Jump to content

RIP clio


aCid_cOokiE

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • aCid_cOokiE

    18

  • Zrmi RS

    8

  • twingara

    4

  • Ruske

    3

Lipo uzmi bocu viskija i proslavi to što te ne skupljaju sa druge strane ograde. ;)

Link to comment
Share on other sites

Jebiga zmaju dogodi se,mozda izvuces koju pouku iz ovoga!

Najbitnije da si ti ok,a bit ce jos auta...

Link to comment
Share on other sites

Auuu... dobro je sašiven! Bitno da nikome nije ništa... sve ostalo je lako... Šteta na autu je i ovako na prvi pogled dosta velika... Sigurno se ne isplati popravit... ustvari bi se isplatilo sa rabljenim ili zamjenskim dijelovima, ali sumnjam da ćeš htjet vozit takav auto onda, onda slijedi jedino prodaja i onaj osjećaj da si zayebo nekoga... ili ga prodat ovakvog kakav je, ali budi spreman na dosta mizernu cifru

Da si imo kasko, sigurno bi se riješilo, bar kod nas, ne znam kakvi su kod vas ti osiguravateljski lihvari...

Nikad ne znaš na prvu koliko je školjka auta dobila dok se podosta toga ne rastavi, ja sam se opeko na tome podosta :D

Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

pa ti pij i vozi...nadam se da ti to skola za iduci put...

steta auta, ali dobro da ste svi ok, koliko god vas bilo u cliu

Link to comment
Share on other sites

pio jesam, oko toga nema rasprave. Iako sam na alko testu imao neke male brojeve, 0.90 promila ili tako nesto. Ali da sam vozio kao budala - nisam. Sigurno brze od dozvoljene brzine ali n

Zvao sam neke majstore da ga pogledaju (jer je auto kod mene u garazhi) i odma su mi rekli da sam kreten sto sam vozio na ovakvim gumama (znam) i ne mogu mi reci vishe dok se auto ne podigne i poskida sve sa njega, kao sto kaze twingara.

Vidjecu vec..

Link to comment
Share on other sites

pio jesam, oko toga nema rasprave. Iako sam na alko testu imao neke male brojeve, 0.90 promila ili tako nesto. Ali da sam vozio kao budala - nisam. Sigurno brze od dozvoljene brzine ali n

Zvao sam neke majstore da ga pogledaju (jer je auto kod mene u garazhi) i odma su mi rekli da sam kreten sto sam vozio na ovakvim gumama (znam) i ne mogu mi reci vishe dok se auto ne podigne i poskida sve sa njega, kao sto kaze twingara.

Vidjecu vec..

0,9 promila ti je malo? :bigl:

Stvarno mi je žao Clia,uredio si ga muški,no bitno je da su ruke,noge i glava na mjestu.Šta se tiče štete ja mislim da će tu biti pristojna cifra dijelova,što mehanike što limarije.Po mojoj procjeni ima najmanje 5000 Eura štete.

Link to comment
Share on other sites

eee dobro bi bilo kad bi bilo samo 5000 eura.

To je mozda neka realna cifra ali ovlasceni servis (ako budem tamo radio) ce tu da urachuna raznorazne poreze, ruke, nadoknade za zahtjevni rad itd itd.

ovdje kod nas je 0.5 promila dozvoljeno...a to ti je oko 2 tochena piva chini mi se.... Tako da 0.9 i nije bash komatozno stanje. Ne izvlachim se samo pokushavam da objasnim, mada znas i sam.

Link to comment
Share on other sites

Imao si više sreće nego pameti.

Glavno da ste svi živi i zdravi. Nadam se da si izvukao neke pouke iz ovoga.

Sad imaš razloga da kupiš 200ku! :bigl:

Link to comment
Share on other sites

eee dobro bi bilo kad bi bilo samo 5000 eura.

To je mozda neka realna cifra ali ovlasceni servis (ako budem tamo radio) ce tu da urachuna raznorazne poreze, ruke, nadoknade za zahtjevni rad itd itd.

ovdje kod nas je 0.5 promila dozvoljeno...a to ti je oko 2 tochena piva chini mi se.... Tako da 0.9 i nije bash komatozno stanje. Ne izvlachim se samo pokushavam da objasnim, mada znas i sam.

