Jump to content

Moj Coupe


SOVA

Recommended Posts

Evo malo smo čačkali po autu...nije mi se sviđao mirisni borić vulgaris (s benz. pumpe) koji je visio na retrovizoru pa sam nabavio neki cool žuti koji šalje puse i stavio led-traku isto tako da visi s retrovizora...  :farmer:

 

post-70-0-00158200-1424720089_thumb.jpg post-70-0-68059400-1424720058_thumb.jpg

 

 

Također, kupio sam neko plavo motorno ulje (jer auto je plav, pa da bude usklađeno) za 55kn/litra i to fino paokirano u limene kantice od 1 litre. Žaruljice H1 za kratko svjetlo isto plavičaste...  :00009019:

 

post-70-0-50835500-1424720348_thumb.jpg

 

 

Imao sam problem da mi ručica mjenjača "pobježe" onog trena kad u vožnji stisnem kvačilo i krenem rukom prema njoj da bi prebacio brzinu...pa smo kupili nekakav uvrnuti donji nosač motora...

 

post-70-0-24674000-1424720600_thumb.jpg post-70-0-03092100-1424720612_thumb.jpg

 

Naravno, stražnje kočnice su bubnjevi i da ne budu onako ružno hrđavi, dobile su novi sloj mat svjetloplave emajl boje (ostalo mi doma od vrtne ograde) 

 

post-70-0-88927100-1424720731_thumb.jpg

 

I danas, naivno, pošaljem Viber poruku bivšem vlasniku, onako, da mu se pojadam kako sam platio puno poreza na prijenos jer je auto procjenjen na poreznoj 12000+ kuna a plaćen 9200 kuna...i ovaj me sad traži razliku novaca.  :angry:

 

post-70-0-23691500-1424720840_thumb.jpg

 

I za kraj jedna...iz dvorišta. Moram obojati ova garažna vrata (lijeva su od strica, njih neću...samo desna...moja) u plavo što mi je ostalo od ovih doboša, da se slaže s autom. Sve plavo. Preksutra počinjem navijati za Dinamo.

 

post-70-0-43961200-1424721310_thumb.jpg

Edited by Coupe RS
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • SOVA

    37

  • Coupe RS

    11

  • Krule

    6

  • Smuchac

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

Čudno...moj je iz 2002-e (ista linija ko i tvoj) pa nisam morao platiti toliko. Ali ne sjećam se na koliko je bio procijenjen. Valjda ovisi od županije do županije ili ?

Link to comment
Share on other sites

Bitno da se zadrži nijansa plave.

Kako ne poznam prijasnjeg vlasnika auta, nego samo po vasim pricama, pretpostavljam da je maltretirao auto pa stoga ti njega traži obeštećenje. Ako navedeni ne pristane, počasti ga nijansom plave....

ispod oka [emoji23]

Link to comment
Share on other sites

Da ne bi bilo da lažem...kasnije je uslijedilo još ruganja jer sam puno platio...a i ozbiljnih prijetnji premlaćivanjem i vožnjom u prtljažniku BMW e46-ice (pored lpg boce) itd itd...užas...

 

post-70-0-96180600-1424721937_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

ahahahahahaahahaha :)

Stvarno seljacko auto...sad je bivsi vlasnik presa na E46 bez opreme sa 1.6 motorom i siluje ga svaki dan :)

Sta sad slijedi ide li interijer na sredivanje?

Link to comment
Share on other sites

E i vracaj pare lopino :)

 

Platit ću...kad sidne socijala i dječji doplatak...

Link to comment
Share on other sites

Mislim da Sova fingira ovo oko vožnje u prtljažniku, jer ako ima bocu ti ne stanes.

Btw, ono plavo ulje mi se čini ok, vidim da ima SL oznaku.

Znači li to da diže snagu na razinu SL500?

I da li si samo njega stavljao u motor ili si miješao sa CLS 320?

Link to comment
Share on other sites

kakva je ovo led traka???? neznam kako mozes voziti s time, sta te ne osljepljuje...

Link to comment
Share on other sites

Ma bio sam jucer dobro raspolozen pa sam se malo našalio...ne visi led traka sa retrivizora naravno nit sam lakirao bubnjeve u plavo, hehe...nit sam stavio ulje za kocnice u motor. A ne bude me ni bivsi vlasnik vozio u prtljazniku...bar se nadam.

;)

Link to comment
Share on other sites

Malo umorno izgleda.......bolje da si uzeo od frencha classica nego od sove coupe-a :D

Izvana umoran...ispod lima izvrstan. Poslužit će... ;)

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.