Jump to content

Podruznica Karlovac - Predstavnik Newbie


newbie

Recommended Posts

ja cu autobusom doma ak se nacvrcam.......ma ne...bitno dase mi nademo..upoznamo...malo porazgovaramo i to je to.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • newbie

    361

  • darko

    137

  • Roberto

    84

  • Goran_KA

    71

moji su dani piva ove godine mirno protekli.....nisam ni jednu vecer bio pod susom...cura bila samnom...ja vozim...i nista od :piju:

Link to comment
Share on other sites

e moj goc, dani piva su zavrsili, al mozemo mi svoje otvorit, par gajbi nas nebu ubilo :)

KAJJJJ, kaj su završili, nemrem vjerovat :zubo:

Par gajbi bumo otvorili, budi siguran, jednu ja doniram :hura:

Link to comment
Share on other sites

tebe bude zena doma otpeljala......ti mozes piti......a mi...????mi cemo pjeske

Link to comment
Share on other sites

Ekipa, drago mi je da se pomalo formira i Karlovački "corner", hehe ;) Topic smo vam pinali, tako da je među ostalom "ekipom" . Organizrajte se, upoznajte, napravite 1. Karlovački meeting (slike obavezno), proslavite, a onda očekujte posjet Riječkog dijela :klap: ili barem mene ako ostali ne budu mogli doć :bigl:

:hey: :hey:

Link to comment
Share on other sites

2 ivan08: ti to ozbiljno ili?

sorry, pisali smo post u isto vrijeme

ja sam rođen u vinkovcima a ovdje sam tek godinu dana tako da neznam baš svaki dio karlovca, u svakom slučaju se vidimo.

Link to comment
Share on other sites

mislim s obzirom da mrak pada sada ve puno prije nego dosada da se u 17.00 da se kaj i vidi :laugh: :laugh: :laugh:

i daj nek neko provjeri jel se moze na poligon uci....koliko znam auto skole ga koriste pa su i neka vrata napravili......

:zubo:

a kaj se mene tice....nedjelja pase! :lool:

Link to comment
Share on other sites

darko:da mislim da se na poligon moze uci..istina koriste ga autoskole,ali mislim da s ene zatvara....newbie prepeljaj se veceras kasno navecer pa pogledaj.....

ivan08:poligon ti je tamo gdi se odrzavaju dani piva....znaci preko koranskog mosta pa odma lijevo.....preko puta kupalista...

Link to comment
Share on other sites

a od kud ti to znas??

ne znam dali se sijecas prosli tjedan, pred kraj tjedna jedan dan kad si stajao ti (mislim) i jos jedan lik ispred kuce ;)

a iz smjera Pribića isao je plavi Fiat Doblo, i vozac vas je gledao, poluzbunjeno, i vi ste gledali vozaca :zubo:

taj vozac sam bio ja :zubo:

vjerojatno se ne sijecas, ali nemamo puno ljudi iz Krašića pa sam znao da si to ti :)

ajde me jos pitaj kaj delam ja gore :)

Link to comment
Share on other sites

a kaj ja znam....mozda znam mozda neznam....ne sjecam se tocno...bemu nezna kaj sam jucer jel a kam pak ovo od proslog tjedna....kaj je clio mozda bi lpred kucom???pa si skuzil ili??....sigurno imas kakvu vikendicu gore na zumberku il nes...

Link to comment
Share on other sites

Sam se vi prvo zapičite do Zg-a na Billu... ;)

ja cu doc sutra......100% ja i newbie krecemo iz klc-a.......

