Jump to content

Pritužbe i pohvale na kupnju/prodaju


Hrci

Recommended Posts

veliko HVALA leki146 na prednjem braniku covjek je bio turbo korektan!! pozdrav majstore :hail:

Link to comment
Share on other sites

Daj sliku splitera i cijenu :bigl:

ovaj je prodan, ali rijesimo mi sve kad se vidimo na servisu za tjedan/dva ;)

Link to comment
Share on other sites

Trgaovao sa Balevom više puta i kako se kaže: vuk sit i sve ovce na broju :)

Trgovao sa Ed-gst, sve 5 osim jedne laži. Pitam ga ima li zelena vrata za Clio I, on kaže da nema. Uto mu žena dolazi sa njihovim zelenim Cliom i vidim da na njemu ima zelena vrata! :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Pohvale za mog frenda Ruskea, koji je uvijek spreman pomoci :dobroje: Nabavio mi je zmigavce, i kozu rucice mjenjaca, hvala frende..

Pohvale i za Delguza koji je bio korektan pri trgovini i poslao sve u onakvom stanju kako je i rekao :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

ma nis frende, hvala tebi za "onu" stvar i za ovo sta se dogovaramo...ja ti moram vidjeti za zastitu onu...nisam stigao danas do ducana...

Link to comment
Share on other sites

Pa evo nisam imo nikakv "kupoprodajni" odnos s nikim s foruma, al zato mi je trebala pomoć oko faxa, pa evo hvalim na vrlo brzoj i velikodusnoj reakciji Westa, i Njubija na uloženom trudu, a praktički nikad u životu nisam slovo razmijenio s njima na forumu prije toga... Pa eto pohvale dečkima i sumnjam da bi oni nekog zajebali... :dobroje::klap:

Link to comment
Share on other sites

ja ti nisam mogao puno pomoc oko faxa kad sam to tek slusao (kao ni itko kog ja poznam na faxu) al eto kolega west je uskocio :p a znas da je Korbia :laugh: tesko slusat tak da mi predavanja nisu bas bila omiljena da sam sve pisao :zubo:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

s kim god sam imao posla odavde sve bilo korektno....vise kupujem neg prodajem.... :dobroje::laugh:

opcenito na ni jednom forumu na kojem sam clan...nisam jos naletio na minu... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Hans mi je pomogao oko nabavke spona, s popustom, a da se uopšte nismo nikad ni vidjeli, veliko hvala.

Balev prodao felge od CS-a-nove bez packe (kao što je i rekao+platio poštarinu od Zg do SB), ispod cijene.

Čardak sredio opruge sa MRS F1 za bagatelu.

Toca_Sb uvijek susretljiv i spreman pomoći...

:respect::hail:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Prije mjesec dana sam kupio kod baleva play station 3, sa garancijom i racunom jasno.

Dosao doma i ps nije citao igre sa blu raya. Javio sam mu i rekao je da je problem u hardu i da ce mi poslati drugi.

Kada je hard konacno dosao, zamijenio sam ih i jasno, nije se nista promijenilo.

Tada mi je rekao da mu posaljem ps na servis i kroz par dana je rekao da je popravljen i da ce ga poslati njegov frend jer on ne stigne.

Cekao sam ga tijedan dana i nista. Kaze da ga je poslao i da su mu ga vratili u centralnu postu.

Kada ga je pokupio rekao mi je da dodjem po njega u zg i da ce mi njegov frend dat konzolu. Ja ko idiot idem u zagreb i cekam pola dana da mi se jave on ili njegov frend, a ono nista.

I sada ga vec par dana nemogu dobiti na mobu, mailu, forumima... Ducan mu je koliko sam skuzio zatvoren, tako da ne mogu nikako do njega

evo stvarno nisam imao namjeru otvarat ovakav topic jel je u početku stvarno bio ljubazan i ps je prodao po vrlo povoljnoj cijeni, čak sam mu i pozitivan itrader dao, da bi na kraju ispalo tako kako je.

izgovori su mu bili svakakvi, prvo da mu je djete bolesno, pa mu ne radi mikrofon na mobu. sad pak ne odgovara više ni na poruke....

neznam jel još tko imao sa njim problema ovakve prirode, al evo nakon mjesec dana ja nemam ni novaca ni konzolu.