Ako ćeš se već odlučiti za popravak nađi polovne dijelove i odvezi auto nekom dobrom limaru,nemoj ići u ovlašteni servis to popravljati jer će te izaći mnogo skuplje.Što se tiče 0,9 promila znam da to nije strašno,želim ti reći da ti osiguranje neće priznati štetu,valjda to znaš i sam. :frown:

Link to comment
Share on other sites

znam znam...odmah sam to shvatio.

Osim toga slijedi mi oduzimanje vozacke 2,3 mjeseca (zasluzheno), uslovna kazna (ne znam kakva ali vjerovatno da ne smijem napravit nikakav prekrshaj narednih godinu,dvije itd)

Razne ideje mi prolaze kroz glavu sto se tiche opravke itd. Sad ne znam da li bih mogao da ga vozim vishe.

mozda ga napravim i ofarbam u mat crnu :p

Link to comment
Share on other sites

Stvarno mi je žao jer sam se cijelo vrijeme nadao da ćemo se srest neđe u CG pa da učinim đir u tome Nimubsu, ali glavno da ste svi OK... sreća je i što je ograda bila nova i čvrsta - baš sam danas išao do Budve magistralom i gledao kako je na većini mjesta ona stara, žuta, koju je ružina počela nagrizat za vrijeme Juge.

Nadam se da ćeš sad ipak ići na kakvog Meganea RS 250 ili Clia 200, a ne na GTI-a :)

Link to comment
Share on other sites

Kao sto su svi napisali bitno da nikome nijenista, a sve ostalo lako s vremenom..

Mislim da se ne isplati popravljati, ali budes vidio..

Link to comment
Share on other sites

mozda se isplati ako bih imao auto "donatora" !?

jes... ma toga ti nema kad treba nažalost... biće donatora kad ti napraviš svoje auto, ako napraviš... ali baš kad treba, onda nema nijedan :D

Link to comment
Share on other sites

Koliko god neimao novaca kasko sam si rekao uplacivati dok je god auto pod mojim krovom,znacilo to da kad nikad ne iskoristio i bacio sve novce u vjetar.Kartica radi cuda :plazi:

Od onih sam sto nepije ni kad nevozi pa nadam se da si naucio nesto iz ovoga.Zaista mi je zao.Sve ovisi sto ces s njim sada, koliko love imas.Zapamti da se sve da popraviti samo je pitanje jel tebi isplativo.Ne drugima i opcenito nego tebi.Ti znas koliko i sta i ako se i odlucis za popravak i ako imas dobre majstore sve to bude rijeseno.S kakvim se sve autima vozimo a da ni neznamo, ovo ni nije strasno.Toliko bar.Ako tu budes ipak sta prodavao od dijelova ili u komadu mozda bude zainteresiranih :hey:

Link to comment
Share on other sites

Uuu... Tek sad vidio ovo... Stvarno šteta auta...

Ja sam pred par mjeseci isto ubio svog Clia, ali imao sam kasko sva sreća, neznam šta da ti kažem, osim polako i sretno da ćeš što bolje proć...

Link to comment
Share on other sites

mozda se isplati ako bih imao auto "donatora" !?

Ukoliko te zanima..javi se vezano za navedeno..!!

Link to comment
Share on other sites

šteta auta ali glava je na ramenu.

vjerujem da nece bit jeftin popravak pogotovo ako se ovjes pomaknuo.

nego ne vidim šta su bile loše gume? Originali?

Link to comment
Share on other sites

Fino si ga sašio. Bočni udari znaju biti zeznuti. Na prvi pogled nije ništa strašno, a kad ga digneš...

Lako je biti general poslije bitke. Ako su ti gume tako katastrofalne, onda su tvoji frendovi gotovo jednako krivi kao i ti što te nisu upozoravali na to. Ja svom frendu jednom nisam da izaći s autom van jer je (kreten) odlučio ići na snijeg sa 5god starim ćelavim Sava gumama. Stero me u rodno mjesto i dan poslije nije uspio stati. Pogodio je nekog pasata s kukom i gadno zdrobio svoj auto. A još sam ga pilio mjesecima da te gume nisu za cestu i da ih mijenja pod hitno.

Skupu školu si prošao i drugi puta češ pametnije. Nije u redu da ti neki predbacuju što si pio i brzo vozio kad su se (gotov) svi našli u toj situaciji, samo što su možda imali više sreće nego ti.

Link to comment
Share on other sites

medo, ima ljudi koji ne bi sjeli za volan ni nakon 1dcl pive ili sl. tako da ne trabunjaj da su se svi nasli u toj situaciji...zasto iskusavati srecu kad mozes izbjec s**nje?

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.