Jump to content

R26R


frenchkey

Recommended Posts

je ako još R26R recimo još odvezeš do K-tec racinga....pa oni malo dignu snagu i slično,ne puno samo 30-40 ks kao što su ovi napravili

Da li se K-tec racing auti prodaju u Renautl salonima? Da li na njihove aute vrijede garancije i uredno ih servisiras u Renault-u?

Mislim da ne.ako se varam moj bad

Mugen je Hondin tvornicki tjuner,to su Hondini automobili koji se prodaju u Hondinim salonima i na koje vrijedi Hondina garancija ne Mugenova.

Honda nije vlasnik Mugen-a,ali je Mugen Hondin tvornicki tjuner,dok recimo Spoon i slicni,e to je druga stvar.

Evo link

http://www.evo.co.uk/news/evonews/236857/h...ivic_typer.html

Obratite pozornost kako vele "Honda's hardcore Civic Type-R"

Znaci ne Mugenov Type R,nego Hondin.Zato se i zove Honda Civic Type R Mugen,u suprotnom bi bio Mugen Civic Type R

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BALEV

    22

  • R5GTT

    18

  • denis9000

    11

  • newbie

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro nek je i tvornicki auto. Opet mislim da nema previse smisla bacit se na R-a. Tj. hvatanje istog.

Link to comment
Share on other sites

istina :zubo: ova ce se sigurno vrtit do 180 000 okretaja i imat ce 25Nm :zubo: hehe

al budemo vidjeli sve, na slici i ova honda ima neke semi slick gume ... ali ipak je tu nekih 80-ak kg razlike i ko zna koliko Nm u prednost meganea..

edit: tak svejedno jel tvornicka ili nije, mislim da nema puno sanse ...

Link to comment
Share on other sites

Ova generacija Honde očajno loše izgleda. Pa to je strašno, koja je to nakaza.

Tek sad vidim koliko mi je prošla generacija još ličila na nešto, a u to vrijeme mi je

ona bila nakazna :trk:

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

Ova generacija Honde očajno loše izgleda. Pa to je strašno, koja je to nakaza.

Tek sad vidim koliko mi je prošla generacija još ličila na nešto, a u to vrijeme mi je

ona bila nakazna :trk:

:lool:

:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Mislim koliko cete vi ovdje blatit Hondu tj dizati Megana u nebesa???.Ok najbolji je i sve ali nemozes reci da Honda nije dobra,da nema sanse i da ne izgleda nikako.Ovaj Mugen recimo meni izgleda ljepse od Megana R26R-a kojega bi kupio samo kao drugi ili cak treci auto.To za mene nije auto za svakodnevnicu, to je auto za stazu po meni.Honda mi je ipak funkcionalnija,ljepsa pa iako bude imala koju sekundu krace vrijeme na stazi big deal.Ionako ja to necu uspjeti napraviti kao ni svatko od nas.

I te gume sto ima Megane R26R.Pa jer zaista mislite da radi to vrijeme zato jer je olaksan do boli??Da ali ima veliki utjecaj i gume.Pa kad sam rekao da se takve stave na svaki auto koji je s njim u konkurenciji na stazi onda je bilo:da je baba musko zvala bi se Dusko....

E pa zasto su onda doticni clanovi foruma upravo takve stavili na svoje pile R26. ;)

Ocito da budu sporiji :roll:

I da meni Honda civic uvelike izgleda bolje i revoluciranije od dosadasnjeg Megana.Pa cak i od novog Megana ali ako je Megan sport 250 onda neizgleda.

Link to comment
Share on other sites

niko nije rekao da nije dobra, vec da ce vjerovatno megane bit bolji :zubo: o izgledu nema smisla raspravljat, meni je odvratna, tebi prelijepa i to je to... o gumama necemo uopce isto raspravljat, i Renault i Honda imaju pravo stavit gume koje hoce i izbacit auto u prodaju, i oba ce se smatrat serijskima, a ovdje usporedujemo ta 2 serijska auta tako da..

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro svatko ima svoje mišljenje i ukus.

Ali R26R je još uvijek brži. :)

Link to comment
Share on other sites

honda s EVO spojlerom... ajme ludih kineza.. :hahahe: :hahahe: :hahahe:

Link to comment
Share on other sites

Meni se svidja Honda 1000rr ... :lolc: A glede auta hm?

Link to comment
Share on other sites

Ova generacija Honde očajno loše izgleda. Pa to je strašno, koja je to nakaza.

Tek sad vidim koliko mi je prošla generacija još ličila na nešto, a u to vrijeme mi je

ona bila nakazna :trk:

Zato je R26 prekrasan auto. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Zato je R26 prekrasan auto. :roll:

Apsolutno, barem ne izgleda kao space shuttle na kotačima, nema trokutaste (I mean WTF) spulje i ostalo...

