Jump to content

Stigao RS


Guest

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Coupe RS

    5

  • dolac

    5

  • GTT

    5

  • DU-roller

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Woow...izgleda ludo agresivno...a i felge su sjele da bolje nisu mogle. :hail: :hail: :hail:

Link to comment
Share on other sites

Preeeeeeevisok :??:

za starijeg gospodina, vjerovatno je htio malo mekšeg, zbog rahitičnih ostiju :D

luda kola, biće već prodan???

prodan, ako sam dobro informiran ...

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

R26 u Liquid yellow je za ovo mad max... Meni se baš ne sviđa, one PRESS fotke su puno ljepše pa mi je auto djelovao puno agresivniji.

Ovako kad ga vidim mi je bezveze.

Link to comment
Share on other sites

R26 u Liquid yellow je za ovo mad max... Meni se baš ne sviđa, one PRESS fotke su puno ljepše pa mi je auto djelovao puno agresivniji.

Ovako kad ga vidim mi je bezveze.

o ukusima se ne raspravlja :bigl: ... meni je predobar, čak bez obzira na visinu ... izgleda agresivno, linija fenomenalna ... još bi ga samo volio čuti iznutra ... hehe

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

R26 u Liquid yellow je za ovo mad max... Meni se baš ne sviđa, one PRESS fotke su puno ljepše pa mi je auto djelovao puno agresivniji.

Ovako kad ga vidim mi je bezveze.

Tak i ja mislim za novog sporta trenutno.Mozda me uzivo odusevi kak me je novi CS odusevio.samo mora bit crni r26 a ne zuti :plazi:

Link to comment
Share on other sites

Tak i ja mislim za novog sporta trenutno.Mozda me uzivo odusevi kak me je novi CS odusevio.samo mora bit crni r26 a ne zuti :plazi:

Bijeli ili žuti :plazi:

Teško me može oduševiti. Fali mu agresivnosti, prezaobljen je i prevelik. Čudan nekako, kao da nije kompakt klasa.

Ali vjerujem da je impresivan u vožnji.

Link to comment
Share on other sites

100 ljudi 100 ćudi. Meni je ovaj RS preeeheben...a Clio 200 mi je ružno pače. Ali sasvim svejedno, kladim se da su i jedan i drugi impresivni u vožnji...

Link to comment
Share on other sites

Auto je wooooooooowwwwwwww... odlično izgleda po meni...samo jel ovo on nema maglenke naprid ili su negdi di se ne vidi na slici???

Link to comment
Share on other sites

bzvze, nema xenone :D

Kako vidis da nema ksenone?

Btw. Felge su prelijepe ali bi radije one 19" koje dolaze uz CUP...

Link to comment
Share on other sites

pa naprijed u faru bi trebao bar leće imat, a nema ih..

Pa pitam zato sto mi se cini da bas ima lecu... Ali opet mozda sam i krivu jer se ne vidi bas najbolje...

Link to comment
Share on other sites

Moj Coupe kakav bi trebao biti hehe :) Ima xenone jer ima pranje farova, a maglenke u klasičnom smislu nema zbog LED dnevnih svjetala u splitteru ;)

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.