Jump to content

Pukla grana


frenchkey

Recommended Posts

Hahaha..da dok ne proprdi heheh... a nego šta hehe... paše li ti moja grana a a?? ako ja stavim od sporta...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • frenchkey

    43

  • SOVA

    15

  • Coupe RS

    14

  • filiplolic

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

A da ja to laganini površinski zavarim, ionako nije pukotina sve do unutra, a?

Link to comment
Share on other sites

Oćemo lipo otić do auspuhara nekog i vidit na licu mista..ima onaj u solinu Autoispuh tamo di je policija, ako budeš tia ić možemo skupa jer i ja moram malo auspuh stišat...

Link to comment
Share on other sites

...skužit ćeš da je skroz pukla po zvuku (pogotovo dok je hladan) i po tome šta će te svaki Jugo 45 ostaviti na semaforu...jer neće qrca auto ići.

Link to comment
Share on other sites

Sorry za offtopic-ali netko u susjedstvu ima yugo 45, ali sredjen... Motor unutra nije original. To leti... Jedino sto je od papira, pa ako se negdje zaleti, nece biti dobro...

@frenckey

Vozi dok je sve ok, kad cujes zvuk, reagiraj. :) Inace postoji mogucnost da se rupa otvori i prije nego bi trebala, bar su meni tako jednom objasnili za slican problem.

Link to comment
Share on other sites

eto coupe ti je sve rekao... posebno je pod br. 4 problem, provarljivost, to nikako nije dobro.

skini granu, odi kod nekog dobrog varioca da ti to sa TIG-om zavari, to je najbolje zavarivanje (osim pod praskom, al necemo sad o tome) i to je to... ili eventualno sa MIG/MAG, ali nebih preporucio sa REL-om...

Link to comment
Share on other sites

Hm. Kad sam ja vario granu na vectri (tj majstori) morao sam ju skidat jer je od gusa, i poslije varenja su ravnali, tj brusili dio koji ide na ispuh.

Meni su rekli da nema šanse da se grana ne spiga ma kako god ju zašerafili. Zato obavezno brušenje.

U Zaboku kod Očića (specijalno zavarivanje Očić) su mi to napravili za 250kn. (svugdje po zagrebu su tražili po 450-500kn) Ne znam da li još drži jer sam ubrzo prodao to groblje od auta.

Potraži broj na netu i nazovi ih pa pitaj. Zapravo evo ti http://www.ocic.hr/04_kontakti.htm

Meni je čovjek sve fino objasnio. Isto rekao da može držat mjesec dana, a može godinama...

Ugl, nazovi i pitaj jer ćešdobit najtočniju informaciju :hey:

Link to comment
Share on other sites

mislio sam da mi ovo odgovara ali nije za motor E7J626

Renault MEGANE Classic (LA0/1_) 1.4 (LA0E, LA0V) 09.96 55 75 1390

...ovo bi treba bit tvoj auto, otvori knjižicu vozila i pogledaj broj šasije, trebao bi sadržavati ova četiri znaka (LA0E ili LA0V)

Šifra motora u tvom autu je E7J (ove brojeve 626 zanemari) a broj po kojem se sve naručuje (to bi te pitali u Reno prodaji dijelova) je četveroznamenkasti kod iz broja šasije.

Link to comment
Share on other sites

Ovako piše:

Eto...piše ti gore...tip vozila LA0V a to znači da ti paše ona grana.

...a isto je vidljivo i iz VIN oznake odnosno broja šasije...VF1LA0VM520614257

Link to comment
Share on other sites

Ja sam pokuša da vidim svoju granu pa da kupim u dinneka od sporta, a kad ono ispušna grana stoji do kabine tako da se uopće ne vidi :mad:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam pokuša da vidim svoju granu pa da kupim u dinneka od sporta, a kad ono ispušna grana stoji do kabine tako da se uopće ne vidi :mad:

E kad je kod tebe do kabine, ko i na sportu. Kod frenchkeya je do kilera...on svoju može i pomazit ujutro prije posla i zamolit je da mu ne pukne taj dan...

Link to comment
Share on other sites

jutros sam je pomazio i još drži, he, he.

Koliko bi došla ta grana kod naših dilera ako je na e-bayu 100€?

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ako je na e-bay oko 100e onda bi vjerojatno naši pošteni dileri tražili oko 2000kn... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Hehehe pa kud ja pogodija cifru... :doh:

Čekaj jesi ti na kraju odusta od varenja ili kupuješ novu granu???

Link to comment
Share on other sites

Stoj di jesi. Zasada čekam daljnji razvoj situacije. U Merčepa 2100 kn po narudžbi.

Link to comment
Share on other sites

a nego šta...samo nedaj Bože da ti se desi neplanirano dok budeš putova daleko... a da naručiš priko e-bay a kad bude i gotovo.

Link to comment
Share on other sites

doć će i ta sa e-baya do 2000kn da dođe u hr :fucka:

osin ako imaš nekog iz njemačke da dovede ovde.....

Link to comment
Share on other sites

Bas je neki dan bilo da se takve stvari masovno narucuju u postu u Brezice, pa ljudi odu u shopping u sloveniju i usput u posti preuzmu. Cisto kao mogucnost :) I onda lijepo dodju u hrvatsku, a kako je sad dozvoljen uvoz do 1000kn, nije problem, posebno ako je vise ljudi :) Cisto kao mogucnost za narucivanje preko neta.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.