Jump to content

Pritužbe i pohvale na kupnju/prodaju


Hrci

Recommended Posts

Ja sam te farove kupio jer sam vidio njegov oglas tu na forumu. Dozivio sam masu zajeba na forumu sa skuterićima al tamo su vecinom djeca i balavci pa me ne cudi. Dodem tu reko ipak je ovo ozbiljnije mjesto sa ozbiljnim ljudima kad *ebo te kud god dodem naletim na nekog lopova.  Ja sam se sjebo kaj sam uplatio novce, naravno jer sa mislio da tu nece niko nikog smuljat, ipak aute nemru vozit 15-godisnjaci ali sam se precjenio. Novce ga necu ni trazit jer znam da nece vratit, robu vise ni ne zelim jer sumnjam da bi nakon ovoga i poslao ispravne farove. 

Jbt sicevi od sporta su mi dosli iz CG od clana eto tako ( mislim da je to on ) i mislim si ak me tuđi nije zajebo nece ni nas, al kod nas ipak jos uvjek vrijedi ona ko ce koga neg svoj svoga

Edited by josipp
Link to comment
Share on other sites

Pg od Davora a :) da eto tako clan..

A za ovoga neznam sta ti rec.. Nemas srece ocito

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Da, od Davora, ljudina i pol. A jbg nemam rece, eto opet kupujem farove :D ovaj put samo osobno preuzimanje i nista izvan ZGa

Link to comment
Share on other sites

Nebum ja propo za 400kn, nebi se ja čak ni ljutio da je reko istinu, pričeko bi tjedan dva dok ne rješi to kaj ima, al ovak prodavat maglu poslo je pa pošta zajebala to je bas prozirno i pokvareno. Uz sve to meni se nece javit a drugima komentira svoje lopovske oglase na fejsu. Nadam se da na forumu vise nikad nis nebu prodo.

Link to comment
Share on other sites

Vjeko87 - dajem mu još 4 dana da pošalje jebene farove od jebenog clia i da se javi na jebeni Viber koji namjerno izbjegava, na fejsu me blokirao ( onog trena kad sam mu dao svoje podatke za slanje tako da ja nebi vidio da je on i dalje aktivan, što mi nekako smrdi da je u startu planirao zajeb ) Nemoj se ni pokušat izmotavat da radiš i da nestigneš jer mi frendovi vele da po fejsu uredno postavljaš oglase, opet prodaješ nekakve farove, odovaraš drugima na komentare u roku par min ali na moje pitanje jes li bio na pošti provjerit kaj je sa paketom ni da seen-a poruku kamoli odgovori, isto i na pitanje da slika papirić koji je dobio na pošti prilikom slanja....  Prijatelju ako čitaš ovo javi se da rješimo taj problem jer jebeni farovi na jebenoj pošti nemogu putovat jebenih tjedan dana, kužiš? Nisam ja opal s kruške pa da svaki drugi paket ono slučajno pošta zajebe pa nije stiglo.. Te fore gren vidit na poštu ja ne pušim, nisam slao jednom i primao pakete već na stotine puta. Ako su ti još na autu mogo si reč ko čovjek ovi drugi nevaljaju vozim još ove nebi se bunio, ovako sereš i muljaš bezveze i sad na kraju neznam dal da mislim da si cigan i prevarant ili imaš nekih ozmiljnih probema pa te molim da se javiš da to raščistimo.. Ako sve dobro završi editirat ću post na dobro, ako ne jebiga znaš da će cjeli forum ovo čitat, a bome i u "Renault oglasnik" grupi na fejsu.  

daj mi pošalji na PM njegovo ime i prezime pa da ga blokiram u renault oglasnik grupi na fejsu 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Evo da javim pozitivan ishod potrage za ovim lopovom koji se izgleda nikada i uopče nije ni mislio javit da riješimo problem. Veliko HVALA članu Milošu koji je došao do cure dotičnog prevaranta. Priložio sam dokaz o uplati na njegov račun gdje je sve jasno vidljivo kome sam uplatio novce i kolko. Cura mu je razumna i poštena pa je dala svojih 400kn a kako će se oni raskusurat među sobom to me baš briga. Dobio sam novce nazad a on je i dalje za mene lopov i prevarant jer se nije udostojio ni javit, kukavički me blokiro na svim mogučim mjestima koda mi je maznuo milone a ne jebenih 400kn. Drago mi je da je ovo RJEŠENO !!