čak sam mu rekao ako je problem do konzole da mi vrati novac, onoliko koliko sam platio, bez obzira što sam išao bez veze u zg i što nisam ni dana igrao konzolu, ali na to nije ništa odgovorio.

eto, neznam, ja sam se vodio time da nebude nikoga shebao sa foruma, čak ima samo pozitivne reakcije na trgovinu sa njim, al ovo je u najmanju ruku krajnje neozbiljno.

čak nije ni samo do mene jel sam konzolu kupio po pola sa frendom, tako da mi je još gore.

ja se nadam da je stvarno u gužvi i da ne stigne, al da nema 10 minuta to proć poslat poštom, evo već mjesec dana, to ne vjerujem.:huh:

Link to comment
Share on other sites

ja se nadam da je stvarno u gužvi i da ne stigne, al da nema 10 minuta to proć poslat poštom, evo već mjesec dana, to ne vjerujem.:huh:

Možda je stvarno splet okolnosti ili je u nekakvom problemu, nemam pojma...al javit će ti se, znam čovjeka ovako i nije nikome na kraju ostao dužan. Dapače, ja imao s njim samo pozitivna iskustva...uvijek sve poslao na vrijeme i kako je rekao, poštarina njemu na dušu, cijene i više nego fer itd.

Link to comment
Share on other sites

Od dosta ljudi na forumu sam kupovao neke stvari, dosta toga sam i prodao, a neke znam redoviti i gnjaviti kada auto pocne zezati... Uglavnom velika pohvala Balevu, Hansu, R5GTTu, ZGR5GTTu i Cardaku... njih sam najviše gnjavio i evo zaista nikada nikakvih problema s njima, jedino sam ja njima mogao biti naporan... pa jos jednom hvala ovim putem :hey:

Edited by Shad
Link to comment
Share on other sites

I ja sam čekao od njega lovu za ps2 nekih 2tjedna al čovjek uredno platio na kraju...jedino mi je čudno zašto ti se ne javlja? MOžda je u frki nekakvoj , možda trenutno nema love da ti vrati pa kad skupi javit će ti se ... mislim da ti neće ostat dužan...

Link to comment
Share on other sites

Možda misli da je drugi Todorić, nejgov Konzum ne plaća nikom prije 180 dana :lool:

Evo ja mogu pohvaliti sve moje kupce ili prodavače. Od Sove do Shadowa. Sova mi je povoljno prodao felge i gume, shadow platio farove unaprijed i još mi sredio popust za kiler

Link to comment
Share on other sites

!mario! zakon čovjek

nazvao sam ga, bez da sam čovjeka ikad vidio, pitao dal mi može nešto naručit...

na slijepo je naručio paketić, platio iz svog novčanika i rješavao sve probleme koji su bili na putu

stvarno svaka čast :hail:

:hey:

Link to comment
Share on other sites

pohvala Coupe RS-u, čovjek je pred mjesec dana spomenuo da ima neke tweetere i skretnice i da bi ih poklonio. Ja mu se javio nedavno, čovjek ih je odmah poslao i još platio poštarinu, ccc. Ima max respect od mene + čevape i cugu!

s dosta ljudi sam trgovao i nikad problema, neki su kupovali i od mene i nadam se da su također zadovoljni

Link to comment
Share on other sites

mene je ovaj west sjebao jako... prodao mi srednji lonac, a znao je da ce mi kratko bit gore, ccc... sramota....

:laugh: :laugh: :laugh:

ja imao dobra iskustva s Westom (uvijek na rate uzimam kod njega, :respect: ) , nani, ivan08 , roberto, -sale- itd itd

Link to comment
Share on other sites

mene je ovaj west sjebao jako... prodao mi srednji lonac, a znao je da ce mi kratko bit gore, ccc... sramota....

:laugh: :laugh: :laugh:

ja imao dobra iskustva s Westom (uvijek na rate uzimam kod njega, :respect: ) , nani, ivan08 , roberto, -sale- itd itd

aj da se i mene netko sjetio :yeah:

i ja,uglavnom, poslovao u redu sa dosta ljudi sa foruma,pa ce valjda tako bit i ubuduce...

Link to comment
Share on other sites

kako se nebi sjetio, narucio mi zmigavce, platio svojim novcem, i poslao mi ih... prva liga ... (naravno da sam mu uplatio novce , da nebi bilo :laugh: )

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.