Jump to content

Ogranak Istra


Guest

Recommended Posts

i to je u igri... nisam još načisto :??:

ima neki clio 1.5dci 2003. za 5000eur ak ote zanima

2spadic zasto ako ti je renol u srcu nemas na pameti nekog megancica dizela oko 2002 za te pare koje imas na raspolaganju :nezna:

ovo ja tražim za starce, jer devetka će u rashod, pa ako imaš nešto ...

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • selma

    18

  • nspadic

    17

  • sLi

    15

  • dalibor s

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

ima neki clio 1.5dci 2003. za 5000eur ak ote zanima

ovo ja tražim za starce, jer devetka će u rashod, pa ako imaš nešto ...

Clio mi je mali...

A ako tražiš za starce, topla preporuka ti je moja Laguna... ozbiljno... Cijena je podložna dogovoru, a pali-vozi je.

Link to comment
Share on other sites

ili ja nisam postao, ili je neko pobrisao pa cu napisat opet

frend bi prodao svojeg meganea 2 ph2, 2007.g., 1.5dCi 105ks, oko 110k km, 3 vrata, 4 nove gume 17", odrzavan u RB Auto, 1. vlasnik

Link to comment
Share on other sites

ili ja nisam postao, ili je neko pobrisao pa cu napisat opet

frend bi prodao svojeg meganea 2 ph2, 2007.g., 1.5dCi 105ks, oko 110k km, 3 vrata, 4 nove gume 17", odrzavan u RB Auto, 1. vlasnik

očito je bilo puno para kad je zapelo za oko :D ... sumnjam da ga daje za 5000 somića ... ili ipak da?!

A ako tražiš za starce, topla preporuka ti je moja Laguna... ozbiljno... Cijena je podložna dogovoru, a pali-vozi je.

za to imaju devetku :D

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

za pali i vozi imaju devetku, ali treba im nešto novo i sa čime će i za 4-5 godina bez straha moći otići na put ...

opet ponavljam, Laguna... Ako ih smeta kilometraža, neka promijene motor, ja znam da će taj vozit još min 100000 km, ako nešto ne zariba iznenada.. :plazi::zubo:

a sad se smirimo :OT:

Link to comment
Share on other sites

ekipo stiže nam predsjednik podružnice 23.01. ns meet u Pulu i nosi nam kalendare RKH :hura::dobroje::hail::klap::hura::hail::klap:

svi koji su zainteresirani za kalendare i žele ih preuzeti 23. u Puli mogu se najaviti, ali trebali bi to napraviti čim prije zbog dostave.

kalendari su inače za članove kluba besplatni, a svi ostali ga mogu nabaviti po simboličnoj cijeni od 20 kuna + poštarina, ako im se šalje. S obzirom na opću financijsku situaciju i probleme pri realizaciji ovog kalendara predlažem da i članovi plate svoj primjerak, odnosno daju doprinos po želji kako bi potpomogli da se tradicija izrade kalendara nastavi i da trud angažiranih ne prođe nezapažen ...

iako se nama dragi Barbanci ne javljaju ja bi rezervirao 4 kalendara, a nekako imam osjećaj da će i jeims htjeti jedan :zubo: ... svi zainteresirani neka se dopišu ...

RKH kalendari

1. nspadic

2. bepo

3. jeims

4. maxluppo

Vidimo se na meetingu 23.01. u garaži kauflanda u 16h :hey:

1. MaxLuppo

:nezna: ... u čemu je fora? ekipi je hladno? ulijenili ste se? u depresiji ste? vrijeme meeta Vam ne odgovara? zar stvarno toliko jako ne želite kalendar RKH? ... ajde, čak ću i soka i čipsa pripremit da vam ne bude dosadno :zubo:

ajmo puljani, rovinježi, porečani, labinjoni pa sve do fiumana ...

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

:nezna: ... u čemu je fora? ekipi je hladno? ulijenili ste se? u depresiji ste? vrijeme meeta Vam ne odgovara? zar stvarno toliko jako ne želite kalendar RKH? ... ajde, čak ću i soka i čipsa pripremit da vam ne bude dosadno :zubo:

ajmo puljani, rovinježi, porečani, labinjoni pa sve do fiumana ...

ajde ajde, ne plači.. vidimo se u nedjelju

Link to comment
Share on other sites

evo došao je i taj dan... Laguna otišla u zamjenu za Punto 1998 godište... očito ćete ga morat gledat u nedjelju na meetu :wtf:

Link to comment
Share on other sites

Ja ne vjerujem da ću ja stić, ali nagovaram frenda iz Prodola da pasa đir... Ako ga tko vidi, da ga se lakše prepozna Megane 1 ph1 coupe plavi...bonk.gif

Link to comment
Share on other sites

Kao što rekoh prije već...teško.

Otvorit ću dušu i raspored ljudima ovdje - c/p:

Petak, 21.1. - predavanje doktorski studij 10-14h; krećem već u 13 prema Zaboku, tamo sam cca. u 15-15:30, rješavam što imam do 17 i pičim nazad

Subota, 22.1. - predavanje doktorski studij 9-13h + šljaka

etc...

Malo mi je zguženo svega u malo vremena... Jednostavno mi je 24 sata premalo...whistling.gif

Edo, mi se čujemo... nadam se da ću imat vremena za doletit do novog kad se vratim iz Lyona sljedeći tjedan!dobroje.gif

Link to comment
Share on other sites

max sta ste kupili,punta :rotfl:

nisam lud kao špadić :zubo: ... ja se samo nadam da je tražio i nadoplatu

ja uzeo clia 1.5 dCi 2005.g. ... pokažem ti ga, ako dođeš u nedjelju :ahaa:

reci sLi-u da je stvarno lud ako propusti čevape u Puli :zubo:

Link to comment
Share on other sites

nisam lud kao špadić :zubo: ... ja se samo nadam da je tražio i nadoplatu

ja uzeo clia 1.5 dCi 2005.g. ... pokažem ti ga, ako dođeš u nedjelju :ahaa:

reci sLi-u da je stvarno lud ako propusti čevape u Puli :zubo:

uspio sam izvući 150 eura nadoplate :bigl:

Link to comment
Share on other sites

sta u onoj prcvarnici ispred kauflanda? Zona mi se ne svidja.... :p

vodim te di hoćeš, samo mi ed-a dofuraj :D

uspio sam izvući 150 eura nadoplate :bigl:

nije puno ali čovjeka veseli :D

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.