Jump to content

FIA Formula One World Championship 2010.


ZD1400RT

Recommended Posts

daj me nemoj j... od kud si to izvadio?

Koi su kreteni ti u renaultu!!!! Konačno dobiju super vozača i onda ga na taj način tjeraju! Ma nek petrov ode u drugu momčad koja će NJEGA platit i nek uvijek bude ispred Renaulta! Koja stoka pa nek si uzmu nazad piquea i nek im redovno bude zadnji... :doh:

ma daj, pa šta ne vidiš da su mediji (naši jadni kakvi jesu) napuhali priču ... vjerovatno je 10-tina toga istinita, odnosno nije izvučena iz konteksta ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ZD1400RT

    33

  • Blue_Fatal1ty

    28

  • Ruske

    26

ma daj, pa šta ne vidiš da su mediji (naši jadni kakvi jesu) napuhali priču ... vjerovatno je 10-tina toga istinita, odnosno nije izvučena iz konteksta ...

a neznam... smotani su ovi u renaultu :zubo:

Link to comment
Share on other sites

a neznam... smotani su ovi u renaultu :zubo:

daleko od toga :zubo: i vjerovatno ga jesu natjerali da se disciplinira, ako taj problem postoji ... ali kako naši iskreive priču to je nevjerovatno ... Index-ova škola ...

još uvijek ne vjerujem ni da je istinito ono što su napisali za novo pravilo da se može preticati od boksa nakon SC-a, jer još nigjde nisam naišao na to i na F1 forumima se ekipa iščuđava ... :??::tup:

Link to comment
Share on other sites

hahaha koji carevi ako je stvarno tako...meni petrov uopce ne izgleda debel...doduse znam da je prikladna tezina oko 65-70kg...a to je malo za muskarca, pa ono, ispada da bi savrsen bio neki zgoljavi...a ovako kad vidis petrova cini se normalnim, to je to, ako ima 75-80kg ispada normalno graden, sta je za F1 previse...hahaha

kolega EL__ bi bio najbolji za F1...heheh

Link to comment
Share on other sites

Sjećam se da je nekad prije Nigel Mansell jedva uspijevao da se ugura u bolid, pa bio šampion, tako da mi ovo zvuči nevjerovatno.

Al', hajd' znaj..

Link to comment
Share on other sites

Sjećam se da je nekad prije Nigel Mansell jedva uspijevao da se ugura u bolid, pa bio šampion, tako da mi ovo zvuči nevjerovatno.

Al', hajd' znaj..

sjećam se njegove povratničke godine kad nije mogao uči u bolid ... i odustao je od povratka :)

ali evo baš gledam podatke o vozačima, pa mi te priče nemaju smisla, osim ako nije zbog stresa počeo manijakalno jesti :zubo: ..

Kubica 1,83 i 73 kg; Petrov 1,85 i 75 kg

evo i odnosa prema kojima Petrov, ali i Kubica spadaju među najviše vozače u F1 (Petrov 9 cm viši od prosjeka), ali očito je da stara garda Ferraria spada u najteže (MS i RB) :fucka:

post-8863-12718864613217_thumb.jpg

ipak ne treba se zavaravati, jer bolidi ionako nisu teški do te mjere da ručak vozača može odrediti utrku ... uvijek u bolide idu i utezi kako bi se dostigla minimalna težina ...

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

Postoji nekoliko domaćih i stranih portala koji se bave Formulom 1 pa mi ni ne pada napamet otvarati i gubiti vrijeme na neki autoklub, index, pindex, žminjeks... i čitati njihove gluposti i izmišljotine. Valjda su toliko jadni da na taj način privlače posjete na svoje stranice pa da mogu opravdati reklamne bannere. Po načinu pisanja se vidi da je autorovo znanje o formuli 1 ravno nuli. :klap::rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Postoji nekoliko domaćih i stranih portala koji se bave Formulom 1 pa mi ni ne pada napamet otvarati i gubiti vrijeme na neki autoklub, index, pindex, žminjeks... i čitati njihove gluposti i izmišljotine. Valjda su toliko jadni da na taj način privlače posjete na svoje stranice pa da mogu opravdati reklamne bannere. Po načinu pisanja se vidi da je autorovo znanje o formuli 1 ravno nuli. :klap::rotfl:

ovaj dio je definitvno najjači :rotfl: "... Uzevši u obzir kritičan broj kilograma, ne iznenađuje podatak da je Petrov tek u posljednjoj utrci u Shanghaiu uspio stići do cilja s čime se nije mogao pohvaliti u prve tri utrke ..." :lool:

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

ovaj dio je definitvno najjači :rotfl: "... Uzevši u obzir kritičan broj kilograma, ne iznenađuje podatak da je Petrov tek u posljednjoj utrci u Shanghaiu uspio stići do cilja s čime se nije mogao pohvaliti u prve tri utrke ..." :lool:

Totalni idiotizam.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Eric Boullier je uvjeren da će Robert Kubica s njima potpisati novi ugovor za sljedeću sezonu

http://www.f1racing.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=3009:renault-vjeruje-da-e-kubica-ostati-s-njima-i-u-2011-&catid=58:najnovije-vijesti&Itemid=86

Ja se svim srcem nadam da će ostati u Reanultu. :)

Link to comment
Share on other sites

Eric Boullier je uvjeren da će Robert Kubica s njima potpisati novi ugovor za sljedeću sezonu

http://www.f1racing.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=3009:renault-vjeruje-da-e-kubica-ostati-s-njima-i-u-2011-&catid=58:najnovije-vijesti&Itemid=86

Ja se svim srcem nadam da će ostati u Reanultu. :)

Sada se Webbera se povezuje sa Ferrarijem za slijedeću sezonu, tako da su izgledi sve veći da će ga zadržati :hura: ...

http://www.autoevolution.com/news/mark-webber-linked-with-ferrari-seat-in-2011-20470.html

Google translator:

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=hr&ie=UTF-8&sl=en&tl=hr&u=http://www.autoevolution.com/news/mark-webber-linked-with-ferrari-seat-in-2011-20470.html&prev=_t&rurl=translate.google.hr&twu=1&usg=ALkJrhhV1tOdDl6GNmLw3c0fVe3rkjMdOg

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

dobra!! :zubo:

fale mi te pobjedničke boje.....

