Jump to content

Moj Coupe


SOVA

Recommended Posts

Heheh, da je stavit mrižu da ne uđe...

Kad smo već kod mačaka jel postoji ikakav sprej ili nešto protiv mačaka jer mi redovito skaču po autu i već su mi na par mista izgrebali lak majku im njihovu...

evo ti najboljeg riješenja za to s mačkama. pribaci video na 2:00 (ovo prije te ne zanima) i pogledaj

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • SOVA

    37

  • Coupe RS

    11

  • Krule

    6

  • Smuchac

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

post-9528-1261487682_thumb.jpg

još se nije otopia grrrrrr...

post-9528-1261487835_thumb.jpg

post-9528-1261487891_thumb.jpg

Evo stiže Božić pa sam auto počastia s novim radiom Kenwood kdc-w7144uy... da bar svitli narančasto al nema veze...

Link to comment
Share on other sites

Jesam ovo mi je triba bit od početka nick al sam se zeznia tijekom registracije... inače moj nadimak isto hehe..neću ti kazat kako sam ga dobia ..hihih

Link to comment
Share on other sites

Centar Splita,kiša,mrak,magla na šajbi a misto za parking tisno okolo stupići zid...i tako mi je svaki dan skoro, a senzore platia 170kn i lagano ubija dosadu dok sam ih montira pa zašto ih nebi stavia da mi pomognu kad tribaju...nisam smotan šta se tiče parkiranja al jednostavno stvarno pomognu u dosta slučajeva pogotovo šta živim u šugavom centru grada i ostavljam auto po svim mogućim kantunima... neka njih... :smije:

Link to comment
Share on other sites

E tako je... još da mi je distance nabavit za odzada dušu bi dalo...

Link to comment
Share on other sites

E tako je... još da mi je distance nabavit za odzada dušu bi dalo...

Link to comment
Share on other sites

Centar Splita,kiša,mrak,magla na šajbi a misto za parking tisno okolo stupići zid...i tako mi je svaki dan skoro, a senzore platia 170kn i lagano ubija dosadu dok sam ih montira pa zašto ih nebi stavia da mi pomognu kad tribaju...nisam smotan šta se tiče parkiranja al jednostavno stvarno pomognu u dosta slučajeva pogotovo šta živim u šugavom centru grada i ostavljam auto po svim mogućim kantunima... neka njih... :smije:

pričaš kao da samo ti parkiraš auto po centru :bigl:

radije bi svaki dan lupa branikom nego bušija rupe u njemu da bi stavija nešto šta će ružno izgledat, zato pitan ;) druga stvar su oem parking senzori koji se niti ne primjete, na limuzini od 100k eura...

Link to comment
Share on other sites

E tako je... još da mi je distance nabavit za odzada dušu bi dalo...

Iman ti ja...dvi od 20 milimetara...centar je rađen baš za Renola i takav je i rub prema felgi...60,1 mm za Renola. Samo ti tribaju još vide...iman ja neke doma, možda bi i one pasale, ovisno o felgi koliko je debelo srce. 200 kuna.

A šta se tiče parking senzora...ima sam kupea i parkira se dvi godine svugdi...ali doslovno svugdi. Nepregledan je straga ali je kratak dosta, nema guzice...i stvarno nije bed nigdi se parkirat, veliki su retrovizori i naučiš se brzo.

Link to comment
Share on other sites

To R5st: Upravo to..ne parkiram samo ja po centru zato i nemam mista nigdi hehe... ma neka njih di jesu a zaboli me jel su nekom ružni ili lipi za vidit...bolje njih gledat nego rupu u braniku... i još jednom da kažem nisam ih stavia da gledam ko tele non stop u njih nego kad je mrak ili kiša i još zamagljena šajba i u tisno se parkiram onda stvarno služe i to dobro..i ne želim lupat branikom jer pazim auto...i neću glumit nekog profesionalca koji zatvorenih očiju parkira. kladim se da je svako dolazia u situacije da mora izletit van iz auta i gledat kako je parkira pa popravit ako nije dobro...ma nebitno neda mi se pisat o njima više...svako ima svoje mišljenje... mogli smo ić na kavu pa pričat o njima heehhe :piju:

To Coupe RS: Šaljem ti PM.

Link to comment
Share on other sites

U onom kenvudu ima i mojih para... :p

Ajd mi šapni koji ti je bija nick prije (odnekud te znam samo me sova zajebala) :D

Link to comment
Share on other sites

Nema tvojih para hehe...peglana je kartica jadna...tvoje pare otišle na francusku salatu i meso hehehehe....Normalno da me znaš stari nick mi je bia Megane Coupe ST ...tribalo je bit od početka sova ali san zeznia upisat tijekom registracije na forum... jesi dobia tipkovnicu i miša jel već badaš po njoj hihi..

Link to comment
Share on other sites

Badam đavla crnoga. Jučer je frend krenia s katamaranon i oko 18 sati sretno uplovia natrag u ST.

Jutros iz drugog pokušaja je stiga doma. Kasnije ce mi se javit pa cu uzest više te miševe i slova... :D

Link to comment
Share on other sites

HAhahahahahahahaha...sretno uplovia natrag hehehehehe...koji si ti manijak...aj samo napuni baterije nisam ih ja punia samo sam prekjučer punia po ure da mogu testirat da sve štima...

Link to comment
Share on other sites

2 cupe rs->

eto ja na oglasima već više od dva mjeseca tražim distance dva komada baš te a ti ništa??? ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ih rezervira ,idem po njih za vikend pa ako meni ne legnu onda kažem Mladenu da ti se javi jel može????

Link to comment
Share on other sites

Evo dočepa sam se distanci samo još duže vide fale...distance aluminijske i izgledaju dobro...hvala CoupeRS-u šta mi ih je proda za maaaalu lovu...

Link to comment
Share on other sites

Evo kupia sam duže vide i distance su montirane...sve je zasad odlično i ništa ne trese i sve se čini ok ...aluminijske su i debljine 20mm i sad auto otraga a i s boka lipše izgleda, nisu uvučena kola nego lipo taman u razini blatobrana baš kako sam ja tia da bude...evo i nešto slika nabrzaka na kojima se i ne vidi u najboljem izdanju al bar nešto..lipše je uživo...

Slika bez distanci(nemam bolju trenutno):

post-9528-12624286907588_thumb.jpg

Slike sa distancama:

post-9528-12624287594256_thumb.jpg

post-9528-12624287986905_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

svida mi se boja megana...

nego,trebao si ove parking senzore obojat u boju auta..mislim da bi ljepse izgledao...i trebao si stavit neke felge sa falcom,pogotovo kad imas distancere gore...ili neke OZ-ice :)

i da..sa njim u pod :p

Link to comment
Share on other sites

Lepi megan sretno z njim......Parkirni senzuri se i nevide baš pa onda nema potrebe to špricat i troška radit.....Sad nekve druge felge malo ga spustiš i gas.....

Link to comment
Share on other sites

I jesu OZ na njemu...al kad bude novaca bit će bolje za col veće felge al zasad ništa od tog....meni su zasad i ove ok ravne su i lakirane s odličnim gumama pa mi se neda minjat još...a šta se tiče spuštanja vidit ćemo i to...

Link to comment
Share on other sites

ma znam da su OZ gore..al ja ciljam na neke superlegera ili slicne takve...makar su skupe :D

Link to comment
Share on other sites

Nisi ti ni lud hehe...sad je pauza kad bude love bit će i toga... polako...odnija vrag prišu.. :)

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.