Jump to content

Podruznica Karlovac - Predstavnik Newbie


newbie

Recommended Posts

btw. znam da sam vecini "trn u oku" jer nikada nisam podilazio nego sam uvijek rekao sto mi je na pameti

..dolazis češće moj mali kraj ili???
ne, na zalost nema me tako cesto... ono gore je prekrasan kraj :hail: Edited by _ivo_
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • newbie

    361

  • darko

    137

  • Roberto

    84

  • Goran_KA

    71

na Bilu dolazi svakakav jad i bijeda - em iz kluba, em iz drugih foruma ;) (ima ih i puno ok, da nebi bilo)

ovo mi nije jasno

Link to comment
Share on other sites

bez obzira kaj me ljudi za koje sam mislio da su mi frendovi lagano odjebavaju iz ne znam kojih razloga (djumbir sa svojim ponasanjem, Rain doslovno, BRKO je nekako hladan i da ne nabrajam dalje) ja sam i dalje ovdje i nista me ne moze izbaciti, nicije ponasanje me ne moze otjerati odavde...

zao mi je kaj su promjenili misljenje o meni preko noci i bez moga direktnog utjecaja, jer meni puno stvari nije jasno, ali ok ;) neka... ;)

meni je zao kaj sam morao imenovati neke, ok, nije mi zao zbog djumbira, on mi je bio odbojan od prvog dana zato sto je pametniji od svih nas, prepametniji :zubo:

:hura: ZIVJELA DEMOKRACIJA :hura:

Mozda te jesam uhvatila za rijec ali to je samo zato sto si tako interpretirao.

Nezelim previse pametovat ali ako te odjednom svi odjebavaju zasto mislis da je u njima problem??

Nebi ti se htjela zamjerit sam kazem svoje misljenje...Ja sam se nasla pomalo uvrjedenom a di nece i ostali koji su redovito petkom na Billi...

Link to comment
Share on other sites

ovo mi nije jasno

ako je netko sa tobom dobar odredjeno vrijeme, sve 5

onda se promijeni sve, doslovno ( i ne mislim samo na gospodina odredjenog ) bez toga da ti uopce imas pojma o cemu se radi :nezna:

kaj bi trebao reci??!!

kaj da velim sve 5 stari, u pravu si :??:

od dosta ljudi sam primjetio takvo ponasanje, neki u blazem obliku, i nije mi jasno...

za mene je jadno i nisko prema nekome sa kime si si bio ok tako se ponasati! barem sam zasluzio objasnjenje, ne slazes se? :surp:

Link to comment
Share on other sites

Mozda te jesam uhvatila za rijec ali to je samo zato sto si tako interpretirao.

Nezelim previse pametovat ali ako te odjednom svi odjebavaju zasto mislis da je u njima problem??

Nebi ti se htjela zamjerit sam kazem svoje misljenje...Ja sam se nasla pomalo uvrjedenom a di nece i ostali koji su redovito petkom na Billi...

nisam nigdje rekao da je u njma problem, ali sam rekao da zasluzujem objasnjenje... mislim da toliko mogu dobiti...

oprosti ako sam te uvrijedio, nije mi bila namjera... moji postovi idu pojedincima ;) i nebi, ali si me povukla za jezik :zubo:

ekstremni, i ti oprosti ako sam te uvrijedio ;)

ku**c, SVI oprostite ako sam Vas uvrijedio, stvarno nemam nista protiv Vas, kako bi i imao kad Vas i ne poznajem toliko :lool:

Link to comment
Share on other sites

^^

ok, sorry

i sada ce se dogoditi mozda samo ona standardna stvar :)

dobil bum hladjenje na tjedan dana, jer je ovdje iznosenje misljenja u ovakvim mjerama zabranjeno i protiv vlasti ;)

neka... kaj ja tu mogu... :nezna:

Edited by _ivo_
Link to comment
Share on other sites

ah... sta uradiše od topica... :(

misli se na 16.9. , sljedecu nedjelju.... ma moze i u 17h... moze se uc unutra il na glavni ulaz il otraga preko parkinga...

ostatak, vidimo se sutra na billi...

