Jump to content

Clio I by ZD1400RT


ZD1400RT

Recommended Posts

  • Replies 482
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ZD1400RT

    118

  • dolac

    30

  • Coupe RS

    17

  • petak

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 5 months later...
2 ZD1400: di ima za uzet ovakivih "okruglih" pragova.....meni paše ovakav dizajn a po našim tuning-dućanima nalazim samo neke bezvezne uvrnute ili m3 pragove.....a m3-style prag paše na megane-a ko sedlo na kravu!!! ;)

To ti ne bi znao reči! Ovi pragovi su skinuti sa Clia koji je prodavan u Njemačkoj (mo

Link to comment
Share on other sites

Kof! Kof! Došlo je vrijeme da malo maknem prašinu sa ovog topica.

Dakle, ovo nisam imao u planu raditi u skoroj budućnosti, ali

Link to comment
Share on other sites

2 ZD1400: di ima za uzet ovakivih "okruglih" pragova.....meni paše ovakav dizajn a po našim tuning-dućanima nalazim samo neke bezvezne uvrnute ili m3 pragove.....a m3-style prag paše na megane-a ko sedlo na kravu!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Pa bas ti pase plava boja, ne znam zas ih ides lakirat :zubo:

Ajd, sad kad to stavis skupljaj pare za opruge da ga prizemljis malo :)

Link to comment
Share on other sites

a da niso ovi pragi iz slovenije.Jedan kolega ih je prodao u zagreb prije mesec ali dva.So pa jedni izmjed ljepsih za cliota faza 1

lp xdss

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zadnjih dana je bilo napeto. Dovršio sa brušenjem stare boje te smo nanjeli špric kit i nakon njegovog brušenja predali pragove profesionalcu da stavi bazu i lak. Danas je sve bilo gotovo i s nestrpljenjem ih se ponovo dočepao!

Monta

Link to comment
Share on other sites

Ti si animirao cijelu ekipu za montazu tih pragova :))

Dobro izgleda auto sad, a bit ce beba kad ga jos zabijes u pod ;)

Link to comment
Share on other sites

Ti si animirao cijelu ekipu za montazu tih pragova

To su gušti! :piju::zivili::diz::zasj:

Dobro izgleda auto sad, a bit ce beba kad ga jos zabijes u pod ;)

Da sam dobio 10 kn za svaki put kad sam to čuo već bi bio spušten! :laugh: ! Znam da mu to sada najviše fali, ali morat će malo pričekat!

...

Mogo bi sad obrve rijesiti? Meni su uskrsnji praznici uskoro pa bi mogli nesto skemijat

:ohmy:

NEEEEEEE! Imam noćne more od stakloplastike, kitanja i brušenja! :blink::wacko:

Link to comment
Share on other sites

Baš ti autić fino izgleda. Galantno :hail:

Link to comment
Share on other sites

Napravio sam iza dasku za zvučnike i presvukao je u tanki gumirani tepih tamnozelene boje. Od istog tepiha sam izrezao tepihe za podove i prtlja

Link to comment
Share on other sites

imas regentov samoljepljivi, u svim ducanima s autoakustikom, ima obje boje koje oces, cijena od 50 do 90 kn

e super su ti pragici, sad jos samo spusti auto :lool:

Link to comment
Share on other sites

Nisam namjerno htio otvarati novi topic jer se svakodnevno mno
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Mali update!

Dok se skuplja za veče stvari zna koja kuna kliznut sa strane pa sam uzeo nove bočne

Link to comment
Share on other sites

Ak stavljaš angel eyes, i još k tome bed look haubu ili neke obrve i auto je :hail::hail::hail::hail:

Kako mi je samo dobar!!!! Ja bi jednog takvog!! Sve na njemu mi je po mom ukusu! Od boje, felgi, motora, unutrašnjosti, zike..... Ma sve!! I malo ga spustit.. :bigl:

Svaka čast zadrti!! :klap::klap:

Edited by dolac
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.