Jump to content

Dacia Duster


pešekan

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Evo imao sam priliku voziti "socijalnog Dustera". Kazem socijalnog jer nema bas neku opremu osim klime i faza 1 je. Osijek Primosten Osijek 90L goriva potroseno. 1250km predjenih i to ispada 7.2L prosjek. No nisam ga stedio. 140-150, pa cak i vise. Negdje sam ga navukao doduse pad jebacki i 182. Inace 162 je po papirima. 90ks dizel.

Link to comment
Share on other sites

Koliko tvoj trosi na tim brzinama? Tj koliko mozes s tankom preci te koji je motor u tvom? Vjerojatno jaci

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, zeko said:

110ks

6.8 trosi moze i manje

A to je to, ja sam ga bas tjerao tako da to i za tu kutiju nije puno. 40L ti je tank?

Link to comment
Share on other sites

Zakai ne opet dizel? Doduse trebao b njaci motor od 110 ks na 4x4. Jer benzinac 4x4 guta vise od mog megana kad ga stisces..

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi zanimljivo kad bi 2.0dci-a stavili unutra :hura:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ivan.martinko said:

Zakai ne opet dizel? Doduse trebao b njaci motor od 110 ks na 4x4. Jer benzinac 4x4 guta vise od mog megana kad ga stisces..

1.3tce 150ks 4x4 trosi maxx 10.8l

Vozio ga,  nemam dojam da je brzi od 1.5dci al ima snagu konstantno.

 

Uvijek bi uzo najjaci agregat, bio on dizel il benzin.

2.0dci je tezak, mislim da ce sigurno u buducnosti doc 1.7dci 150ks

Link to comment
Share on other sites

A i ti se sad pitaš, pa ja kad pitam svoju mlađu kcer od 4 godine, sine šta se događa na Daciama nakon godinu dana? Ona kaže, pa hrđa im podvozje još u tvorničkom krugu, a di neće nakon godinu dana. Stariju ni ne pitam, sam mi izgugla i pokaže sliku bitumena u spreju :D

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.