Jump to content

Stigao RS


Guest

Recommended Posts

Moj Coupe kakav bi trebao biti hehe :) Ima xenone jer ima pranje farova, a maglenke u klasičnom smislu nema zbog LED dnevnih svjetala u splitteru ;)

ma imao ili ne, ja sam se zafkravao da je loš jer nema xenone :doh:

:plazi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Coupe RS

    5

  • dolac

    5

  • GTT

    5

  • DU-roller

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma imao ili ne, ja sam se zafkravao da je loš jer nema xenone :doh:

:plazi:

Pretpostavio sam, ali vidim da se počela razvijati rasprava pa da je udunem u začetku :)

Link to comment
Share on other sites

Neloše...ipak konačni sud ću donijeti kada ga vidim u živo....za sada još uvijek prednost ima stari :D

Link to comment
Share on other sites

u ovim bojama izleda ko da je 1.4 16v ... stari je agresiva teška prema ovome...

Slazem se u potpunosti.Nekako je previse pitom,valjda ce se utisak uzivo popraviti.Znatno bolje izgleda u pokretu na clip-ovima.

Link to comment
Share on other sites

Barem 50mm dolje...

Inace fali mu agresivnosti i posebnosti u odnosu na obicnu verziju.

Edited by eruj
Link to comment
Share on other sites

meni se sviđa.

mislim, na testovima i slikama je bio u nekim boljim bojama (bijeli, žuti...), pa se ovi neki detalji poput prednjeg usisnika bolje ističu. Ovaj pulski RS ima normalne felge, dok su oni u testovima imali one sa dizajnom kao što Hyundai i30 ima.

Crni je jednostavno, crni! :laugh:

A to šta je visok...staviš gewinde pa ga zabiješ u pod (ili ga digneš za po njivi vozit :rotfl: )

Link to comment
Share on other sites

autic je pojava

bas cu sutra saznat jel to prvi primjerak u RH..

pretpostavljam da je to u MONTE-u??

Oni bijeli i zuti kaj su za predstavljanje bili, vozili su se na 19" ako se ne varam..a to je vec velika razlika a i felge su fkt odlicne i dobar je izbor i felgi i boja..meni osobno je u bijeloj najljepsi i jos na onim 19"..

Link to comment
Share on other sites

evo također jedan salonski ali u drugoj boji,čist i uredan....meni osobno daleko bolji od ovog crnog

ali i dalje su mi felge selo,puno je previsok i nikako se ne mogu naviknut na visinu prednje haube kad je gledam s boka

ali clio,alpine i R26R su mi :oo:

post-50-1260913603_thumb.jpg

post-50-1260913622_thumb.jpg

post-50-1260913643_thumb.jpg

post-50-1260913662_thumb.jpg

post-50-1260913675_thumb.jpg

Edited by R5GTT
Link to comment
Share on other sites

koliko sam saznao, prvi u Hr, kupljne u Monte-u u Puli, i nažalost NEMA xenone, ali IMA leću i pranje farova ...

na mjestu maglenki dolaze LED diode, koje su u seriji kad se vozilo naručuje ... e sad, desilo se da ovaj nema LED (a trebao je imati, nije bila opcija za naručivanje, jer idu serijski) ...

eto, to je što sam uspio danas saznati ... btw. zadnji kraj, zajedno sa auspuhom mi je odličan

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

ma baljezgate, auto je odlican, da ga imate biste ga bacili?

Link to comment
Share on other sites

na mjestu maglenki dolaze LED diode, koje su u seriji kad se vozilo naručuje ... e sad, desilo se da ovaj nema LED (a trebao je imati, nije bila opcija za naručivanje, jer idu serijski) ...

:oo:

Link to comment
Share on other sites

jao što bi ja to cepo!

zabole me za boju, felge, ledice, žutu podlogu instrumenata .... - vizualci jedni :plazi:

Link to comment
Share on other sites

koliko sam saznao, prvi u Hr, kupljne u Monte-u u Puli, i nažalost NEMA xenone, ali IMA leću i pranje farova ...

na mjestu maglenki dolaze LED diode, koje su u seriji kad se vozilo naručuje ... e sad, desilo se da ovaj nema LED (a trebao je imati, nije bila opcija za naručivanje, jer idu serijski) ...

eto, to je što sam uspio danas saznati ... btw. zadnji kraj, zajedno sa auspuhom mi je odličan

Prvi veliš?? fino, fino....

Auto je zakooon. Jel već preuzet? Ako ne... jesi uspio sredit vožnju da probaš pa da preneseš dojmove???

Link to comment
Share on other sites

Lijepo izgleda i ne bih se žalio da je moj, ali ako već mogu birat, onda bijeli sa onim fensi felgama... :cool:

Link to comment
Share on other sites

ma baljezgate, auto je odlican, da ga imate biste ga bacili?

Ne, nego GA NIKAD NEBI KUPIO, jer auto košta i ako dajem takav novac onda želim da mi se auto sviđa.

Onda bi radije kupio R26 od prvog vlasnika, nerazbijan nego ovu divokozu sa očajnim felgama. Meni se nikako ne sviđa, a svidio mi se u početku.

Link to comment
Share on other sites

Prvi veliš?? fino, fino....

Auto je zakooon. Jel već preuzet? Ako ne... jesi uspio sredit vožnju da probaš pa da preneseš dojmove???

tako kažu, možda lažu hehe ... nije josh preuzet, ali nema šanse da ga probam :( ... morat ću se strpit da dođe test model u Pulu :bigl:

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

prema lošim fotkama s moba ili čega već zaključujete kako je sad odjednom auto ružan.. :wtf:

da je auto neke druge boje, već bi linije više dolazile do izražaja, da ne govorim kako bi bijeli dobro izgledao!

auto ko auto ima jako lijepi dizajn, tih pol cm što je višlji ili nije, onak who cares?! iovak ima visok ko koza opet je brutalno brz i upravljiv!

daleko od toga da megy R26 nije lijep, složio bi se ima "opasniju" njušku, al na novom megy nebi baš ništa dirao!

naravno, o ukusima se ne raspravlja, al auto treba vidjet u živo pa sudit o dizajnu ;)

:hey:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.