Jump to content

Stigao RS


Guest

Recommended Posts

meni osobno nije ružan,što više jako mi je atraktivan a visinu i felge bi riješio kao i na svakom autu do sada....ne doplatim za fensi šmensi felge a prizemljenje bi bilo čim se pojavi nešto kvalitetno

na visinu haube ću se priviknut kao što sam napravio i sa stražnjicom od R26....

pa ne može mi se sve sviđat,kakav bi to bio auto,nebi mogao ništa na njemu dirat.......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Coupe RS

    5

  • dolac

    5

  • GTT

    5

  • DU-roller

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

daleko od toga da megy R26 nije lijep, složio bi se ima "opasniju" njušku ...

u ovome se definitivno slažem, njuška starog megy-a je nenadhebiva!!!

Link to comment
Share on other sites

Meni je auto za 10..

jaooo.. slurp, njam njam.. :bigl:

btw..ovo je far vulgaris.. ko na authentique opremi.. to da ima lecu su nebuloze. ili ju nema ili ju ima u kompletu sa xenonom i tamnom podlogom.. :hey:

Edited by EL__
Link to comment
Share on other sites

Meni je auto za 10..

jaooo.. slurp, njam njam.. :bigl:

btw..ovo je far vulgaris.. ko na authentique opremi.. to da ima lecu su nebuloze. ili ju nema ili ju ima u kompletu sa xenonom i tamnom podlogom.. :hey:

istina... ja sam se trudio i skoro oči ostavio na slici, ali leću nisam uspio raspoznat...

Link to comment
Share on other sites

Hmm otkrio sam caku na car configuratoru na renault.fr .. na "osnovnom" modelu rs-a treba nadoplatit ledice i to 250 ojra..

Edited by EL__
Link to comment
Share on other sites

koliko sam saznao, prvi u Hr, kupljne u Monte-u u Puli, i nažalost NEMA xenone, ali IMA leću i pranje farova ...

na mjestu maglenki dolaze LED diode, koje su u seriji kad se vozilo naručuje ... e sad, desilo se da ovaj nema LED (a trebao je imati, nije bila opcija za naručivanje, jer idu serijski) ...

eto, to je što sam uspio danas saznati ... btw. zadnji kraj, zajedno sa auspuhom mi je odličan

Najveći problem je nekompetentnost ljudi koji rade u Renault Nissanu Hrvatska jer se nitko ne bavi RS modelima i nemaju pojma a onda ne mogu educirati prodavače. Dnevna svjetla nisu serijska oprema u većini zemalja već doplata, pa je vjerojatno tako i kod nas ali ih nema na popisu dodatne opreme u Hrvatskoj (iz nepoznatog razloga) tako da ih diler nije ni mogao naručiti ili znati dali će doći (možda je auto povučen s nekog drugog tržišta). Kako može prodavač znati odgovorit na bilo što ili znati o opremi kada mu nema tko pokazati i objasniti. Žalosno je da mene moraju zvati (nije mi bed samo kažem) neki Renault dileri da im kažem kakav RS da naruče za salon i što je što od opreme jer im nitko u Renaultu Hrvatska ne zna točno odgovoriti. Žalosno je da uopće nisu svejsni kakve aute imaju i da se malo sa njima bave koliko bi ih prodavali.

Link to comment
Share on other sites

a x6 je izuzetno ruzan auto :nezna:

Kako kome. Meni nije ružan...a ni posebno lijep. Al je zato Megane za 10-tku...i ove felge na crnom su 10x bolje od onih bling-bling koje su na listi doplata...

Link to comment
Share on other sites

Najveći problem je nekompetentnost ljudi koji rade u Renault Nissanu Hrvatska jer se nitko ne bavi RS modelima i nemaju pojma a onda ne mogu educirati prodavače. Dnevna svjetla nisu serijska oprema u većini zemalja već doplata, pa je vjerojatno tako i kod nas ali ih nema na popisu dodatne opreme u Hrvatskoj (iz nepoznatog razloga) tako da ih diler nije ni mogao naručiti ili znati dali će doći (možda je auto povučen s nekog drugog tržišta). Kako može prodavač znati odgovorit na bilo što ili znati o opremi kada mu nema tko pokazati i objasniti.

to mi je jako čudno da kolaju različite infomacije i da pri naručivanju nema opcije LED, kad već nisu u seriji ... e sad mi nije jasno, jel to dnevno svijetlo ili maglenka? možda je u tome kvaka, jer mi je stvarno čudno pretpostaviti da bi netko takav auto naručio bez ti LED "što god bili" ...

Žalosno je da mene moraju zvati (nije mi bed samo kažem) neki Renault dileri da im kažem kakav RS da naruče za salon i što je što od opreme jer im nitko u Renaultu Hrvatska ne zna točno odgovoriti. Žalosno je da uopće nisu svejsni kakve aute imaju i da se malo sa njima bave koliko bi ih prodavali.

a bar oni imaju te edukacije i Renault Hr čupa lovu od koncesionara na tome ... a i tko ti je kriv kad imaš tako zavidan vozni park :zubo: (komplimenti :dobroje: )

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

Meni je auto odlican na slikama. Odma bi ga uzel...