Auto je sada već klasične linije na koju smo se svi navikli sa decentnim detaljima koji ga čine onim što jest,

a ovaj japanski cirkus ne liči na ništa. :riga:

I sve i da je brža na stazi, što ne vjerujem, čak joj ne dajem neku prednost ni u usporedbi sa R26, a kamoli

R26.R, ružna je, neudobna sigurno(tipično za type R serije), nema turbo, ima momenta ko moja garažna vrata

i mora da je za održavati izuzetno povoljna (nema problema gospodine, taj dio vam ja naručim u japanu i vrlo brzo

je ovdje, za 10 tjedana. cijena popravka - oko milion milijardi). :bang:

Sve u svemu, mislim da japanci takve automobile mogu gurati samo otočanima i sami sebi...

Link to comment
Share on other sites

Dobro nek je i tvornicki auto. Opet mislim da nema previse smisla bacit se na R-a. Tj. hvatanje istog.

Već je "obični" typeR skuplji puno od R26 ili R26R pa mogu misliti koliko će ovo koštati ;)

A i jako zanimljivo je: "Sudeći po fotografijama, kočnice nisu mijenjane" -- tko je probao voziti CTR zna koliko su lošije kočnice nego na recimo 197, a sad su mu nakačili još više ks.

Zrmi - u postu si se 100x osvrnuo na izgled honde vs megane -- kako već jednom ne razumiješ da je izgled stvar ukusa, a i da se ovdje piše o sportskim autima kojima izgled nebi trebao biti u prvom planu (ne kažem da je nebitan, ali....)

A što se tiče guma - naravno da nisam stavio da budem sporiji - al ti bi ih vjerojatno stavio jer imaju lijepu šaru :hey:

Link to comment
Share on other sites

2Zrmi: na blatim ja hondu samo kazem da uzaludno pokusavaju uhvatit R-a. Barem s tim modifikacijama koje su napravili.

S tim plastikama su stvarno smijesni i nista drugo. I da meni izgleda odvratno, a Megane je avion..!!

Link to comment
Share on other sites

S tim plastikama su stvarno smijesni i nista drugo. I da meni izgleda odvratno, a Megane je avion..!!

Pa auto je kulturan, decentan, ništa nije pretjerano na njemu, baš je finjak.

Možeš s njim preko dana na poslovni sastanak bez problema, a za vikend ići na stazu.

R26 mi je baš zbog toga fantastičan auto.

Link to comment
Share on other sites

Mislim koliko cete vi ovdje blatit Hondu tj dizati Megana u nebesa???.Ok najbolji je i sve ali nemozes reci da Honda nije dobra,da nema sanse i da ne izgleda nikako.Ovaj Mugen recimo meni izgleda ljepse od Megana R26R-a kojega bi kupio samo kao drugi ili cak treci auto.To za mene nije auto za svakodnevnicu, to je auto za stazu po meni.Honda mi je ipak funkcionalnija,ljepsa pa iako bude imala koju sekundu krace vrijeme na stazi big deal.Ionako ja to necu uspjeti napraviti kao ni svatko od nas.

I te gume sto ima Megane R26R.Pa jer zaista mislite da radi to vrijeme zato jer je olaksan do boli??Da ali ima veliki utjecaj i gume.Pa kad sam rekao da se takve stave na svaki auto koji je s njim u konkurenciji na stazi onda je bilo:da je baba musko zvala bi se Dusko....

E pa zasto su onda doticni clanovi foruma upravo takve stavili na svoje pile R26. ;)

Ocito da budu sporiji :roll:

I da meni Honda civic uvelike izgleda bolje i revoluciranije od dosadasnjeg Megana.Pa cak i od novog Megana ali ako je Megan sport 250 onda neizgleda.

:dobroje: Slažem se

Link to comment
Share on other sites

ovaj spojler iza im valjda sluzi za stabilnost.. pri brzinama 300+++ kmh. ocajno mi izgleda ta polica :jez:

stari type r mi je sasvim u redu auto. a to sto je megane brzi...

Edited by njambrosic
Link to comment
Share on other sites

gadan je i jedan i drugi. s jednom ralikom da je ta honda interesantna unutra, a megane ruzan i nemastovit isto ko i moj clio.

p.s. mislim da stvarno nema smisla usporedjivat auto ( r26.r ) s poluslick gumama, rolbarom, plasticnim prozorima,s klimom uz doplatu , bez radia i zadnjih siceva s autima tipa focus rs, civic mugen type r ili cak i megane r26. to je auto za stazu ili za par sati vikend voznje, a ova prethodna tri su auti za svaki dan iznimnih performansi. to je auto tipa caterham ili ktm xbow samo s vise lima i rednjim pogonom, to je njegova svrha.

Link to comment
Share on other sites

Da li se K-tec racing auti prodaju u Renautl salonima? Da li na njihove aute vrijede garancije i uredno ih servisiras u Renault-u?

Mislim da ne.ako se varam moj bad

Mugen je Hondin tvornicki tjuner,to su Hondini automobili koji se prodaju u Hondinim salonima i na koje vrijedi Hondina garancija ne Mugenova.

