Jump to content

RIP clio


aCid_cOokiE

Recommended Posts

cito tamo,netko trijezan napravi vece s**nje nego pijan ;)

sjeti se rilegala i nas dvojice :hey:

nas dvojicu? neznam tko se skoro zabio u petardu od danijela...ja za razliku od tebe popio sam 1 pivu oko 13h a isao sam u 21 doma...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • aCid_cOokiE

    18

  • Zrmi RS

    8

  • twingara

    4

  • Ruske

    3

upravo sam ispratio majstora.

Nije toliko loshe kao sto sam mislio.Auto se moze napraviti da se ne poznaje.

Nije se iskrivio previshe.Poskidali smo sve sto smo mogli nas dvojica i vidjeli da nije toliko katastrofalno.Linija krova je odlicna, na mojim vratima se nista ne poznaje.

zadnji most je naravno malo kriv ali se moze napraviti bez problema.

sada cu polako da gledam shta i kako.. ne zurim nigdje, svakako sam bez vozacke narednih mjeseci

Link to comment
Share on other sites

nas dvojicu? neznam tko se skoro zabio u petardu od danijela...ja za razliku od tebe popio sam 1 pivu oko 13h a isao sam u 21 doma...

svaka cast stari ja sam prizno svoju gresku ali bitno je skoro i stao sam kako sam htio a nisam nikog ugrozio a i to se nije dogodilo radi alkohola nego radi auta a ti si skoro pokupio ljude pred binom i znao si o cemu pricam tako da molim te :hey:

nemoj me provocirat jer ima toga jos ;)

nije da branim kad netko pije i vozi jer sam svjestan svega ali kao sto medo kaze najgori su pametni i previse samouvjereni vozaci :hey:

Link to comment
Share on other sites

upravo sam ispratio majstora.

Nije toliko loshe kao sto sam mislio.Auto se moze napraviti da se ne poznaje.

Nije se iskrivio previshe.Poskidali smo sve sto smo mogli nas dvojica i vidjeli da nije toliko katastrofalno.Linija krova je odlicna, na mojim vratima se nista ne poznaje.

zadnji most je naravno malo kriv ali se moze napraviti bez problema.

sada cu polako da gledam shta i kako.. ne zurim nigdje, svakako sam bez vozacke narednih mjeseci

Bas mi je zao sto ti se ovo desilo,al drz' se,bitno je da je glava citava,bice lima :hey:

Link to comment
Share on other sites

Sve je dobro kad se dobro svrsi. Vazno je da je sa vama sve u redu. Kao sto je neko rekao svaka skola se placa. U ovom slucaju nije i jeftina. Bio sam u manjoj frci od tebe i kasko me je izvuklo. Vas sa takvim autima po pitanju kaska, guma i pica ne mogu u potpunosti razumeti. No jos jednom samo da ste Vi zdravi i citavi, a i auto ce se popraviti ili novi kupiti. Pozdrav iz vrelog N. Sad-a. :hey:

Link to comment
Share on other sites

Stvarno mi je žao što te to snašlo, yeb'o auto, nahakaće se to da se ništa ne vidi.

Bitno je da tebi nije ništa, a ni drugima u autu (da nekog, ne daj Bože, na duši nosiš).

U pamet i sa srećom oko popravka.

Link to comment
Share on other sites

kako je moglo bit dobro je i zavrsilo.....

dobro je sto nije dobila karoserija ali na slikama izgleda dobro spestan a prednji kraj i zavjese vjerojatno kostaju ko suho zlato.....

Link to comment
Share on other sites

Sraijne.

Nek ti nama tipkaš ovdje, a ostalo će nadoći

Link to comment
Share on other sites

Šteta, naravno ali nek' si ti živ i zdrav. Imao sam prilike vidjeti kako se ljudi oporavljaju nakon nesreća pa znam što govorim. Budi sretan.

Škola koja se skupo plaća.

Edited by dalibor
Link to comment
Share on other sites

Kijotov zadnji kraj je toliko zabavan i adrenalin ti skače kad malo pobjegne, a s druge strane zna bit i smrtonosan. Ma čudo iz Renault-a. Ja zamalo neki dan nisam zategao u željezni rasvjetni stup zbog vražijeg zadnjeg kraja, odnese me , ja ispravi, pa prenese težinu na drugu stranu, pa malo desno, pa zamalo u stup, pa sve dobro prođe. Sve je to lijepo popratio gospoodin u bijelom Golfu 3-ci iz suprotnog smjera i dobro. Otiša sam u birc popit nešto ledeno i to je to do slijedećeg okršaja s klijotovom zadnjim krajem. Već sam pisao o prošlom okršaju ovdje na forumu, a taj je bio još gori.

Uglavnom glavno da si ti dobro ko što dečki vele, a lim će se zakrpat. Istina je da je to skup lim, ali što moš, sranja se događaju.