Link to comment
Share on other sites

Meni da dođe bez nečega sto sam naručio odbio bih ga preuzeti, pa ili neka ugrađuju naknadno ili neka mi donesu novoga, ne mogu vjerovat da su tako neodgovorni, pa ne radi se ovdje o sitnim novcima i ne prodaju oni krumpire :hm:

Edit: Što se tiče x6, taj auto u srednjoj opremi i sa srednjim motorom ima protuvrijednost 3-sobnog stana, daj Bože pa imao jednog dana tako ružan auto...

Edited by Ivan1902
Link to comment
Share on other sites

+1 da je x6 ružan :rotfl:

1 da je x6 prejeben ;)

meni je ovaj RS lipši ali mi je stari puno agresivniji...novi mi je malčice nakićen ko Focus RS :roll:

Link to comment
Share on other sites

to mi je jako čudno da kolaju različite infomacije i da pri naručivanju nema opcije LED, kad već nisu u seriji ... e sad mi nije jasno, jel to dnevno svijetlo ili maglenka? možda je u tome kvaka, jer mi je stvarno čudno pretpostaviti da bi netko takav auto naručio bez ti LED "što god bili" ...

a bar oni imaju te edukacije i Renault Hr čupa lovu od koncesionara na tome ... a i tko ti je kriv kad imaš tako zavidan vozni park :zubo: (komplimenti :dobroje: )

Dnevna svjetla rade samo po danu kada su ugašena glavna svjetla, nešto kao pozicija. Kada se svjetla upale dnevna oslabe. Maglenke nema naprijed klasično dolje, nego u farovima.

Link to comment
Share on other sites

Meni da dođe bez nečega sto sam naručio odbio bih ga preuzeti, pa ili neka ugrađuju naknadno ili neka mi donesu novoga, ne mogu vjerovat da su tako neodgovorni, pa ne radi se ovdje o sitnim novcima i ne prodaju oni krumpire

Ja isto. Nije da patim za opremom, mogu reći da mi je to najmanje bitna stvar kod auta...ali da naručim ili da mi kažu da ću imati ksenon a da stigne bez njega - no no...izvolite to riješite kako znate, htio sam auto s ksenonon, naručio sam auto s ksenonom, rekli ste da će imati - a nema. Not acceptable.

Link to comment
Share on other sites

Jebate, od četiri stranice koje ste napisali u ova 24 sata, tri se odnose na postove tipa ..."meni je ružan..." ..."meni je lijep...", "...meni je boja super...".

Uzalud čitanja, očekivao sam neku konstruktivniju debatu o ovom fantastičnom autu, a ne prepucavanje u stilu desetogodišnjaka kojima je najbitnije koje je boje auto.

Inače, ovaj svijetlo sivi sa ovih zadnjih fotki mi je prejeben, ali nikako ne bi uzeo ove seljo-šminker-pozer kromirane felge jer su mi više tipa "hyundai" felgi.

Jedva čekam pročitati neku poštenu recenziju.....

Link to comment
Share on other sites

decki baljezgate gluposti a pojma nemate i bezveze ste se okomili na RNH..

btw da ovo je prvi RS u Puli i u Hr, a uskoro stize jos jedan u isti dio lijepe nase..

nadalje @182...ima u RNH ljudi koji se bave i sa RS modelima i komplet svim dijelovima spomenutog vozila kao i karakteristikama i budi uvjeren da bi mogao stosta nauciti od istih

koncesionarima ima tko i pokazati i educirati ih..sto se uredno i radi..samo je vecini prodavaca ocito uslo na jedno uho a na drugo izaslo i totalna nezainteresiranost medu njima da nesto nauce i da se potrude

konfigurator ce uskoro i za Hr biti dostupan pa cete moc konfigurirat do mile volje i sa ledicama i bez xD

Link to comment
Share on other sites

decki baljezgate gluposti a pojma nemate i bezveze ste se okomili na RNH..

btw da ovo je prvi RS u Puli i u Hr, a uskoro stize jos jedan u isti dio lijepe nase..

nadalje @182...ima u RNH ljudi koji se bave i sa RS modelima i komplet svim dijelovima spomenutog vozila kao i karakteristikama i budi uvjeren da bi mogao stosta nauciti od istih

koncesionarima ima tko i pokazati i educirati ih..sto se uredno i radi..samo je vecini prodavaca ocito uslo na jedno uho a na drugo izaslo i totalna nezainteresiranost medu njima da nesto nauce i da se potrude

konfigurator ce uskoro i za Hr biti dostupan pa cete moc konfigurirat do mile volje i sa ledicama i bez xD

182 ti stvarno nemaš pojma.

Vidi se da radiš u EVU :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Jebate, od četiri stranice koje ste napisali u ova 24 sata, tri se odnose na postove tipa ..."meni je ružan..." ..."meni je lijep...", "...meni je boja super...".

Uzalud čitanja, očekivao sam neku konstruktivniju debatu o ovom fantastičnom autu, a ne prepucavanje u stilu desetogodišnjaka kojima je najbitnije koje je boje auto.

