Jump to content

Dacia Duster


pešekan

Recommended Posts

Nije to nista, moja kolegica s posla kupila novu Corsu OPC, nikad niti jedan servis napravila. Org svjecice filteri ulje sve sve, neki dan na 212 tkm zaribo motor. Vodi se politikom da bi kroz sve te kilometre potrosila vise na servise lakse je sada za soma eura kupit drugi motor i vozi opet na isti nacin dalje. Sta ces zenski mozak [emoji38][emoji38] Neznam samo di ce za to rijetko cudo nac uopce drugi blok
Mozda se da brusit na specijalu ak je gusnati blok...
Link to comment
Share on other sites

To je zavidna kilometraža s obzirom da taj 1.6 turbo ima klipove od putra i voli na trećem cilindru puknut klipnjača. Ekipi se raspadaju ti motori na 70t km i to redovni održavani.

Definitivno će trebati komplet motor, jer je 200tkm na istom ulju smrt za svaki dio u motoru, ne samo blok. Da mi je vidjeti kako bregaste i leteći izgledaju.... :lool: 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, zeko said:

stane sve,  bez rezanja ili kineskih dodataka.

nema boljeg led kita sigurno, probo ih puno.  

za te pare očekujem da mi da i b j

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, josipp said:

Nije to nista, moja kolegica s posla kupila novu Corsu OPC, nikad niti jedan servis napravila. Org svjecice filteri ulje sve sve, neki dan na 212 tkm zaribo motor. Vodi se politikom da bi kroz sve te kilometre potrosila vise na servise lakse je sada za soma eura kupit drugi motor i vozi opet na isti nacin dalje. Sta ces zenski mozak ?? Neznam samo di ce za to rijetko cudo nac uopce drugi blok

To je nemoguce, svi zaribaju do 100tkm, znam za mega jednoga koji je na 45 odjebao, s2000 koja je na 50 zaribala i tak. A to su sve bolji motori od corsinog. A da ona odradi 4x vise km na istom ulju ne vjerujem.

Izmedu ostaloga, u 50tkm bi potrosila svo ulje, morala je nadolijevat.

Link to comment
Share on other sites

I meni je jako prenategnuta priča. Nema logike po više stvari.

Ma i da je dotakala bi mi teško držalo vodu. Al ak navodno po njenoj priči nije, spreman sam tvrdit da je nemoguće. :)

Link to comment
Share on other sites

A tak je ona meni prepricala to, ak laze ona lazem i ja. Uglavnom kolko je glupa ne vjerujem da je redovito odrzavala taj auto jer se jos prosle i predprosle god zalila da joj stalno neke lampice svijetle na tabli al auto vozi, eto sve do nedavno ?

Link to comment
Share on other sites

gdje si kupio ove osram led h7? moze neka sifra od osrama?

Link to comment
Share on other sites

nisam pitao cijenu, nego artikal, ali nasao sam ga, pa cu vidjet koliko cu platit

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, ivan.martinko said:

vitlo obavezno..

Kaj ce mu vitlo. Nhf

Ima 10x bitnijih stvari za slozit nek vitlo.

Nije to jeftina igra?

 

Link to comment
Share on other sites

Ovisi gdje se vozis. Ak si na gadnom tetenu, brijegu ili u šumi, treba ti. Ak se sminkas po cesti, onda ti trebaju sminkerski detalji.
Nedavno sam bio u jednoj firmi koja radi u sumi. Imaju 2 lade nive i 2 dustera i svi imaju vitlo. Svi stari terenci su imali vitla jer su bili TERENCI. Ovo danas je sminkeraj.
Ljudi kupe terenca i onda im je najzesci teren neasfaltirani prilaz do vikendice..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, zeko said:

Kaj ce mu vitlo. Nhf

Ima 10x bitnijih stvari za slozit nek vitlo.

Nije to jeftina igra?

 

Kao na primjer krovni nosac ?

Screenshot_20190809-233940_Chrome.jpg

Link to comment
Share on other sites

Napisi cijenu tu s popustom.
 
Za sad nedobavljivo, al nasao na ebayu za 100tinjak dolara iz njemacke

Sent from my SM-A505F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

I manje...ispadne manje od 700kn

Prije bi to stavio nego one ledice od fusera erfolg

 

Sent from my SM-A505F using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.