Jump to content

R26R


frenchkey

Recommended Posts

ja isto vjerjem samo zato jer vozim renola da je reno najbri cestovni auto na svijetu u klasi

ono big NOT :bigl:

puno je cimbenika koji se poklope ili ne,bas cudno da na forumu jos nijednom nije izaso video da honda opere 197 ili slicno :hey:

Ja Type R redovno operem i to ne vodom ;)

Ali ovaj crveni mi se svidja jako.jbga meni je ok.Megan je najbrzi na stazi-to je ocito e sad dali je nekome bitno da mu auto nema zadnju klupu,klimu,maglenke ima rol bar i ostalo sto dolazi u R26R, to je njegova stvar.Meni taj auto nebih bio funkcionalan ni praktican.Onda bih radije uzeo R26.

samo da odgovorim jos Safranu da ja te gume nebih ni uzeo, a ne kako on kaze da bi ih kupio zbog ljepog izgleda i sare. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BALEV

    22

  • R5GTT

    18

  • denis9000

    11

  • newbie

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja isto vjerjem samo zato jer vozim renola da je reno najbri cestovni auto na svijetu u klasi

ono big NOT :bigl:

puno je cimbenika koji se poklope ili ne,bas cudno da na forumu jos nijednom nije izaso video da honda opere 197 ili slicno :hey:

Reci kolega koji ti dio nije jasan da ti jos pojasnim?!

Za ovo drugo.. da nije izasao filim jer civic ne pere clio 197.. ne na ravnom pa tako ni u zavoju. Ne nisam zadrt ni sl. nego je tako. Zelis dokaze?

Edited by BALEV
Link to comment
Share on other sites

vjerujem da su svi ti vasi novostvoreni sportovi brzi,za nesto malo rijeckih sam se uvjerio,ali budimo realni zato jer nesto ne pise renault nego honda,opc,ili nesto trece ne znaci da nije brzo i dobro...kako je netko reko da se onaj cup spojler sa clia nije stavljo u ovlastenom uz nadoplatu svi bi vikali da je on kr tuning a ovako je prekrasan (ovo su necije rijeci sa ovog foruma)

malko vise nemogu presutjet renault ovo renault ono

:plazi:

edit postali smo u isti cas,nitko ne kaze da si zadrt ili nesto drugo,nit mislim to za tebe nit za nekog drugog

e sad ne kuzim sta mi uopce imas pojasnjavat sve mi je kristalno jasno a i ne kuzim kako bis mi mogo dokazati ovako preo foruma a da ja tebi nebi mogo kontrirat

Edited by ed-gst
Link to comment
Share on other sites

Ali ovaj crveni mi se svidja jako.jbga meni je ok.Megan je najbrzi na stazi-to je ocito e sad dali je nekome bitno da mu auto nema zadnju klupu,klimu,maglenke ima rol bar i ostalo sto dolazi u R26R, to je njegova stvar.Meni taj auto nebih bio funkcionalan ni praktican.Onda bih radije uzeo R26.

Znaci tema nije best buy u klasi, tek toliko.

Link to comment
Share on other sites

vjerujem da su svi ti vasi novostvoreni sportovi brzi,za nesto malo rijeckih sam se uvjerio,ali budimo realni zato jer nesto ne pise renault nego honda,opc,ili nesto trece ne znaci da nije brzo i dobro...kako je netko reko da se onaj cup spojler sa clia nije stavljo u ovlastenom uz nadoplatu svi bi vikali da je on kr tuning a ovako je prekrasan (ovo su necije rijeci sa ovog foruma)

malko vise nemogu presutjet renault ovo renault ono

:plazi:

Onda vozi sa foruma. Nije ti tu mjesto i ne treba te tu. Oprosti ali sam si to napisao nisam to ja rekao. Ok?

Edited by BALEV
Link to comment
Share on other sites

kako je netko reko da se onaj cup spojler sa clia nije stavljo u ovlastenom uz nadoplatu svi bi vikali da je on kr tuning a ovako je prekrasan (ovo su necije rijeci sa ovog foruma)

Nije prekrasan ali je funkcionalan na Cup autu, a to sto ga neki stavljaju na cestovne aute to je samo do ukusa.

Link to comment
Share on other sites

imas gore edit

hahaha evo samo radi big baleva se necu pojavljivat na forumu :laugh:

ne vdim di sam ja reko nesto kontra renola ili neceg da imas takvu reakciju

Link to comment
Share on other sites

Podebljao sam ti sto si rekao i zasto sam ti ja odgovorio. Meni osobno ne smetas i uvijek cu ti argumentirano odgovoriti.