Ove zuto crne mi nisu lose al ova kombinacija mi je ipak naj

Link to comment
Share on other sites

Ne fale meni boje, već pobjede! Žuto crna je prava boja! :cool:

Jel znate kad je ovo slikano? :fucka:

Link to comment
Share on other sites

Ne fale meni boje, već pobjede! Žuto crna je prava boja! :cool:

:dobroje:

Jel znate kad je ovo slikano? :fucka:

pretpostavljam 2005. kad je svojim uspjehom zaradio testiranje za renault

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

^^

Da, mogli smo imati Kubicu u momćadi od 2006., ali mislim da je bolje ovako jer tokom 2007. do 2009. bi vjerovatno otišao kao i Alonso

ZDRT znaš li ostaje li RB i iduće sezone na Renault motorima?

Ima li kakvih pozitivnih nagađanja oko RenaultF1 budućnosti?

Red Bull ima ugovor sa Renaultom za ovu 2010. sezonu. Potpisivanje tog ugovora su napravili u zadnji tren jer su htjeli Mercedesove motore što je McLaren onemogućio. Na kraju su rekli da su potpisali za Renaultove motore kad su saznali da Renault ostaje u Formuli 1. Dobra stvar je što je FIA dopustila ove godine da se RS27 izjednači sa ostalima motorima. Direktor Renaultovog motorskog programa, Remi Taffin zadovoljno će o motorima: "Možda nismo najbolji u smislu čiste snage, ali motor morate gledati u cjelini; kako se uklapa u bolid, kako ga možete razvijati i kako možete razvijati bolid oko motora."

Dobri rezultati RBa i Renaulta potvrđuju napredak i za 2011. se povezuju Williams i Lotus kao mogući kupci Renaultovih motora.

Što se tiće budućnosti Renault F1 Teama, misim da je odlićna. Genii Compani je bio brži od Prodrivea i kupio 75% dionica momćadi. 25% je ostalo Renaultu. Osvježena ekipa je u uzlaznoj putanji te su prije 2010. najavili 2011. borbu za naslov. Jednina stvar što m nije jasna je ta kako na bolidu nema jače istaknutog logotipa Genii, a i ime momčadi je ostalo kao da je Renault ostao 100% vlasnik. Koliko sam vidio ima jedna naljepnica na prednjem ovjesu (na krajniku spone :zubo:) i to je to. Možda je u cijeloj toj priči kumovao Bernie jer se točno sječam kad je nakon povljačenja Toyote i BMWa izjavio da Renault ostaje 100% u Formuli 1 dok se još ništa nije znalo.

Link to comment
Share on other sites

Dobri rezultati RBa i Renaulta potvrđuju napredak i za 2011. se povezuju Williams ...

uffffff .... Williams Renault ... ovo budi uspomene :cool: ... još ako se vrate turbaci :zubo:

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

uffffff .... Williams Renault ... ovo budi uspomene :cool: ... još ako se vrate turbaci :zubo:

upravo pročitao demantij od strane Williamsa i od Lotusa ...

http://www.autosport.com/news/report.php/id/83770

vidit ćemo da li će se promjenit priča do kraja sezone ... uostalom, ovi iz Renaulta se bzvz izlanuli, s obzirom da je tek početak sezone i da je prva coswortova godina ... nisu ovi ludi da potvrde glasine, cosworth bi ih odmah odhebao ...

u svakom slučaju, ako oni neće, vjerujem da ima i onih koji hoće :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

ZDrt neka te ne cudi sto na bolidu nema vece naljepnice Genii. To je ipak investicijska firma koja se nema potrebu previse reklamirati, ili kako bi se to reklo, razvijati globalno prepoznatljiv brand kroz F1. Oni poslove dogovaraju za stolom sa navjerojatno mocnim i bogatim ljudima koje uopce ne zanima reklama na formuli, u novinama ili bilo gdje. Oni o Genii-u sve potrebne informacije dobivaju iz drugacijih izvora.

Genii je u F1 ulozio iz jednog potpuno jasnog razloga, da zaradi. Da bolid popuni sa naljepnicama drugih tvrtki. Kao investicijska tvrtka sigurno imaju interes neke od tehnoloskih tvrtki u koje su ulozili pogurati i na ovaj nacin, dati im prilku raditi na tehnologiji za Formulu 1 kroz ugovor sa svojim F1 timom.

Ovo je prijelazna godina za RF1 jer je Renault jos uvijek financirao najveci dio sezone. Da bi kupoprodajni ugovor bio valjan Genii mora vratiti Renaultu prilicno velik iznos inace nista od vlasnistva. Kako sada stoje stvari ne cini se da ce tu biti problema. No...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

evo ako je netko zainteresiran da provede dan sa Renaultovim inženjerima i Kubicom, te da se provoza sa kubicom u formula trosjedu ( :rotfl: ) neka baci pogled na : http://www.renaultf1.com/The-ultimate-F1-driving-experience.html

trenutno naj ponuda na e-bay-u 7300 Eur :zubo: ... http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=260611564305

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

ovo drugo je RedBull ako se ne varam :)

varaš se, pogle bolje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.