Jump to content

Biciklizam


Ivan1902

Recommended Posts

ok onda kontaktiraj izvore i idemo drobit!

Pazi da te nebi OLD SKOOL cestovnjak namazo niz Sljeme hihi.gifjezik.gif

Link to comment
Share on other sites

hahahhaha, koja manga ovaj vedran...pusti priće idemo ga zdrobit pa da te vidim dolje punog doživljaja, al moraš zet neki pravi bajk inaće nije fora!

brijem da tebi starom cestovnom žilavcu nebi dugo trebalo do dobiš neki osječaj za felling :ahaa:

Link to comment
Share on other sites

hahahhaha, koja manga ovaj vedran...pusti priće idemo ga zdrobit pa da te vidim dolje punog doživljaja, al moraš zet neki pravi bajk inaće nije fora!

brijem da tebi starom cestovnom žilavcu nebi dugo trebalo do dobiš neki osječaj za felling hihi.gif

Ma nisam ja nikad ni sisao sa bicikla onak za prav....

Sad cekam jos malo da za topli da se usjedim na cestovnjaku pa cu onda nazicat Kvasinu da mi posudi svog terenca jer mu kad krene sezona nece trebat. hihi.gif

Link to comment
Share on other sites

Ma nisam ja nikad ni sisao sa bicikla onak za prav....

Sad cekam jos malo da za topli da se usjedim na cestovnjaku pa cu onda nazicat Kvasinu da mi posudi svog terenca jer mu kad krene sezona nece trebat. hihi.gif

ja imam i staru specku za cestu rokat...

samo volja i to je to

Link to comment
Share on other sites

ok onda kontaktiraj izvore i idemo drobit!

ak držiš DH školicu i ja bih :blush:

naravno, ako nisam višak

Link to comment
Share on other sites

jedan dobar Dh bike ko dobar rabljeni clio biggrin.gif

Pa tu negdje kao CS 172 dobroje.gif

Nego, mogli bi se dogovorit za neku grupnu vožnjicu? Sljeme, Samobor, tako nesto!?

Link to comment
Share on other sites

ja sam uvijek za vožnju, na profilu mi je broj i tko god je za sam nek se javi. Vožnja je na sljemenu jer mi je to u kvartu...

dobar dh bajk novi nekih 22-25k kuna... sad ak se ide u perverzije to može ispast i 50k kuna...bez beda hahahahha

nitko nije viška... osim ak vedran preozbiljno ne shvati sve pa ga gurnemo u provaliju :hura:

Edited by OLD SKOOL
Link to comment
Share on other sites

ja sam uvijek za vožnju, na profilu mi je broj i tko god je za sam nek se javi. Vožnja je na sljemenu jer mi je to u kvartu...

dobar dh bajk novi nekih 22-25k kuna... sad ak se ide u perverzije to može ispast i 50k kuna...bez beda hahahahha

nitko nije viška... osim ak vedran preozbiljno ne shvati sve pa ga gurnemo u provaliju :hura:

a kako se ide na vrh? neki prevoz ili? mislim, ako treniraš sumnjam da se penješ sam

btw, vidim da je video iz Psunja došao na naslovnicu Dirt magazinea

Link to comment
Share on other sites

hmmmm, ovak kad je organizirana vožnja a to je vikendom uglavnom, onda idemo gore kombijem ili se vec nešto smisli, druga opcija je auto, nosač, tri bajka gore i jedan vozać koji nas vozi gore i spušta auto dolje...

ja uglavnom guram, dionice po kilometar dva...neka pixa, muzika i guranje...

iskreno za naslovnicu dirta neznam

Edited by OLD SKOOL
Link to comment
Share on other sites

ja sam svaki dan za vožnju, poslije 16h, cijelo ljeto... i ak ideš gore moraš mi proć pokraj kuće tak da...

nisam znao za dirt, al sad znam...

Link to comment
Share on other sites

To je dobra ideja... Samo mi nije jasno jel vi brijete na DH ili bi isli na neku cestovnu voznjicu?

Link to comment
Share on other sites

To je dobra ideja... Samo mi nije jasno jel vi brijete na DH ili bi isli na neku cestovnu voznjicu?

Ja imam hardtaila i progutat ću zube na DH zubo.gif , ajmo vidjet tko ima kakve bajkove pa probat nesto iskombinirat dobroje.gif

Nekakav all mountain bi bio ok za sve!?

Link to comment
Share on other sites

To je dobra ideja... Samo mi nije jasno jel vi brijete na DH ili bi isli na neku cestovnu voznjicu?

ja "brijem" na spuštanje sa Sljemena,ne po cesti naravno, a da se ne moram penjati gore vlastitom snagom, a ovo mi se čini kao da bi moglo biti to. pa ako bi se organizirli u tome smjeru, tj. ako bude mjesta u autu i na nosaču, ja sam definitivno za. A uz put bi me kolega STARA ŠKOLA mogao uputiti u pokoju tajnu spusta.

doduše, ne znam da li si konkretno mislio na moj post.