Link to comment
Share on other sites

Nije prekrasan ali je funkcionalan na Cup autu, a to sto ga neki stavljaju na cestovne aute to je samo do ukusa.

po meni bas dobro stoji na autu :hey:

Link to comment
Share on other sites

2balev samo smatram da se previse pljuje po drugim markama...

ok renault je najbrzi jel to znaci da je opel smece ne nego samo da je sporiji

honda ima ruzan zadnji branik,megan ima auspuh kopiran od opc i :nezna:

Link to comment
Share on other sites

2balev samo smatram da se previse pljuje po drugim markama...

ok renault je najbrzi jel to znaci da je opel smece ne nego samo da je sporiji

honda ima ruzan zadnji branik,megan ima auspuh kopiran od opc i :nezna:

opel?!? :hahahe:

kaj je to auto? Treba zabraniti riječ opel na ovom forumu, da nam ne zahrđa server i ne sruši se.

:laugh: :laugh: :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Samo ti govori protiv Opela. Nasio sam na novi slogan koji opovrgava sve nase teze da ga izblatimo. "Rust is lighter than carbon fiber." Za par godina ce Astra OPC biti brza od R26-R na ringu ;)

Link to comment
Share on other sites

opel?!? :hahahe:

kaj je to auto? Treba zabraniti riječ opel na ovom forumu, da nam ne zahrđa server i ne sruši se.

:laugh: :laugh: :laugh:

stari moj koliko vidim vozis fiata :nezna:

neznam zasto ali dda moram birat vjeruj da bi mi opel bio ispred fiata :hey:

Link to comment
Share on other sites

2balev samo smatram da se previse pljuje po drugim markama...

ok renault je najbrzi jel to znaci da je opel smece ne nego samo da je sporiji

honda ima ruzan zadnji branik,megan ima auspuh kopiran od opc i :nezna:

Nitko ne pljuje samo se trenutno ismijava Hondin rep sto je stvarno i smijesno.

Di je netko napisao da je Opel smece? Ili dal sam to ja napisao.. opet smatram da je Clio RS bolji auto od Corse OPC.

Megane ima kopiran auspuh od OPC?? Ok ali onda OPC ima kopiran auspuh od Murcielaga..

lamborghini-murcielago-lp640.jpg

Opel%20Astra%20OPC%202005%20-%201024x768.jpg

18814d1237969712-novi-renaultsport-modeli-renaultmeganers-2.jpg

Samo mi je nekako OPC-ov smijesan naspram ova dva.

Slike su samo simbolicne :)

Edited by BALEV
Link to comment
Share on other sites

r26 R je jebački brz, ja sam bio uvjeren da će to ford skinut, ali eto nije, nažalost

mene zanima koja je razlika između novog rs-a i R-a (ak ima gdje koji link slobodno mi netko pukne)

da, ova borba s fordom nije bila baš fer zbog max olakšanog megana, guma i bla bla bla

al da ga je odero, bome je

:hey:

Link to comment
Share on other sites

da, ova borba s fordom nije bila baš fer zbog max olakšanog megana, guma i bla bla bla

Budem jos jednom..bas mi je fora ponavljat sam sebe.

Znaci Megane je izasao prvi i fordovci su znali s cime ce bore, a nisu trebali. Sami su rekli da napadaju FWD vrijeme tj. trenutno najbrzeg R26R-a. I gle cuda opet ponavljam nisu uspjeli. Znali su kakve gume ima..znali su da ima kavez..znali su da nema radio i BOSE zvucnicki sustav.. Znaci da su izbacli auto bez previse price nikome nista.. ja se ne bi smijao, a ovako :hahahe: :hahahe: :hahahe: :hahahe: :hahahe: :hahahe: :hahahe: :hahahe: :hahahe: :hahahe: :hahahe:

Link to comment
Share on other sites

dakle r 26 r vs megane RS ?

Mislis novi RS 250? Ako ne njega mislis tko bi to znao kad se auto jos praktici i ne vozi.

Link to comment
Share on other sites

Preko googla i wikidpedije se mogu naći vremena različitih automobila na stazama pa se može vidjeti dokazano bez naklapanja gdje je Renault Sport na listi!