Link to comment
Share on other sites

cut

na Bilu dolazi svakakav jad i bijeda - em iz kluba, em iz drugih foruma ;) (ima ih i puno ok, da nebi bilo)

:klap:

Zato tebe i nema, jelda

Link to comment
Share on other sites

a kaj ja znam....mozda znam mozda neznam....ne sjecam se tocno...bemu nezna kaj sam jucer jel a kam pak ovo od proslog tjedna....kaj je clio mozda bi lpred kucom???pa si skuzil ili??....sigurno imas kakvu vikendicu gore na zumberku il nes...

dva decka stajala ispred dvorista, a skuzio sam da tamo zivis jer imas nalju na zadnjoj sajbi i bil si parkan u dvoristu :zubo:

meni ti je mama odozgora ;) ako znas gdje je Kostel, iznad Dol-a :)

tamo mi je jos uvjek baka ziva i da, imam vikendicu gore :hey: :hey:

:klap:

Zato tebe i nema, jelda

hoces reci da nisam u pravu :)

ali ne, to nije razlog zasto mene nema - razlog je neimastina auta i rekao sam da necu dolaziti tamo dok ne dobijem svoj auto... :hey:

mene ne smetaju toliko ti ljigavci, jednostavno se meknem od njih - nisam niti ja svima ok, i isto tako ocekujem da se maknu od mene ;)

Link to comment
Share on other sites

da to smo ja i frend stajali vani....javi se sljedeci puta...ak vidis auto vani...il javi na pm pa cu te pricekat negdje.....da znam gdi je kostel...dobra cesta za naganjanje....samo malo uska....tamo prema slavetiću...

..jedva cekam slj. nedjelju da se opkupimo u karlovcu.....a bit ce nas...mozemo napravit poslije krug po gradu pa svi nekamo na cugu..

Link to comment
Share on other sites

da to smo ja i frend stajali vani....javi se sljedeci puta...ak vidis auto vani...il javi na pm pa cu te pricekat negdje.....da znam gdi je kostel...dobra cesta za naganjanje....samo malo uska....tamo prema slavetiću...

..jedva cekam slj. nedjelju da se opkupimo u karlovcu.....a bit ce nas...mozemo napravit poslije krug po gradu pa svi nekamo na cugu..

to se zove cesta :hail: :hail:

nisu djabe vozili utrke tim cestama :hail:

Link to comment
Share on other sites

bili ove odine ja i newbie dan nakon norijade na rally-u gore...ina delta bila krajem petog mjeseca...bili nekih 500-600 metara prije cilja....da skratim...2 auta izvukli iz jarka,treceg nismo mogli...da reanulti su bili..inace se nebi toliko trudili....i jos nas skoro neki srđan sa phase 2 pobere...joj da vidis straha kad ide na tebe...skocil sam preko auta ko klokan....izvlacili nekog decka sa phase 1 iz zg-a.....bijeli clio...poslije se neki plavi phase 1 spicio na isto mjesto zg rega...al nismo uspjeli izvuc ga.....mislim jesmo ga al je previse kasnio na cilj....jedan jako dobar do

Link to comment
Share on other sites

mene ne smetaju toliko ti ljigavci, jednostavno se meknem od njih - nisam niti ja svima ok, i isto tako ocekujem da se maknu od mene ;)

Baš lijepi izrazi za ljude s kojima si se nekoć dru

Link to comment
Share on other sites

dva decka stajala ispred dvorista, a skuzio sam da tamo zivis jer imas nalju na zadnjoj sajbi i bil si parkan u dvoristu :zubo:

meni ti je mama odozgora ;) ako znas gdje je Kostel, iznad Dol-a :)

tamo mi je jos uvjek baka ziva i da, imam vikendicu gore :hey: :hey:

hoces reci da nisam u pravu :)

ali ne, to nije razlog zasto mene nema - razlog je neimastina auta i rekao sam da necu dolaziti tamo dok ne dobijem svoj auto... :hey:

mene ne smetaju toliko ti ljigavci, jednostavno se meknem od njih - nisam niti ja svima ok, i isto tako ocekujem da se maknu od mene ;)

hoću reći da nisi u pravu

Link to comment
Share on other sites

hoću reći da nisi u pravu

nisam u pravu da ih ima ok ili ono drugo?!

imas moje objasnjenje gore, i ti si se promijenio, samo da znas :beah:

ali ti si ok, ti si od kad te znam neki cudni :lool: (u ok smislu) :p

Edited by _ivo_
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.