Honda nije vlasnik Mugen-a,ali je Mugen Hondin tvornicki tjuner,dok recimo Spoon i slicni,e to je druga stvar.

Evo link

http://www.evo.co.uk/news/evonews/236857/h...ivic_typer.html

Obratite pozornost kako vele "Honda's hardcore Civic Type-R"

Znaci ne Mugenov Type R,nego Hondin.Zato se i zove Honda Civic Type R Mugen,u suprotnom bi bio Mugen Civic Type R

obratio sam pozornost i zaključio da je honda hardcore cock

eto znam da te to ljuti jer si ludi hondaš i svaki put kad je honda u pitanju ti si najglasniji.....ja mislim da ima šansi protiv R26R jer je očito šta im je cilja a ako on ne bude ostvaren onda si fakat moraju popljugat male kite

Link to comment
Share on other sites

gadan je i jedan i drugi. s jednom ralikom da je ta honda interesantna unutra, a megane ruzan i nemastovit isto ko i moj clio.

p.s. mislim da stvarno nema smisla usporedjivat auto ( r26.r ) s poluslick gumama, rolbarom, plasticnim prozorima,s klimom uz doplatu , bez radia i zadnjih siceva s autima tipa focus rs, civic mugen type r ili cak i megane r26. to je auto za stazu ili za par sati vikend voznje, a ova prethodna tri su auti za svaki dan iznimnih performansi. to je auto tipa caterham ili ktm xbow samo s vise lima i rednjim pogonom, to je njegova svrha.

Znaci.. dal ti znas citati?

Iz Forda je najavljen brži auto od R26R imao on zadnju klupu ili ne. Tj. najbrzi FWD auto na Ringu, a taj njihov auto nije brzi ni najbrzi i tocka. To je smisao svega, a to sto bi ti kupio i sl. kog boli k.?

Link to comment
Share on other sites

^^^ :lool::dobroje: eto, cika balev je objasnio kak stvari stoje, ak i dalje ne kuzite, e onda u k...

Link to comment
Share on other sites

Znaci.. dal ti znas citati?

Iz Forda je najavljen brži auto od R26R imao on zadnju klupu ili ne. Tj. najbrzi FWD auto na Ringu, a taj njihov auto nije brzi ni najbrzi i tocka. To je smisao svega, a to sto bi ti kupio i sl. kog boli k.?

balev malo kulture ti ne bi skodilo.

*ebo te renol i auteki. trebas odrast pa se palit malo na druge stvari ,a ne na komade lima na kotacicima. ;)

p.s. neki od vas si stvarno trebaju nac zivot, a ne se prepucavat oko par stotinki ili sekunda na ringu.

prvo oni su blesavi kaj su najavili da ce mazga bit brza od trkaceg konja, a ti kaj se drzis ko pijan plota.

neda mi se raspravljat tu s nikim oko autica, a pogotovo ne s tobom

Edited by clio197_LPG
Link to comment
Share on other sites

balev malo kulture ti ne bi skodilo.

*ebo te renol i auteki. trebas odrast pa se palit malo na druge stvari ,a ne na komade lima na kotacicima. ;)

p.s. neki od vas si stvarno trebaju nac zivot, a ne se prepucavat oko par stotinki ili sekunda na ringu.

prvo oni su blesavi kaj su najavili da ce mazga bit brza od trkaceg konja, a ti kaj se drzis ko pijan plota.

neda mi se raspravljat tu s nikim oko autica, a pogotovo ne s tobom

Isprike svima a nužnom OT, ali i drugi moraju vidjet ovo i nemojte replayat.

Balev i ostali lipo ti govore koja je tema topica, a ti u daljnjem nedostatku argumenata skrečeš sa teme i usput vrijeđaš članove foruma!

Kao što sam nekima rekao, kao moderator godinama nastojim da se na ovom forumu osjeti spirit Renaulta i jednog zajedništva i postovi poput tvoga uništavaju sve to, a to neću dopustiti - ban 7 dana!

Ako što nije jasno: http://www.renault-klub.hr/forum/index.php...t&p=9757295

Link to comment
Share on other sites

Osobno stvarno pokusavam biti kulturan ali ponekad mi se omakne. Ali mislim da u ovom slucaju nije.

Sve u svemu shvatili ste bit mojih recenica i nista drugo nije bitno.

Vjerujem da je Focus strasan auto ali jednostavno nisu postigli sto su najavili, a meni je to bas super jer je Renault sport izbacio R26R nicim izazvan.. samo odjednom.. evo nas!! Ima ko brzi :??: ...mislim da nema :respect:

Link to comment
Share on other sites

ja isto vjerjem samo zato jer vozim renola da je reno najbri cestovni auto na svijetu u klasi

ono big NOT :bigl:

puno je cimbenika koji se poklope ili ne,bas cudno da na forumu jos nijednom nije izaso video da honda opere 197 ili slicno :hey:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.