Jump to content

Ogranak Istra


Guest

Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • selma

    18

  • nspadic

    17

  • sLi

    15

  • dalibor s

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

problem je sta ja idem pomoc decku koji nikad nije knauf radio :)

dovedi ti i njega na čevape, pa da svi zajedno prođemo postavljanje knaufa u teoriji :ahaa:

ili ako vam više paše, vodim vas na tortilje u meksički ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

vidim Pula i okolica navalili na meet :rotfl:

meni je bed doći sa Oplom, ako uopće smijem :-)

Link to comment
Share on other sites

meni je bed doći sa Oplom, ako uopće smijem :-)

Bolje ne. Da hrđa kojim slučajem ne pređe na plastične djelove Renaulta. :laugh::laugh:

Link to comment
Share on other sites

pulska ekipa i šira okolica ... hoćemo li popiti sutra popodne popiti nedjeljnu kaficu?! :ahaa:

:dada:

Link to comment
Share on other sites

sami 'ko čukovi ... strava je ova Istra :frown:

Je prava srava a Renaulta koliko hoćeš i kakvih hoćeš :tup:

Link to comment
Share on other sites

sami 'ko čukovi ... strava je ova Istra :frown:

opet ćete me oprati da se uvijek izvlačim, ali bio sam na piru, a danas na ručku pa poslije na jednom rođendanu... tako da nema šanse da bi stigao... :cool:

Link to comment
Share on other sites

ma ne, ovako usput, kava druženje, pokušavamo napraviti neku naviku da ljudi osoblode vrijeme ili da iniciraju, ali ne ide baš :??:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 1 month later...

Aaaa pa evo mene, evo mene, ovdje saaam... Ja ih imam troje, i naći ću vozače za njih da mogu doći svi sa mnom na meeting!

Ozbiljno, uvijek sam se željela naći sa ljudima koji voze Renault. A ne samo gledati meetinge alfista. Oni su tako popularni i super, a MI???

Link to comment
Share on other sites

ma ne, ovako usput, kava druženje, pokušavamo napraviti neku naviku da ljudi osoblode vrijeme ili da iniciraju, ali ne ide baš :??:

Iz Pule smo, ajde ajmo nešto napravit. Vikend, neko dobro mjesto (poznato) neki parking prvo, upoznavanje, priča, pa kava i nastavak druženja na forumu!

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.