Jump to content

Moj Coupe


SOVA

Recommended Posts

Evo da napokon predstavim svoga konja, radi se o meganeu iz 2000.godine s 1.6 motorom i prijeđenih 95000km, od opreme ima puunoooo toga, klima, maglenke,alu felge,abs,air bagove,el podizače, el zadnje leptire, pranje farova, putno računalo itd...

Od kad sam ga kupia stavia sam mu oz felge (kupljene od ftfool-a tu s foruma), zatamnia leptire, i još slijedi neki auspuh i to je to...evo i nešto slika ispod...

post-9528-1247412250_thumb.jpg

post-9528-1247412266_thumb.jpg

post-9528-1247412283_thumb.jpg

post-9528-1247412298_thumb.jpg

post-9528-1247412318_thumb.jpg

post-9528-1247412335_thumb.jpg

post-9528-1247412361_thumb.jpg

post-9528-1247412385_thumb.jpg

post-9528-1247412401_thumb.jpg

post-9528-1247412428_thumb.jpg

I naravno zasad Bogu hvala nikakvih problema nemam s njim a potrošnja nakon dva Opela ja osjetno manja VELIKI +

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • SOVA

    37

  • Coupe RS

    11

  • Krule

    6

  • Smuchac

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odličan kupe brko...ali visok (to znaš) i triba mu još zatamnit i ova dva stakla...i zadnje, ako se već tamni. Mašina dobra, pouzdana i ne prerastrošna...taman, nisi najbrži ali nije ni da te guraju drugi po cesti.

;)

Link to comment
Share on other sites

Super autić! Sviđa mi se skroz. Sretno s njim,i puno sretnih kilometara! :hey:

Link to comment
Share on other sites

pomalo ćemo s tamnjenjem, ovo sam sam tamnia pa mi triba vrimena dok se ispraksiram...e brko triba si ti danas doć po onaj stick u šibenik a ne slat brata pa bi ga vidia uživo i moga si dat koji savjet a ti uteka s jahtama na more (nadam se da je bilo žena na njima) hehhehe...

Link to comment
Share on other sites

pomalo ćemo s tamnjenjem, ovo sam sam tamnia pa mi triba vrimena dok se ispraksiram...e brko triba si ti danas doć po onaj stick u šibenik a ne slat brata pa bi ga vidia uživo i moga si dat koji savjet a ti uteka s jahtama na more (nadam se da je bilo žena na njima) hehhehe...

Ma nisan uteka na jahte nego rentamo brodove pa sam mora nabrzaka doli, neki čeh tražia brod za otić na more pocrvenit, hehe. Javin se kad doletin do Splita... :hey:

Link to comment
Share on other sites

Ok Brko ,i ako bi tia imat tamni vizir na nexusu rado ću ti ga zatamnit ka šta sam sebi ali ne s folijom, ispadne ka tvornica da je radila, iman ja nexia 250 pa ako te puca taj đir onda stavim sliku mog vizira pa da vidiš kako je ispalo, meni je i motor crn pa se odlično uklapa...

Link to comment
Share on other sites

Ok Brko ,i ako bi tia imat tamni vizir na nexusu rado ću ti ga zatamnit ka šta sam sebi ali ne s folijom, ispadne ka tvornica da je radila, iman ja nexia 250 pa ako te puca taj đir onda stavim sliku mog vizira pa da vidiš kako je ispalo, meni je i motor crn pa se odlično uklapa...

Na PM... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

post-9528-1254334543_thumb.jpg

post-9528-1254334570_thumb.jpg

Evo stavljen je inox auspuh i stigli su parking senzori s e-bay a, senzore ću montirat za nekih 10 dana i naravno slikat ću cili postupak montaže i stavit na forum da nekome pomogne ko se odluči sam stavljat... evo i slije senzora...

Link to comment
Share on other sites

ajd super su senzori, ni to loše nego kolika je cjena ako ni tajna, nadam se ne prevelika jer ipak ovo naše čudo nije problem ugurat gdje god treba ipak je mali, a da je ljepo imat je

Link to comment
Share on other sites

Senzori su me ispali točno 175kn s dostavom, čeka sam ih oko 20 dana. displej je lcd nije onaj na diode i čini mi se odličan za tu lovu. slike i upute kako sam montira stavit ću na forum kad montiram.

