 

Otišo sam skroz iz đavoljeg gnjezda. :D

Link to comment
Share on other sites

Svratim ja tu i tamo do Etera na cugu, al onda dobri gazda pusti da se sparkiram ko čovjek na parking pod rampom, a ne u onu grabu di je inače stajao. :)

 

 

 

Sad je još ljepši, osobito izvana ovo kaj se da vidjet. 

Otišo sam skroz iz đavoljeg gnjezda. :D

I ušo u manje đavolje gnijezdo :D

Neki dan na ilici sam (doduše još u 9om mj) vidio jednog od vas 2, neno ili x3m.

Nisam ziher koji je, pokušao sam stić al bio sam na skuteru pa nisam imao šanse :)

Link to comment
Share on other sites

Nisam više ni tamo di misliš da sam otišao. Budem ti pričao jednom prilikom. :)
Ako si vidio žutog na potezu od britanca prema črnkasu i mučio se s izbjegavanjem šahtova u srednjoj traci onda sam bio vjerojatno ja jer sam često na toj relaciji i trudim se zapamtit "radar".

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Pozdrav sviima forumašima!

 

Auto poznajete svi pa eto da se javim kao ponosni novi vlasnik i najavim da je po novom jurilica preselila sjevernije. :cool:

 

Neću puno pričati..

Malo smo ga pripremili za ljeto i ostvarili neostvaren san sad več bivšeg vlasnika :D

Prije slika se zahvaljujem X3Mu što je super brinuo o cliaću te mogu reči da ću se i ja potruditi i nastaviti u tom smjeru.. :driver;

 

post-5663-0-49192200-1392498632_thumb.jp

 

 

 

jedna u društvu mlađih, izgledaju jaki ali  ...       :gun:

post-5663-0-84294700-1392498650_thumb.jp

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

:D sretno, uzivaj, gustaj i nek te sluzi

I stavljaj sto manje fotki na forum da ne patim :)

E da, odmah svima na znanje, ja imam pravo prvootkupa :D :D

Link to comment
Share on other sites

Bio sam uz taj auto od prvog pregleda pri kupnji do pred 3 dana tj. maltene same prodaje.. Sta rec?

Piknuo si (po meni) najbolji cs 2 koji se nudio na trzistu (imas srece jer ja nisam vise u hr :D).. 5god bez ijednog kvara i musice govori za sebe kolilo je taj auto pouzdan!

Naravno, da vlasnik nije bio doticni nebi auto bio u gotovo tip top stanju :)

Puno brzih i sretnih km ti zelim!! I javi dojmove kad malo zagrijes shacala kak se onda cuje :D

Btw, vidi se tko je na pobjednickom postolju (zadnja fotka) :D

Nego, kolko mali kanarinac ostavlja ova dva bumbara? :D

Edited by dolac
Link to comment
Share on other sites

ma niš ne valja, da slučajno nisi došao s njim u novi XP

Link to comment
Share on other sites

nismo još ništa isprobavali, mogu samo reči da čupa volan iz ruke kad se tjera u blokadu pri prve dvije brzine pa moram prvo poraditi na privikavanju kaj se toga tiče..

 

sve če se ostalo pokazati kroz vrijeme..

auto je odličan, udoban i ljepo ide, fakat je u super stanju i jako sam zadovoljan odabirom, čak i kao žuti ponosan sam kaj je jedan od rijetkih u takvom stanju i kaj je baš moj..

 

prijašnje stanje je sa tri zagrebačka i jednim čakovečkim sad se okrenula pa je u Zagrebu samo jedan i dva u Čakovcu.

To bi bila tri žuta u hr za koja ja znam da su vozna. ima li ih još?

Link to comment
Share on other sites

Jesu li to 16-ice gore?

 

Auto ti odlično izgleda, žuti RS je bio moja tiha patnja još od kada je izašao u prodaju, jedan kolega s posla imao ga je među prvima u Zagrebu...

Link to comment
Share on other sites

Jesu li to 16-ice gore?

 

Auto ti odlično izgleda, žuti RS je bio moja tiha patnja još od kada je izašao u prodaju, jedan kolega s posla imao ga je među prvima u Zagrebu...

da ultre su 16" kupio prije nego sam znao da idem po žutog :D

 

čestitke na kupnji, stvarno pravi odabir. nego, šta je sa tvojim klitačem?

hvala! moj sivi wanabe RS je još uvjek doma, pali/vozi i za sad ostaje. Osim ako uleti kakva dobra ponuda budem otvoren za raspravu. zasad mi odgovara imati oba dva!

Link to comment
Share on other sites

 

prijašnje stanje je sa tri zagrebačka i jednim čakovečkim sad se okrenula pa je u Zagrebu samo jedan i dva u Čakovcu.

To bi bila tri žuta u hr za koja ja znam da su vozna. ima li ih još?

 

Zato sam ja lobirao da ubodeš žutog tako da se riješim konkurencije, sad je moj jedini u Zagrebu.  :taz:

A ti bi se mogao malo i javit, znaš! Sad samo gas za spas i dve ruke na volanu prosim.  :lek:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.