Jump to content

Ogranak Istra


Guest

Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • selma

    18

  • nspadic

    17

  • sLi

    15

  • dalibor s

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

zakazujem meeting 23. siječnja 2011. 16h u parking garaži kauflanda ... vidimo se jeims :bigl:

puležani, barbanci, labinjani, porečani, fiumani, vinodolčani i drugi, vi ste na potezu :fucka:

Link to comment
Share on other sites

zakazujem meeting 23. siječnja 2011. 16h u parking garaži kauflanda ... vidimo se jeims :bigl:

puležani, barbanci, labinjani, porečani, fiumani, vinodolčani i drugi, vi ste na potezu :fucka:

Može a do tad bi mi mogao i auto stić pa neću više na meet za berlingom :bigl:

Edited by jeims
Link to comment
Share on other sites

Može a do tad bi mi mogao i auto stić pa neću više na meet za berlingom :bigl:

što si promjenio post?! pa nije problem, zbog tebe ću pomaknuti meet za 16:30 ili 17h ... pa neću valjda sam stajati u garaži kauflanda :rotfl:

uzeo nešto ili?

bio sam u nedjelju u puli...sat i 20minuta do mate balote od zameta

starom cestom...zao mi zimskih guma :)

dobro prolazno vrijeme i odličan odabir staze :zubo:

ed, a što je sa izletom sa ženom?! odustao? žena nije zaslužila ili?

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

neeeeeee,zena radi ovaj tjedan popodne a ja sam u krevetu iliti ga za laptopom a lice mi ko buhtla,nateko zub :frown:

zaletit cemo se njen prvi slobodan dan :fucka:

Link to comment
Share on other sites

što si promjenio post?! pa nije problem, zbog tebe ću pomaknuti meet za 16:30 ili 17h ... pa neću valjda sam stajati u garaži kauflanda :rotfl:

uzeo nešto ili?

Zabrijo sam da je radni dan :tup: a auto je megane generation :)

Edited by jeims
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ekipo stiže nam predsjednik podružnice 23.01. ns meet u Pulu i nosi nam kalendare RKH :hura::dobroje::hail::klap::hura::hail::klap:

svi koji su zainteresirani za kalendare i žele ih preuzeti 23. u Puli mogu se najaviti, ali trebali bi to napraviti čim prije zbog dostave.

kalendari su inače za članove kluba besplatni, a svi ostali ga mogu nabaviti po simboličnoj cijeni od 20 kuna + poštarina, ako im se šalje. S obzirom na opću financijsku situaciju i probleme pri realizaciji ovog kalendara predlažem da i članovi plate svoj primjerak, odnosno daju doprinos po želji kako bi potpomogli da se tradicija izrade kalendara nastavi i da trud angažiranih ne prođe nezapažen ...

iako se nama dragi Barbanci ne javljaju ja bi rezervirao 4 kalendara, a nekako imam osjećaj da će i jeims htjeti jedan :zubo: ... svi zainteresirani neka se dopišu ...

RKH kalendari

1. nspadic

2. bepo

3. jeims

4. maxluppo

Vidimo se na meetingu 23.01. u garaži kauflanda u 16h :hey:

1. MaxLuppo

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

ekipo stiže nam predsjednik podružnice 23.01. ns meet u Pulu i nosi nam kalendare RKH :hura::dobroje::hail::klap::hura::hail::klap:

svi koji su zainteresirani za kalendare i žele ih preuzeti 23. u Puli mogu se najaviti, ali trebali bi to napraviti čim prije zbog dostave.

kalendari su inače za članove kluba besplatni, a svi ostali ga mogu nabaviti po simboličnoj cijeni od 20 kuna + poštarina, ako im se šalje. S obzirom na opću financijsku situaciju i probleme pri realizaciji ovog kalendara predlažem da i članovi plate svoj primjerak, odnosno daju doprinos po želji kako bi potpomogli da se tradicija izrade kalendara nastavi i da trud angažiranih ne prođe nezapažen ...

iako se nama dragi Barbanci ne javljaju ja bi rezervirao 4 kalendara, jer nekako imam osjećaj da će i jeims htjeti jedan :zubo: ... svi zainteresirani neka se dopišu ...

RKH kalendari

1. nspadic

2. bepo

3. jeims

4. maxluppo

Vidimo se na meetingu 23.01. u garaži kauflanda u 16h :hey:

1. MaxLuppo

you have a deal! :hey:

Link to comment
Share on other sites

jesi rijecit :lool:

ne znam ako si primjetio da se distanciram od Renola :mad::tup:

iako imam trilemu:

1. kupit nekog korejanca - oko 4000 eura

2 kupit neki Das auto - oko 5000 eura

3. uložit još u Lagunu i vozit je dok ne umre...- oko 10000 kuna računam da bi je dovelo u skoro pa tvorničko stanje :ahaa:

Ali ne brini, Renault je u srcu uvijek :hey:

EDIT:

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-laguna-2.0-baccara-oglas-2171620

i ovo je opcija...

Edited by nspadic
Link to comment
Share on other sites

ne znam ako si primjetio da se distanciram od Renola :mad::tup:

iako imam trilemu:

1. kupit nekog korejanca - oko 4000 eura

2 kupit neki Das auto - oko 5000 eura

3. uložit još u Lagunu i vozit je dok ne umre...- oko 10000 kuna računam da bi je dovelo u skoro pa tvorničko stanje :ahaa:

Ali ne brini, Renault je u srcu uvijek :hey:

EDIT:

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-laguna-2.0-baccara-oglas-2171620

i ovo je opcija...

To distanciranje bolje primjeni na kotačima ove Baccare :ahaa::hey:

Link to comment
Share on other sites

uf,to bi vrlo rado

2spadic zasto ako ti je renol u srcu nemas na pameti nekog megancica dizela oko 2002 za te pare koje imas na raspolaganju :nezna:

Link to comment
Share on other sites

uf,to bi vrlo rado

2spadic zasto ako ti je renol u srcu nemas na pameti nekog megancica dizela oko 2002 za te pare koje imas na raspolaganju :nezna:

i to je u igri... nisam još načisto :??:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.