Jump to content

RIP clio


aCid_cOokiE

Recommended Posts

da ne odugovlacim...

pobjegao zadnji kraj u desnoj krivini, pokusao da ispravim (pri toj brzini nemoguce), udario prednjom desnom stranom u zastitnu ogradu pored puta, zarotirao se, udario zadnjim desnim krajem i zarotirao nazad na svoju traku.

Srecom nikome nista nije bilo.... Prednji airbagovi se nisu otvorili (!?) ali jesu svi sa desne strane, i oni iz sjedista i oni preko prozora.

ograda nas je spasila, veoma je cvrsta. Da je bilo neko vece auto (sa vishe lima a manje plastike) mislim da ne bih sad ovdje kucao, jer je sa druge velika provalila/litica .

......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • aCid_cOokiE

    18

  • Zrmi RS

    8

  • twingara

    4

  • Ruske

    3

jel si ti dobro to je najbitnije??

imas srece a sad za auto sam procjeni.jel imas kasko??

Link to comment
Share on other sites

jel si ti dobro to je najbitnije??

imas srece a sad za auto sam procjeni.jel imas kasko??

svi smo dobro, ochekivani bolovi u vratu i malo kichma ali sve je ok.

Za procjenu cu sachekati, ne zhuri mi se. Slomljeni su svi branici, pukla shofershajbna, slomljena desna vrata.

Krov je skroz ok kao i moja strana vozila. Nisam gledao ispod auta ali mislim da nista nije 'ispalo iz centra'.

Ne razmisljam o popravci sad

Link to comment
Share on other sites

a u pm.. :frown:

bitno da je glava na mjestu!

Link to comment
Share on other sites

cekacu procjenu pa cu da vidim moze li se radit, koliko para, isplati li se itd...

Link to comment
Share on other sites

Žaj mi je šta ti se ovo desilo, ali najvažnije da si ti dobro.

Link to comment
Share on other sites

a :frown:

bitno da si/ste OK --- ovo će se srediti već nekako

Link to comment
Share on other sites

Bitno je da nema nastradalih a ti si prilično mlad i stigneš zaraditi za popravak ako se isplati ili kupiti novi i ubuduće ćeš sigurno biti pažljiviji....hebiga svaka škola se plaća... :hey:

Link to comment
Share on other sites

Acid čovječe pa šta uradi? A jebemti sve! Pa kako nisi kasko osigura to auto? Pa nije to fićo jbt,novo auto,a i sam znaš da juriš... Šteta,jer sad si u nebranome grožđu-pogotovo ako si ga mislio mjenjat/prodavet,jer će ti sad ispast sljedeće,ako ga ideš dati u djelove,podcijeni će ti ga,a ako ga misliš napravit imat ćeš uvijek razbijeno auto,i ma kako god ga dobro napravili,više to nije -to. Tvoj mi je bio jedan od najljepših,ako ne i najljepši clio 197 na forumu,i stvarno mi je žao. Nemoj sad prestat dolazit na forum :( Ajde sretno s popravkom...

Link to comment
Share on other sites

mislim da kasko ne bi pomogao..prije toga se malo ishlo na pivo :/

Link to comment
Share on other sites

Žao mi je :frown:

Najbitnije da ste vi svi ok...

Sretno s popravkom/prodajom...

Link to comment
Share on other sites

mislim da kasko ne bi pomogao..prije toga se malo ishlo na pivo :/

Ajde i ja sam ima takav slučaj sa mojim meganom. Ma bit će sve ok,najteže je prvih par dana,a kasnije ćeš se osjećat kao da si razbio nečiji tuđi auto! :)

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.