Link to comment
Share on other sites

drago mi je da sam uspio pomoci i da se rjesila saga..

tuzno je za kolko malo su ljudi spremni prodati svoj obraz. 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Oprez pri poslovanju sa korisnikom pod nickom "backpacker", Osijek, Tenja... Dogovori se za kupovinu, predmet se pošaljke Overseasom i više se ne javlja.

Edited by nspadic
Link to comment
Share on other sites

pod korisnik misliš kupac ili prodavač?

Kupac, sorry... Evo predmet mi se upravo vraća Overseasom natrag.. Ako pitaju da platim saljem ih njemu uz kompletan izlist komunikacije..

Link to comment
Share on other sites

Oversease zadnjih 2g imaju ozbiljnih problema. Često izgube robu u potpunosti ili ju ne isporuče po 15 dana pa prije nego nekoga okrivite budite sigurni da dostava nije zajebala.

Link to comment
Share on other sites

Oversease zadnjih 2g imaju ozbiljnih problema. Često izgube robu u potpunosti ili ju ne isporuče po 15 dana pa prije nego nekoga okrivite budite sigurni da dostava nije zajebala.

Ja sam nekoliko puta kupovao stvari iz raznih trgovina, jedna kao primjer je Lincos.hr koji isto šalju oversesom. Bio sam doma, spavao posle nočne a mob mi osto u autu pa me badave frajer i zvao, žena mi kasnije kaže bio neki kombi jesam ja kaj naručio ona nije htjela izač jer nije bila sigurna jel za mene? Znaći oni se oslanjaju samo na jebene mobitele a teško mu izać,  pokucat na vrata i pitat jel neko doma, auto je bio na dvorištu kera nemam pa neznam čega se boji. Kasnije ja zovem njih i naravno sve termine kaj su imali za sutradan i preksutra meni ne odgovaraju nego se ja ko budala navažaj po gradu u neku od njihovih ispostava i podiži svoj paket za koji sam platio poštarinu na kučnu adresu.

Link to comment
Share on other sites

Oversease zadnjih 2g imaju ozbiljnih problema. Često izgube robu u potpunosti ili ju ne isporuče po 15 dana pa prije nego nekoga okrivite budite sigurni da dostava nije zajebala.

Poziv...SMS..mail...poruka preko foruma...

nije ništa zlo jer je uredno logiran na forum svakodnevno..

Gotova priča, ovo samo upozorenje ostalima..

Link to comment
Share on other sites

Kad ste se već dotakli Overseas-a, da podijelim svoje iskustvo sa slanjem pošiljke.

Prije cca 2 tjedna naručeni jedan dan unaprijed  da s adrese preuzmu 18 paketa.  Paketi pripremljeni za slanje, ali vidimo da nitko ne dolazi, najavili se da će doći pred kraj radnog vremena, na kraju nitko nije došao. Zvali ih i oni su provjerili s vozačem, rekao im je da nije nikoga bilo doma u to vrijeme, a nas troje na dvorištu cijeli dan.  Samo zato što mu se nije to dalo odraditi. Da stvar bude gora, vjeruju više njemu nego korisniku usluge i ne dozvoljavaju razgovor s nekim od nadređenih.

Na kraju HP express spasio stvar. Nisu mi ni oni dragi nešto, ali su ispali fer i korektni.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

evo da i ovdje pohvalim kolegu grgaph2...

s obzirom da čovjek ima nešto dijelova (nije švercer) lijepo mi je na PM ponudio dio koji sam u nekom topicu spomenu, dio odličan, cijena odlična, tako da kolegu preporučam :deda:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sto se mene tice @BALEV ga je ispusio za male pare ... a to je tuzno. Sjedala koja sam cuvao u kolekciji, kupio ih za 200€ i prodao ih njemu za 201€ simbolicno ... covjek od Aprila nece da odgovori na sms i da plati sitniš . 

 

Pisem jer ne bih da se drugi zeznu, meni ne trebaju te pare vise.

Screenshot_20191002-204857_WhatsApp.jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.