Jump to content

Clio I by ZD1400RT


ZD1400RT

Recommended Posts

  • Replies 482
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ZD1400RT

    118

  • dolac

    30

  • Coupe RS

    17

  • petak

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 woo: ... a još 2.0 stane pod moju haubu :bigl:

2 king: Najveći je gušt kad sve sam radiš. Cigara, frendovi, slobodno popodne, zafrkancija - ljek za du

Link to comment
Share on other sites

2 zd140......

Ovaj alat (cigara, cuga) hocu isprobat sljedeci tjedan i odmah napravim reviziju police, ovako izgleda dobro, ali ako ne izdrzi gajbu pive nije dobro :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Clio project by ZD1400RT se nastavlja!

Prvo što je uletilo nakon zadnjeg posta su zvučnici. Prije jedno 3 godine kupio sam 2 3sistemca od Lanzara 300/150w i oduševio se s njima. zato sam upravo obogatio zvuk u autu sa dva midbassa u vratima i 2 tweetera pored šoferšajbe + 2 crossovera od Lanzara! Nadam se jednog dana imati mp3 player i woofer+amp od Lanzara!

monta

Edited by ZD1400RT
Link to comment
Share on other sites

Rispekt...felge su bombona..a jesi i lik..bas si se potrudio za ove before and after fotke..isto mjesto..ista meta..isto odstojanje...samo na ovoj jednoj ima lokva a drugoj nema...ccc :bigl:

Link to comment
Share on other sites

:lool: Ma legenda si, aj bas mi je drago vidit da se neko tako veseli "malim stvarima", pogotovo zato sta dosta toga sam radis-samo naprid!!!
Link to comment
Share on other sites

2 woo:

Pa i nisam baš najbolje prošao jer sam za istu cijenu u ZG mogao uzeti noviju seriju koja je jača. Al eto toliko sam sretan radi felgi da mi to uopče nije bitno. Imaš neki shop u ZG. Zna Rain gdje je, a i pitaču Elfa gdje jeto pa ću ti javit.

2 K9K:

Ma zaborvaio sam ponijeti krpu za pobrisat lokvu i nisam stigao zamoliti vlasnike ostalih auta na parkingu da se opet parkiraju da slika bude identična :zubo:

Baš sam razmišljao nač neku lokaciju i onda si označit mjesto za auto i mjesta za stativ tako da se mogu igrati sa slikama i napraviti neki slideshow. :)

Potrošnja je išla lagano gore. Do sada mi je 100kn goriva bila oko 120 km 10km gore-dolje. Sada mi je oko 100 km. Iduču plaću ču naliti pun rezervar do vrha i odvozit 100 km i onda ga opet nalit do vrha na istoj pumpi i ispisat će mi se potrošnja i usporedit sa prijašnjim rezultatima. U svakom slučaju morat će pasti ugradnja plina koja bi me izašla ispod 3000 kn. Znam da moj ne troši kao Safranu, ali

Link to comment
Share on other sites

Pa odvozi cijeli rezervoar, ak imas para, pa onda racunaj potrosnju. Izračun će biti točniji.

Link to comment
Share on other sites

Svaka čast ZD...... Autić napreduje.

Samo hrabro naprijed

Link to comment
Share on other sites

Super izgleda.... :hura:

Svaka cast! Meni je najjace kad tako neko malo po malo radi, vrijedno skuplja.... :klap:

Samo naprijed....

btw. one fotke su ispred Merkatora u Zadru jel?

Link to comment
Share on other sites

Hvala na podršci!

2 dolac:

Gume su 195/50/15

2 0-100 7,3 sec:

Slikano je preko puta Mercatora na parkingu od Plodina. Opalit ću par noćnih fotografija i kod Mercatora jer on ima plavo osvjetljenje parkinga! :bigl:

Edited by ZD1400RT
Link to comment
Share on other sites

I jos ga spustit treba i to je to :bigl:

To bi trebalo biti iduće!

Bio sam siguran da ću od tebe uzeti opruge, ali između starih i novih guma nove su prevagnule tako da sam sada švorc!

Link to comment
Share on other sites

Napokon se pocelo na vizualnom tuningu raditi.Izuzetno mi je drago sto smo kao ekipa poceli jedni drugima pomagati da se dogode ovakve vesele fotke.

Inace rođo ima jos dobrih zamisli koje ce nadam se ubrzo ostvariti...

Link to comment
Share on other sites

Felge su vrhunski sredene, izgledaju ko nove sto kad malo bolje razmislis i jesu! Samo tako naprijed :hura:

Link to comment
Share on other sites

2 ZD1400RT: ako bi ih uzeo mogu ti ih sacuvati dok ne skupis lovu

Ako tebi netko uleti prije ti prodaj, a ako kapne koja kuna javim se!

Link to comment
Share on other sites

ZD, reci mi kako ti se čuje motor s gljivom. Jer ja sad vozin bez filtera i airboxa i ne bi više vratija na staro :zubo: , a opet, znan da ne valja tako...

Edited by R5_ST
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.