Jump to content

RIP clio


aCid_cOokiE

Recommended Posts

Zapravo si ustedio soma eura od kaska jel si lokao tako da mozes biti sretan. Jel barem vecer dobra bila prije nego si ga spicio?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • aCid_cOokiE

    18

  • Zrmi RS

    8

  • twingara

    4

  • Ruske

    3

Zapravo si ustedio soma eura od kaska jel si lokao tako da mozes biti sretan. Jel barem vecer dobra bila prije nego si ga spicio?

Priznajem samo ako je nesto umocio.Ako ne onda mi je zaista zao auta :frown:

Link to comment
Share on other sites

Zapravo si ustedio soma eura od kaska jel si lokao tako da mozes biti sretan. Jel barem vecer dobra bila prije nego si ga spicio?

najbolja ovog ljeta... ovaj drug kaze "moralo se nesto loshe desit" :frown:

Ali dobro, sto kaze twingara, samo lim. Koliko god zvucalo kao klishe - nauchio sam lekciju.

a sto se tiche umakanja... :plazi:

Link to comment
Share on other sites

za moj je kasko 3350 kn u Virovitici, a opet je mogao uhvatit nekog trijeznog da veli da je vozio dat mu 500 eura za kaznu i uslugu zvat muriju i izvući se iz sranja.....

Link to comment
Share on other sites

za moj je kasko 3350 kn u Virovitici, a opet je mogao uhvatit nekog trijeznog da veli da je vozio dat mu 500 eura za kaznu i uslugu zvat muriju i izvući se iz sranja.....

upravo to, i nebi bio ni prvi ni zadnji ko je tako sta napravio ;)

Link to comment
Share on other sites

za moj je kasko 3350 kn u Virovitici, a opet je mogao uhvatit nekog trijeznog da veli da je vozio dat mu 500 eura za kaznu i uslugu zvat muriju i izvući se iz sranja.....

ja ne zivim u Virovitici ;)

a stvarno u tom trenutku nisam razmisljao da se 'izvucem' od odgovornosti... najbitnije mi je bilo da je ovaj drug sto je bio pozadi OK. A sve da sam htjeo zvati nekoga, nisam imao kad jer je policija relativno brzo doshla a oko nas se odma okupilo 4,5 kola punih ljudi da vide sta je bilo i treba li kome pomoc.

Link to comment
Share on other sites

za moj je kasko 3350 kn u Virovitici, a opet je mogao uhvatit nekog trijeznog da veli da je vozio dat mu 500 eura za kaznu i uslugu zvat muriju i izvući se iz sranja.....

Pa normalno, meni je buraz dosao kada sam ja svoj rijesila..

Link to comment
Share on other sites

Guest lord turbo

steta auta,ali gledaj to ovako da je tebi ili prijatelju sta bilo ne bi razmislja o limu i steti ali tako je nama svima cim vidimo da je sve ok onda gledamo financijski,sta se tice virjednosti ovako razbijen ti vridi 1/3 vrijednosti jer npr ako ti prije sudara je vridia 15 000 i ti ga razbijes i imas npr 5-6k eura stete, tebi niko nece dat 8-9 nego ce ic sta manje radi svoje profiti,i to ce uzet vec neko ko ili ima poznanstva za dijelove ili je sam mestar pa ce ga sredit a niko ko se nekuzi nece uzet razbijeno auto pa ga vodit u servis,ja da san na tvom mistu ne bi ga proda ako volis to auto napravi ga,dobar majstor ga skrpa ka da nista nije bilo,sretno

Link to comment
Share on other sites

za moj je kasko 3350 kn u Virovitici, a opet je mogao uhvatit nekog trijeznog da veli da je vozio dat mu 500 eura za kaznu i uslugu zvat muriju i izvući se iz sranja.....

samo da priupitam kako tako jeftino????

ja za stila iz 2002 sa svim zivim popustima placam 3150 kn pa ne kuzim kako za novog sporta moze doci isto toliko :nezna:

Link to comment
Share on other sites

samo da priupitam kako tako jeftino????

ja za stila iz 2002 sa svim zivim popustima placam 3150 kn pa ne kuzim kako za novog sporta moze doci isto toliko :nezna:

To je kao i poluchipani auto.POLUKASKO :laugh: :laugh: :laugh: Ž

SA 50% popusta ga placas skoro 5000,00kn u Osijeku pa mi zaista nije jasno...osima ako nema neke extra privilegije ;)

Link to comment
Share on other sites

samo da priupitam kako tako jeftino????

ja za stila iz 2002 sa svim zivim popustima placam 3150 kn pa ne kuzim kako za novog sporta moze doci isto toliko :nezna:

manja zona rizika, i HOK kuća koja nedavno krenula

prvu godinu sam dao 4400 uz 50% i popust hak i dr. u eurohercu

Link to comment
Share on other sites

samo da priupitam kako tako jeftino????

ja za stila iz 2002 sa svim zivim popustima placam 3150 kn pa ne kuzim kako za novog sporta moze doci isto toliko :nezna:

to ti je tak kad voziš fijata - majkemi :D

2 rođo - jel uzimaš pleminita plijesan zeleni? :ahaa:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.