Jump to content

Dacia Duster


pešekan

Recommended Posts

kamiq je lijep

a i tarraco, vidio ga neki dan 1. put

Link to comment
Share on other sites

E di se Pinzgauer mogao popeti ni jedan nije mogao. Jedino mu je bilo teško pogoditi u rikverc :bigl:

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pinc je obična qrchina u usporedbi s unibogom. Ali vozač je često ono što pravi razliku, negdje će i praško prašković s dobrim gumama posramiti veće i teže 4x4 ili suv. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U vojsci sam 6mj vozio svakodnevno Pinzgauer, Defender, Nivu i G-Puch.

Puch je bio za vožnju generala i gradom žene do tržnice i djecu do škole pa ne znam kakav je na terenu.

Niva na terenu najlošija, Defender odlican na terenu i solidan na cesti.

Pinz nema gdje ne ide, ali opasan u PM. Skače ko koza, propinje se, opasno ljulja i volan ima lufta ko IMT. Prevrneš ga ako ga krivo pogledaš. Uz to đubre troši strašno pa uvijek moraš imati 2x25L kanister benzina.

Defender ide tamo gdje sam pomislio da pješke ne možeš, relativno udoban i ne pre bučan na terenu. Na cesti dosta zajeban jer su kočnice slabe, motor još slabiji pa je pretjecanje ruski rulet, a ravno ide samo kad je u kolotragu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobro je više Zeko, evo cimnem te kad najave prvi snijeg pa odemo na Sljeme, ja cu biti vani snimati i režiju cu isto potpisati. :D 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pljunuti stari defender u više detalja, sto je lijepo, ali za moj pojam preluksuzan i puno điđi miđi ima kaj ti uopce ne trebaju. 

Neki dan sam provozao jimny-ja, i dalje je to auto za dvoje, pogled iznutra na ravnu haubu je nenadj3biv, baš ono oldschool terenac filing. Ono sto mi smeta je tablet u terencu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.