Edited by Mikac
Link to comment
Share on other sites

ja ne kuzim kako vam zadnji kraj od clia zadaje probleme, il je do tehnike voznje ili nesto ne stima na ovjesu... moj ne mrda s mjesta ako pogodis putanju i pravilno koristis volan i gas... a guza ide kam oces samo ako to zelim...

Link to comment
Share on other sites

Nemojte samo sad zapocinjat raspravu o tehnikama voznje, bjezanjima guzica i ostalo :roll: decko je razbio prilicno skup auto, platit ce masno (ovako ili onako) tu svoju gresku, kakva god ona bila, da li neoprezna voznja, alkohol, brzina, stagod... ;)

Bitno je da je ziva glava na ramenima i svi udovi na broju... :hey:

Sretno Acid, sta god da odlucis... :hey:

Link to comment
Share on other sites

interesuje me jos jedna stvar.

ukoliko je moj auto (prije) vrijedio oko 15.500/16.000 eura... a da bi ga skroz napravio npr u ovlashtenom servisu treba mi 5,6 hiljada eura, a mnogo manje ako bih imao djelove...

Koliko onda vrijedi auto u ovom stanju u kakvom je sad?

Znaci zdrav motor, mjenjach itd itd, malo iskrivljen zadnji most ali auto se moze napraviti da se ne poznaje, i da se vozi kao prije.

Link to comment
Share on other sites

interesuje me jos jedna stvar.

ukoliko je moj auto (prije) vrijedio oko 15.500/16.000 eura... a da bi ga skroz napravio npr u ovlashtenom servisu treba mi 5,6 hiljada eura, a mnogo manje ako bih imao djelove...

Koliko onda vrijedi auto u ovom stanju u kakvom je sad?

Znaci zdrav motor, mjenjach itd itd, malo iskrivljen zadnji most ali auto se moze napraviti da se ne poznaje, i da se vozi kao prije.

Znas koliko meni nude u Renaultu? 90 000 uvrh glave, a prije skoro 2g sam ga platio 170 000kn

Tebi bi ja dao 10-12 000 E i to onome tko nezna da je auto ubiven ;)

Link to comment
Share on other sites

zrmi mene interesuje koliko auto vrijedi ovako udaren... ne koliko bi mi ti dao posto ga ja popravim :)

kazem - AKO zdrav vrijedi 16.000 eura, koliko vrijedi ovakav ?

Link to comment
Share on other sites

zrmi mene interesuje koliko auto vrijedi ovako udaren... ne koliko bi mi ti dao posto ga ja popravim :)

kazem - AKO zdrav vrijedi 16.000 eura, koliko vrijedi ovakav ?

Ja bi ti dao 5 000E ;)

Link to comment
Share on other sites

zrmi mene interesuje koliko auto vrijedi ovako udaren... ne koliko bi mi ti dao posto ga ja popravim :)

kazem - AKO zdrav vrijedi 16.000 eura, koliko vrijedi ovakav ?

nesto realno je oko 7000eu.

iz mog dosadasnjeg iskustva,a imao sam bas ovakvih slucajeva,najisplatljivije je prodati ga tako kako stoji,jer koliko god da ulozis,kasnije kada ga budes prodavao i oduzmes to sto si ulozio dodjes na slicnu cifru kao da si ga prodao kako stoji.druga varijanta je da ga full popravis,ali ne u ovlastenom servisu vec kod nekog EXTRA majstora(opet pricam iz iskustva) i vozis duze vremena tako da ne razmisljas koliko si izgubio.

Link to comment
Share on other sites

...kupiti novi auto...kupiti novi auto od 140000 kuna...kupiti novi auto od 140000 kuna i 200 konja...I NE UPLATITI KASKO OSIGURANJE... :nezna: :nezna: :nezna:

:??:

Link to comment
Share on other sites

...kupiti novi auto...kupiti novi auto od 140000 kuna...kupiti novi auto od 140000 kuna i 200 konja...I NE UPLATITI KASKO OSIGURANJE... :nezna: :nezna: :nezna:

:??:

Ako je bio pod utjecajem alkohola kasko mu ne znači ništa.

Link to comment
Share on other sites

Sad je kasno za bilo kakvo pametovanje i nema koristi od toga ;)

Kakva je situacija s autom acid?Jel na kredu, jel na tvoje ime mislim jesi ga bas ti kupio?

Link to comment
Share on other sites

na moje ime, placen, nije na kredit

@coupe_rs, vjerovao ili ne, placanje kasko osiguranja od oko 1000 eura godisnje je troshak koji sam mislio da je nepotreban i da bih ga trebao izbjeci uzevsi u obzir cinjenicu da i ja sestra studiramo i placamo povecu shkolarinu.

Al eto mi za nauk, iduci auto cu osigurati kako znam i umijem.

I da, chim imam preko dozvoljenih 0.5 promila, kasko ne pokriva shtetu.

Edited by aCid_cOokiE
Link to comment
Share on other sites

mah... svo zlo s time... to je ipak samo lim... jes da košta... ali ko je kupio to, kupiće isto tako na neki način i drugo...

bitno je izvuć pouku i drugi put pametnije u svakom pogledu

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.