Jump to content

stop ilegalnim preradama?


Guest

Recommended Posts

Pa nije ni čudo što si prošla ako su tebe slikali a ne auto :lool:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ruske

    7

  • syss

    4

  • Smuchac

    4

  • swendija

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

sve je to ok...ali ako stavis manje gume (zimske) moras imat i njih pod napomenom ili je dovoljno da imas najvecu dimenziju upisanu? npr. da imas upisano serijala 17ke na meganu, u napomeni 18ke i ako npr oces staviti 16ke zimulje...moras i njih imati zapisanih? ili ulazi sve ispod 18ki?

Ne ulazi, ne razumijem cemu komplicirati... koliko sam shvatio ionako neces upisivati vece gume... odes na tehnicki, ljetne su ti vec upisane, kazes da ti zimsku dimenziju stavi pod napomenu i rijesio si cijeli problem :hey:

Link to comment
Share on other sites

jasno...taman mi je tehnicki u 1.mj, dakle svercat cu se mozda mj dana sa zimuljama prije upisivanja :hura:

Link to comment
Share on other sites

Ja imam serijski 195/50/15, dodatnu napomenu u prometnoj za zimske 185/55/15 i još kod njih u bazi 205/40/17 tako da imam sve :laugh:

Ja imam 195/50/15 i pod napomenu 195/45/16....a za 205/40/17 moram pitati??jel dolazila ta guma serijski sa sportom ph2??? :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Ne.

Meni je rekao da može upisati bez zvanja CVH, al mi je u napomenu u prometnoj stavio zimske 185/55/15 a kod sebe u komp još i 205/40/17 jer mislim da ne možeš imati 2 dimenzije u napomeni.

Link to comment
Share on other sites

Hm, ajd dobro, koji klit onda meni nije stavio obadvije u napomenu je3em ga ja smotana.

Link to comment
Share on other sites

susjed sa Golfom 5:

"u papirima imam 225 40 R18.

na autu su bile 215 40 R18.

dobio sam kaznu.

zamalo i tehnicki pregled."

Link to comment
Share on other sites

e pa nema tu stvaljanja sličnih dimenzija, u prometnu mora bit sve upisano

Link to comment
Share on other sites

Iz iskustva velim :D, probali par puta i nije im pošlo za rukom, il su oni nesposobni ili ja sposoban, sad nebi o tome dublje :laugh:

Link to comment
Share on other sites

hmm promisli 2 puta..prije nego to napravis...ako te stignu s onom kadijacom jos ce te i ekipa sprdat :D:D

ajoj kaj je takav bed upisat to u prometnu??meni nebi bio al zasad imam samo 1 dimenziju..

Link to comment
Share on other sites

nije bed, tražim dobrovoljca koji će mi upisat 195/45 15 :D e, a jel ima neko onaj ploter k'o oni na tehničkom da mi to sami sredimo, kome je kad pandur provjeravao tablice i papire? :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

po priči se može upisat bilo koja dimenzija koja je serijski dolazila na tom autu, znači možete se na Sporta izvuć :p a u praksi znam dvojicu sa 205/40 17 upisanim u papire (bez atesta samo napomena na tehničkom) na autima koji nisu imali serijski ni blizu te dimenzije :) a meni se tip na tehničkom samo nasmijao kad sam ga pitao mogu li 195/45 15 upisat u napomenu :D

Ako se ne varam može se upisati dimenzija guma koja je u top modelu tog auta. Npr, na golfa 5 ide dimenzija od R32 (ne GTI-ja).

Top model clia nije clio sport nego clio V6...sa dimenzijama 205/40 R18, 245/40 R18 (prema bazi auta na indexu). Pa ti vidi :ahaa::klap:

Link to comment
Share on other sites

onda ja mogu od petke turbo2? koja je to dimenzija? :D :D

Možeš... 220/55 VR 365 pa upisuj do sutra :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Možeš... 220/55 VR 365 pa upisuj do sutra :rotfl:

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Link to comment
Share on other sites

nije mi jasan ovaj 365...kakva je to oznaka?

Link to comment
Share on other sites

ma brijem da ne vrijedi to s cliom V6 i 5 turbo2 ...

nego, sta je onda s ovjesom , u ovom slucaju H&R i bilstein B8 ? jel se treba atestirat ili ne?

Link to comment
Share on other sites

nije mi jasan ovaj 365...kakva je to oznaka?

Metrička ;) Eksperimenti s kraja 70ih i početka 80ih sa Michelinom... BMW nije na njih bio imun sve do kraja 80ih sa E30 i E34...

U prijevodu - pušiš ga opasno kad treba kupit gume :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Glasnoća auspuha se mjeri specijalnim mikrofonom na samom izlazu od auspuha znači 2-3cm od auspuha...

Koliko sam ja čuo mjeri se 3 metra od vozila.

Motor ima na svom okviru pločicu na kojoj piše koja je tvornička vrijednost buke pri određenom broju okretaja, npr 93 dB pri 9500 o/min. Ako mjerenjem ustanove da motor prelazi tu granicu ruši ga se na tehničkom pregledu uz toleranciju od 3 dB.

Neznam dali auto ima negdje neku takvu pločicu?

Link to comment
Share on other sites

meni piše u prometnoj 175/65 14, a ja imam 185/60 15, niko ništa ne pita :fucka:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.