Link to comment
Share on other sites

e i nije problem ga ugurat al ja živim u centru splita i svakodnevno se uvlačim s njim a u 60 posto slučajeva mi bude u centimetrima tisna situacija i tad požalim šta ih nemam, a i gušt mi je nešto montirat po autu a i korisna je stvar.

Link to comment
Share on other sites

a onda ok i nije skupo, ali kad bi ja stavio još jedan displey bilo bi kao betmenov auto

Link to comment
Share on other sites

pa šta ti to imaš sve po autu???heheh biće dvd, navigaciju???

Link to comment
Share on other sites

Hvala hvala na pohvalama, četvrtak mi je rezerviran za ugradnju senzora pa ću ih napokon nabacit na auto i naravno bit će dokumentirano sve... još bi stavia distance na auto i to bi bilo sve šta mu triba za moj ukus...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

post-9528-1256290924_thumb.jpg

post-9528-1256290947_thumb.jpg

Evo slike s Inox auspuhom,odličan je stavljen u Autoispuha za 650kn s ugradnjom i garancijom 2 godine i tu su parking senzori koje sam sam ugradia i već su se isplatili...

Još namjeravam stavit iza distance da malo izbaci gume van i možda zatamnit zadnju šajbu i to bi bilo sve...

Link to comment
Share on other sites

10cm promjer?

daj neku sliku iz niže perspektive i malo udaljenu

Edited by fatal_error
Link to comment
Share on other sites

Lijepo bogami,al znam koliko se cuje 90mm pa neznam kako ces s policijom izac na kraj... :nezna:

Link to comment
Share on other sites

post-9528-1256291945_thumb.jpg

Nije fi 100 nego 90 ili 95 ne sićam se šta mi je reka a sliku ti trenutno nemam bolju al uslikat ću pa ću ubacit... uglavnom lipo mu stoji i baš mu lipo popuni onu rupu di je branik zarizan tvornički.. a šta se tiče zvuka volia bi da je malo tiši al ne urla ako nećeš da urla ..znači ako ga voziš lipo onda se čuje umjereno a tek kad ga nagaziš onda se čuje i tad bi volia da je tiši al dobra stvar je u tome šta ima gladak čist zvuk a ne onaj isprekidani šta puca i skreće poglede i pažnju na tebe,ka šta se na južinama čuje... a problema s pandurijom nemam niti sam ikad ima šta se tiče toga jer nije grez auspuh i u leru se jedva čuje...jedino neznam šta će bit na tehničkom, na vectri sam isto ima takav i nisu mi žugali a sad neznam oće li me pilat...

Link to comment
Share on other sites

Je sve je original ostalo i ništa nije dirano, samo mi je skinija tvornički lonac i stavia ovaj, tehnički je krajem 5. miseca ali mislim da me neće pilat jer idem u eruodausa kod peveca i tamo su odlična ekipa i kad sam ima na vectri takav auspuh samo mi je reka da se malo jače čuje auspuh i to je to, pustilo me bez problema..a na vectri sam bia još skinia srednji lonac,znači bia je samo kat i zadnji lonac na njoj i bez problema prolazi tehnički i dan danas jer sam je prijatelju proda i taj auspuh je još na njoj...a da me i bude pilalo imam u garaži tvornički pa ga vratim il nekako zagušim ovaj...al 99 posto da neće jer ovo je ništa šta se tiče buke kakvih ima po gradu...

Link to comment
Share on other sites

kolika rupa. pazi da ti dogod neuđe koja mačka unutra. Inaće lip megane

Link to comment
Share on other sites

Heheh, da je stavit mrižu da ne uđe...

Kad smo već kod mačaka jel postoji ikakav sprej ili nešto protiv mačaka jer mi redovito skaču po autu i već su mi na par mista izgrebali lak majku im njihovu...

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.