Jump to content

Ogranak Istra


Guest

Recommended Posts

Evo bacio se ja malo u ilegalu (ako sam pretjerao upozorite me :zubo: ) ... uglavnom, otvaram ovaj topic kako bi našao način i mjesto gdje bi se puležani, a i šire (sve do Mošćeničke Drage :fucka: ) mogli početi dogovarati za neke mini susrete ...

pitate se zašto?! spomenuo sam da sam već sada počeo sa planiranjem Istra meetinga za slijedeću godinu, pa bi na ovaj način htio doprijeti do članova ovog foruma iz Istre, kako bi mi dali ideje na koji način povećati posjećenost i kvalitetu susreta, kako bi susret dobio na smislu i značenju ...

pa evo puležani i puležanke, na ovaj način Vam dajem priliku da se dogovrimo/dogovorite kad i gdje se možemo/možete susresti, neobavezno porazgovarati u kavu ili sok i sl.

Ovdje možete vidjeti povijest i tijek susreta u Istri ;)

Vidimo se :hey:

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • selma

    18

  • nspadic

    17

  • sLi

    15

  • dalibor s

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 months later...

ajde da se još malo dopisujem sam sa sobom :zubo: ... i kako je ekipa, jel se skupilo što puležana dok me nije bilo ovdje?!? oćemo li netko mini okupljanje, ajde da malo raspravimo kakvo je Renault smeće od auta, kako su loši u F1, imaju skupe servise i sl. oćemo li ha? :hey::nezna:

Link to comment
Share on other sites

Može kava samo da je van nekih radnih sati :dobroje:

ok, od ponoći do 7h sam slobodan. OMW može? :zubo: ... samo dođi ed, budi konkretniji, kad dolaziš? da se i mi šljakeri koji radimo zoko Božića pripremimo za meeting ;)

Link to comment
Share on other sites

ok, od ponoći do 7h sam slobodan. OMW može? :zubo: ... samo dođi ed, budi konkretniji, kad dolaziš? da se i mi šljakeri koji radimo zoko Božića pripremimo za meeting ;)

ajd i meni se javite... još sam u klubu, a čak i ako prodam Lagunu, ostat ću na forumu,pa makar kupio tvoju 9-ku da bar imam jedan Renault :lool:

Link to comment
Share on other sites

ajd i meni se javite... još sam u klubu, a čak i ako prodam Lagunu, ostat ću na forumu,pa makar kupio tvoju 9-ku da bar imam jedan Renault :lool:

Pa ni ja nemam više Renaulta :zubo: A za kavu po dogovoru :hey:

Link to comment
Share on other sites

wtf? sto bilo? bas nisam u toku! ocemo u subotu neku kaficu, iza 13h?

Twingo prodan a za subotu može al iza 4 jer je inventura pa neznam kad ću završit :doh:

Link to comment
Share on other sites

Twingo prodan a za subotu može al iza 4 jer je inventura pa neznam kad ću završit :doh:

jebemu ... tako lip, a prodan ... što se mene tiče, 16 - 17h na benzinskoj na Velom Vrhu (Ina) zvuči ok ... ima još kandidata? ma i bez drugih ovo će biti najjači meeting na području Pule o kojem će svi pričati :rotfl:

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

jebemu ... tako lip, a prodan ... što se mene tiče, 16 - 17h na benzinskoj na Velom Vrhu (Ina) zvuči ok ... ima još kandidata? ma i bez drugih ovo će biti najjači meeting na području Pule o kojem će svi pričati :rotfl:

Misliš na oba dva sudionika :lool: :lool: :lool:

Link to comment
Share on other sites

Misliš na oba dva sudionika :lool: :lool: :lool:

:dobroje: ... jeims svaka čast ;) ... valjda će nas biti više drugi put ;)

ovako smo nas dva izmjenili korisne informacije, popljuvali Renault, forum, klub, formulu 1, ed-a, barbance :zubo: ... a ne, barbanaca se nismo stigli dotaknuti ... biti će prilika ;)

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

Kako se i dalo naslutit oba dvojca smo zadovoljni :bigl: svakako treba nastavit s druženjima i povećavanjem broja

okupljenih ;):hey:

Link to comment
Share on other sites

:dobroje: ... jeims svaka čast ;) ... valjda će nas biti više drugi put ;)

ovako smo nas dva izmjenili korisne informacije, popljuvali Renault, forum, klub, formulu 1, ed-a, barbance :zubo: ... a ne, barbanaca se nismo stigli dotaknuti ... biti će prilika ;)

j... ga, nisam došao jer sam rušio kumu kuću... ozbiljno, motorka, macola i tako to.... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

j... ga, nisam došao jer sam rušio kumu kuću... ozbiljno, motorka, macola i tako to.... :zubo:

ma da da ... ti i kum uvijek imate neke izmišlene obveze koji su neodgvodive ... sramota jedna ;)

maxglupo :vrit:

ajde ajde, nećemo se vriđat sada :plazi: ... kad dolazite ti i žena? ;)

... e da, širimo se ko kuga, pa nas sad ima i na fejsu ;)

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

halo istra, pula, poreč, rovinj, pazin, labin, barban, buje, buzet. motovun, ... pa čak i rijeka hoćemo li Novu godinu započeti nekim malim okupljanjem ... ako ste za, predložite dan, vrijeme i potencijalne lokacije, a ako ne ... Jeims vidimo se u Snacku :zubo: ... ako se voditelj podružnice smiluje, možda bude i darova za članove kluba :ahaa:

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

jesmo i mi pozvani :nezna:

pa kakvo je to pitanje?! nisam li spomenuo rijeku?! uostalom ti trebaš darove donijeti :zubo:

btw. pokušao sam te kroz inbox kontaktirati, ali nema odgovora :ljut:

Link to comment
Share on other sites

Najbolje bi bilo na vrhu Učke.

Pa smo svi na neutralnom terenu! 57.gif

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.