Link to comment
Share on other sites

ah... sta uradiše od topica... :(

misli se na 16.9. , sljedecu nedjelju.... ma moze i u 17h... moze se uc unutra il na glavni ulaz il otraga preko parkinga...

ostatak, vidimo se sutra na billi...

ja brijao da je ovaj :zubo::laugh:

Link to comment
Share on other sites

moze i u 17:00 slj. nedjelju....sam da nece kisa padat.....i da sutra se vidimo kod bille...ja natankam auto i dolazim...

drago mi je kaj ima interesa za miting u karlovcu...moglo bi nas se desetak skupiti...a to je za pocetak po meni sudeci dosta...

Link to comment
Share on other sites

ovak, na poligon se nemoze (ja danas bio tam , malo ass drag-ao pa skoro pokupio nekog zastitara kaj je stajao tam na sred poligona), al se moze na parking pored poligona... a posto nas nebu puno,ono nam je taman...

Link to comment
Share on other sites

ma lako za lokaciju...nije problem..ima praznih parkiralista na nedjelju.....sam da ekipa dode....

Link to comment
Share on other sites

ovak, na poligon se nemoze (ja danas bio tam , malo ass drag-ao pa skoro pokupio nekog zastitara kaj je stajao tam na sred poligona), al se moze na parking pored poligona... a posto nas nebu puno,ono nam je taman...

znao sam ja...

di je taj parking?preko ceste na sodar onaj ili??

:lool:

Link to comment
Share on other sites

ja brijao da je ovaj :zubo::laugh:

i ja isto,mrki jel dolazis da malo bolje pogledam tvoj twingo?

imam neke ideje za njega :bigl:

isuse boze za koje si ga sitne novce kupio :lool:

Link to comment
Share on other sites

ne prek ceste... odma ono pored poligona (prema mostu)... ma hebo ga ja, i to je poligon sam kaj se na taj dio moze :zubo:

Link to comment
Share on other sites

ovak... na poligon se nemoze nikako.... sad su i ono pored zatvorili (gadovi)...

jel bi imali kaj protiv da se nademo tam prek puta poligona (na šoderu)

šoder: dsc00755wh3.th.jpg

poligon: dsc00756bi0.th.jpg

e da, moze onda i popis ko bi dosao?

1.newbie

2.roberto

3....

Edited by newbie
Link to comment
Share on other sites

1.newbie

2.roberto

3....

1.newbie

2.roberto

3.Goc

meni dobro izgleda ovaj poligon :plazi:

1.newbie

2.roberto

3.Goc

4.ivan08

Link to comment
Share on other sites

kazem, na poligon se nemoze... nikako.... jel moze ovaj soder onda? nemora se vozit po tom, sam se tam parkiramo, pa mozemo poslje i na cugu u grad... jos ak imate nalje pa da se malo ku**ic*imo po gradu :lool:

Link to comment
Share on other sites

d ali se moze stat kod stadiona na njihovo parkiraliste??? ili u gradu kod mc donaldsa npr

Link to comment
Share on other sites

ma mozemo bilo gdje... fala bogu pa ima parkinga kolko hocete.... mozemo i kod stadiona i kod mc donaldsa, a ima i parking kod doma HV (vecinom je prazan).... aj, izjasnite se gdje hocete... meni apsolutno svejedno

Link to comment
Share on other sites

ovako...ja i newbi smo razgovarali...i dogovorili se da se skupimo na parkiralištu od doma HV-a...bolje tamo nego na onom šodru(auto bi mi se zaprašil)....mi koji smo bli

Link to comment
Share on other sites

do tifona nije tesko doc....kad izađete sa autoputa...na semaforu idete pravo te nakon 1,5 km s desne strane stanete na pumpi..netko ce bit tamo ako ce trebati..ja ili newbie...pazite se tamo jer murja zna stajati na pumpi...a tamo se da popeljati... :fucka:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.