Link to comment
Share on other sites

ja "brijem" na spuštanje sa Sljemena,ne po cesti naravno, a da se ne moram penjati gore vlastitom snagom, a ovo mi se čini kao da bi moglo biti to. pa ako bi se organizirli u tome smjeru, tj. ako bude mjesta u autu i na nosaču, ja sam definitivno za. A uz put bi me kolega STARA ŠKOLA mogao uputiti u pokoju tajnu spusta.

doduše, ne znam da li si konkretno mislio na moj post.

Ma ja sam mislio opcenito. Mislim da bi se vi ljencine mogli i pomuciti malo uzbrdo jer ce vam onda biti malo veci gust nizbrdo. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ma ja sam mislio opcenito. Mislim da bi se vi ljencine mogli i pomuciti malo uzbrdo jer ce vam onda biti malo veci gust nizbrdo. ;)

Ja sam i za općenito, no cesta me ne zanima previše tj. asfalt kao podloga. A na ovome smo forumu i ti i ja dosta dugo da znamo da se ovdje nitko nije gotovo za ništa dogovorio pa se time u startu ne mislim opterećivati.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi se vi ljencine mogli i pomuciti malo uzbrdo jer ce vam onda biti malo veci gust nizbrdo. ;)

Baš čitam ovog Đumbira i mislim isto to.

Upregni pedale, okreni koji krug, ne budi cicija. :bigl:

Kad (ako) dojdete do VD ima staza za cijeli dan se vozat.

Ovako ste mi malo daleko

Link to comment
Share on other sites

ja sam za sve vrste vožnje, osim kaj trenutno nemam bajk za all mountain...

nemislim nikog nagovarat na vožnju jer znam odavno da nema smisla to...

ja sam za vožnju svaki dan i gore sam skoro svaki dan, tak da hoćete dh uphill ili nešto drugo nema frke uopće

koljega djumbir, šuma je školska klupa za dh tak da ti savjete mogu dat tamo na kompu malo teže hahahhahahahaha :zubo:

Link to comment
Share on other sites

koljega djumbir, šuma je školska klupa za dh tak da ti savjete mogu dat tamo na kompu malo teže hahahhahahahaha :zubo:

ukoliko nisam bio jasan, pročitati moje postove.

poput "pa ako bi se organizirli u tome smjeru, tj. ako bude mjesta u autu i na nosaču, ja sam definitivno za" te ostatak tog posta. nisam ni insinuirao drugačije :nezna:

Link to comment
Share on other sites

zato i mrzim ova pisanja i drkeljanje po kompovima...

ja sam te skuzio kaj si ti htio reć...al time što sam napisao te želim natjerat u šumu vozit...

iskreno meni je navika već gurat tak da mene ak netko zove na vožnju i ima prijevoz ja odem s njim a ak ne guram...jer mi zlo već od dogovaranja za vožnje...na koje na kraju nitko ne dodje :nezna:

Link to comment
Share on other sites

iskreno meni je navika već gurat tak da mene ak netko zove na vožnju i ima prijevoz ja odem s njim a ak ne guram...jer mi zlo već od dogovaranja za vožnje...na koje na kraju nitko ne dodje :nezna:

ponovo ja, Vedranu "A na ovome smo forumu i ti i ja dosta dugo da znamo da se ovdje nitko nije gotovo za ništa dogovorio pa se time u startu ne mislim opterećivati."

Link to comment
Share on other sites

ponovo ja, Vedranu "A na ovome smo forumu i ti i ja dosta dugo da znamo da se ovdje nitko nije gotovo za ništa dogovorio pa se time u startu ne mislim opterećivati."

Pa dobro ne moramo ici coporativno. Meni to nije nikakva novost sjurit se niz sljeme,bilo to MT ili cestovni,uglavnom je to cestovni ali prije sam znao i po sumi jurit.

Tako da..... Sam kaj je prije zicara radila pa sam nakon jednog odradenog uspona i spusta (MT) isao na zicaru ponovno gore. Jbga danas je kompliciranije.

Ja moram nabavit neki bicikl za jurnjavu niz sljeme jer za sada vozim samo ovo http://www.flickr.com/photos/ersatzspeiche/3426589134/ i nije u nekom stanju jer je gore stari Dura-ace iz 95 :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

evo napravio sad 32 km, od toga čistog brijega 12 km ostalo sve više manje ravno....

osjećam se ko zmaj.... :evil: samo kai ne rigam vatru :hahahe:

Link to comment
Share on other sites

palo 19 km, nekih 8 il 9 u čisti brijeg.... sve sam moćniji i moćniji.... :laugh:

ja ću biti najjači pokemon, a onda me se svi čuvajte od old napušenog skula do đumbira :lool:

do tipkanja... :rotfl:

LP

kak je cool bit solo brijač :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.