Nije mi jasno zašto se R26.R-u pokušava umanjiti učinak zato što je olakšan i na R888??? To što Focus ima 70 ks više, cilindar više to nitko ne spominje?!?! To što nisu stavili prave gume u ponudu je njihov problem kao i što im je problem što još ne znaju napraviti auto koji je na razini vozljivosti kao R26.R. Nije sve u gumama, snazi, olakšanosi. Stvar je u kombinaciji svih elemenata, da budu usklađeni i da kao cjelina naprave rezultat. To je R26.R - umjetnost znanja kako napraviti od odbiteljskog auta pilu koja jede sve na stazi. I na kraju krajeva u različitosti i je ljepota sporta, da vidimo što će pobjediti ove godine? Hoće li to biti cilindar više ili carbonski krov i olakšana stakla? Biturbo... LSD... aktivni ovjes...?

Link to comment
Share on other sites

Preko googla i wikidpedije se mogu naći vremena različitih automobila na stazama pa se može vidjeti dokazano bez naklapanja gdje je Renault Sport na listi!

Nije mi jasno zašto se R26.R-u pokušava umanjiti učinak zato što je olakšan i na R888??? To što Focus ima 70 ks više, cilindar više to nitko ne spominje?!?! To što nisu stavili prave gume u ponudu je njihov problem kao i što im je problem što još ne znaju napraviti auto koji je na razini vozljivosti kao R26.R. Nije sve u gumama, snazi, olakšanosi. Stvar je u kombinaciji svih elemenata, da budu usklađeni i da kao cjelina naprave rezultat. To je R26.R - umjetnost znanja kako napraviti od odbiteljskog auta pilu koja jede sve na stazi. I na kraju krajeva u različitosti i je ljepota sporta, da vidimo što će pobjediti ove godine? Hoće li to biti cilindar više ili carbonski krov i olakšana stakla? Biturbo... LSD... aktivni ovjes...?

Slažem se.

je**te, ljudi naprave auto takav kakav je, olakšan, sa R888 i ostalim stvarima, auto je serijski automobil kakvog ga je tvornica izbacila na cestu,

ali ne, opet to ne valjda i opet se umanjuje njegova vrijednost. On je takav kakav je, Focus je isto takav kakav je. Focus je sporiji i u čemu je problem,

ne razumijem.

Link to comment
Share on other sites

Focus je sporiji i u čemu je problem,

ne razumijem.

Pa sam si si napisao odgovor.. SPORIJI JE i to je svima problem :zacugu:

Link to comment
Share on other sites

opet upozoravam da ove NESMIJE prec u vrijedanje, razmislite malo prije nego idete pisat... ne isplati se dobit ban jelda? nema niko nista protiv da vi argumentirano raspravljate, ali samo bez vrijedanja molim...

edit: ovo je pisano nakon edovog edita... al nema veze, samo da se zna pa nek stoji ...

Link to comment
Share on other sites

pročitao sam cijeli topic i reći ću samo jednu stvar koje je stvarno bitna u cijeloj ovoj priči

R26.R je trenutno najbrži serijski auta na prednji pogon i TOČKA

vi možete pričat i dalje o tome al on će još uvijek biti NAJbrži

i jednog dana ću si ga kupit

:hey:

Link to comment
Share on other sites

ja sam samo upozorio da ne PRIJEDE u vrijedanje, nisam reklo da je bilo vrijedanja, samo upozoravam i molim da se drzite teme...

Link to comment
Share on other sites

p.s. mislim da stvarno nema smisla usporedjivat auto ( r26.r ) s poluslick gumama, rolbarom, plasticnim prozorima,s klimom uz doplatu , bez radia i zadnjih siceva s autima tipa focus rs, civic mugen type r ili cak i megane r26. to je auto za stazu ili za par sati vikend voznje, a ova prethodna tri su auti za svaki dan iznimnih performansi. to je auto tipa caterham ili ktm xbow samo s vise lima i rednjim pogonom, to je njegova svrha.

civic type r mugen ce takoder biti bez zadnjih siceva sa skoljkama i slicno,znaci ista shema kao i r.26.r

evo c/p iz onog EVO clanka:

"The rear seats and a host of equipment will go, while there’ll be suspension tweaks and hopefully the upgraded Brembo brakes, smart 18in forged alloys and lightweight Recaro buckets from the Mugen RR, too."

Link to comment
Share on other sites

Nažalost pa sve više ljudi koji znaju nešto i koji itekako imaju što kvalitetno napisati neće više piše. Ja znam zašto...a neki nek se zapitaju. Ja osobno volim pročitati kvalitetne postove cardaka, R5GTT-a, ZGR5GTT-a, Vedrana, Raina, gachota i ostalih koji znaju nešto više od OT-a i vrijeđanja...al eto, očito je ova druga struja jača.

Baš kul...

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.