Jedva čekam pročitati neku poštenu recenziju.....

jbg, ja sam čekao da provozam ovog, ali je prodan i prije nego je stigao u salon ... neznam kako očekuješ recenziju za nešto što je prvo u hr i nitko ga nije imao mogućnost provozati?!

decki baljezgate gluposti a pojma nemate i bezveze ste se okomili na RNH..

Ukoliko sam dobro informiran, RNH je priznao grešku i bez daljnih objašnjena kako je do iste greške došlo ... LED-ice će biti postavljene na Megane-a ;)

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

Prilično sam siguran da i ovom RS-u stoji u serijskoj opremi "dnevna svjetla", a to za naše tržište podrazumijeva stalni rad oborenih svjetala (o čemu smo sto puta pisali u temama o običnim Meganeima III) pa je zato i došao bez njih, iako su naručitelj i koncesionar na papiru pročitali da auto ima dnevna svjetla i pod njima mislili na ledice u splitteru. Po meni je ovaj zajeb greška RNH-a i nepreciznog i šlampavog definiranja opreme za našu "Balkan" zonu.

Link to comment
Share on other sites

decki baljezgate gluposti a pojma nemate i bezveze ste se okomili na RNH..

btw da ovo je prvi RS u Puli i u Hr, a uskoro stize jos jedan u isti dio lijepe nase..

nadalje @182...ima u RNH ljudi koji se bave i sa RS modelima i komplet svim dijelovima spomenutog vozila kao i karakteristikama i budi uvjeren da bi mogao stosta nauciti od istih

koncesionarima ima tko i pokazati i educirati ih..sto se uredno i radi..samo je vecini prodavaca ocito uslo na jedno uho a na drugo izaslo i totalna nezainteresiranost medu njima da nesto nauce i da se potrude

konfigurator ce uskoro i za Hr biti dostupan pa cete moc konfigurirat do mile volje i sa ledicama i bez xD

Nitko se nije okomio na nikoga, ja NIKADA ne govorim bez činjenica. Ne kažem da se nitko ne bavi RS modelima već nedovoljno tj. product menager koji je za Megane bavi se i RS-om, onaj koji je za Twinga taj se bavi i Twingom RS i tako dalje. To je pogrešno. U Europi za RS modele postoji tzv. Renault sport specijalista koji se isključivo bavi spomenutim modelima, svakodnevno kontaktira kupce (dilere), educira prodavače, prezentira modele (koji pola prodavača nije ni vidlo) kontaktira krajnje kupce itd. Postavi se RS mreža, jer ne može svaka i najmanja koncesija prodavati RS modele, oni moraju biti izdvojeni i tada se educira određeni prodavač koji mora znati SVE od tim autima. Također ne mogu RS modeli padati pod akcije s običnim modelima. Možda je Renault prodao brdo 197 prošle godine, a koliko je zaradio? Koliko je srozao cijenu rabljenih RS vozila itd. Poznam ljude na obje strane mislim u Renault Hrvatska i koncesionare tako da slušam obje verzije. RNH nije dovoljno svjestan što ima i što može s Renault sportom. Vjerojatno će s vremenom sve doći na svoje samo kaj sam ja nestrpljiv :tup: . A što se tiče učenja ja sam uvijek za... Uvijek volim nešto novo naučiti o Renault sportu ;)

Link to comment
Share on other sites

@182.. e vidis sad se vec slazem s ovime sta si iznio (ono prije je fkt bio po meni atak sto sam i protumacio, i to reko totalno za bezveze)..

a sto se opreme tice, da, priznata je greska samo evo DU-roller veli: "iako su naručitelj i koncesionar na papiru pročitali da auto ima dnevna svjetla i pod njima mislili na ledice u splitteru "..a kod nas u HR se to tretira kao: "Prilično sam siguran da i ovom RS-u stoji u serijskoj opremi "dnevna svjetla", a to za naše tržište podrazumijeva stalni rad oborenih svjetala "..i evo greske.. svi su po mojoj procjeni krivi po malo..od kupca, prodavaca do RNH..

Link to comment
Share on other sites

@182.. e vidis sad se vec slazem s ovime sta si iznio (ono prije je fkt bio po meni atak sto sam i protumacio, i to reko totalno za bezveze)..

a sto se opreme tice, da, priznata je greska samo evo DU-roller veli: "iako su naručitelj i koncesionar na papiru pročitali da auto ima dnevna svjetla i pod njima mislili na ledice u splitteru "..a kod nas u HR se to tretira kao: "Prilično sam siguran da i ovom RS-u stoji u serijskoj opremi "dnevna svjetla", a to za naše tržište podrazumijeva stalni rad oborenih svjetala "..i evo greske.. svi su po mojoj procjeni krivi po malo..od kupca, prodavaca do RNH..

Ne vidim zašto bi tu kupac bio kriv...ako postoji sumnja u nešto, da li je to dio opreme ili ne, onda je tu trgovac/prodavač za kojeg se pretpostavlja da je educiran o tome, da čovjeka ispravi i sugerira ono što mu treba.

Edited by Inferno
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.