Jump to content

Alkohol i voznja


vedranmika

Da li konzumirate alkohol dok vozite  

182 members have voted

  1. 1. Da li konzumirate alkohol dok vozite

    • 1- Ne konzumiram alkohol uopce
      41
    • 2- Ni kapi kada vozim
      83
    • 3- Moze pivica, casica rakije, casa vina...
      57
    • 4- Pijem i vozim i ne obazirem se na promile
      18


Recommended Posts

Malo je mozda poll nepotreban jer ste vi sada na 0.0 promila, no vjerujem da ima jos uvijek onih koji konzumiraju alkohol i voze. Pa eto da se vidi i taj procenat, jest sigurno znatno manji ali eto da se vidi odnos.

Evo recimo ja konzumiram i sto je najgore nikako da se ogranicim na 2 pive, kad izadjem radnim danima popije se po 5-6 piva, dok vikendom tesko uspijem prebrojati.

Ne morate me odmah napadati znam da to ne valja, no ja nikada ne zelim ostaviti auto ako sam dosao sa njim. Mogu se pohvaliti da kada sam pijan vozim totalno normalno, nije mi se nikada desilo da divljam na cesti, tako da hvala bogu nikada dosad nisam ni zaustavljen niti sam ostetio auto. Znam da je sve do jednom al hebiga :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vedranmika

    6

  • Coupe RS

    5

  • XelA

    4

  • MoschuS

    2

Tog poroka sam se rijesio prije nekih 5-6 godina uspjesno, zveknem tu i tamo pifkana ali definitivno ne kad moram sjest u auto poslije.

Link to comment
Share on other sites

Inače ne pijem alkohol, a kada vozim pogotovo.

Link to comment
Share on other sites

krknem pivicu, tek tolko max litru (hebiga u DE sam)

nikad nisam vozio pijan...

Mislim da je 0,0 promila u HR idijotarija koju mogu izmisliti najbolesniji umovi :mad::evil: (sfalilo mi rijecnik :laugh: )

Sve kaj je preko 0,5 promila najmanje 2 godine bez vozacke, a u slucaju saobracajke sa tezim posljedicama do kraja zivota (tako je ovdje) :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Nikad nisam pijana sjela za volan.

Rijetko kad pijem kad znam da ću kasnije vozit. Ali kad se to dogodi, onda pokušam barem sat vremena prije vo

Edited by Myrtl
Link to comment
Share on other sites

Posto nas je pola ludo danas, a i ja sam nesto "pjesnicki" raspolozen evo jedna stara punkerska o alkoholu :zivili:

Acohol

"You're like a kind of religion,

I see you each night on television.

I can't remember all your names,

I love you running through my veins.

Alcohol, oh alcohol, I love you in my brains.

Acohol, oh alcohol, I never want you again."

Link to comment
Share on other sites

Guest Spyware

ja ruknem pivu, dve, tri, 5, 7, ali ne vozim...

ali istinu na sunce... nikad nisam razbio auto pijan... uvijek kad sam najtrezniji

Link to comment
Share on other sites

Popijem pivu dvi kad sam s autom vani, ali uvijek sat ipo ili dva sata prije nego što sjednem za volan! Jednom vozio pijan i nikad više!

Edited by ZD1400RT
Link to comment
Share on other sites

Posto nas je pola ludo danas, a i ja sam nesto "pjesnicki" raspolozen evo jedna stara punkerska o alkoholu :zivili:

Acohol

"You're like a kind of religion,

I see you each night on television.

I can't remember all your names,

I love you running through my veins.

Alcohol, oh alcohol, I love you in my brains.

Acohol, oh alcohol, I never want you again."

<{POST_SNAPBACK}>

evo i jedna stara kineska:

čemu tuga

čemu bol

kad postoji alkohol :zubo:

drink and drajvam rijetko, tipa na moru po lokalnim otočkim i te sheme, u ZG popijem pivu dvije (pogotovo ako je usred bijela dana preko tjedna, onda me zaboli) a vikend izlasci u zg kad alkohol teče u potocima - auto doma spava.

Link to comment
Share on other sites

Inace od kad imam auto rijetko se desi da pijem, al nikad dosad nisam sjeo u auto nakon kaj sam popio. Niti ne namjeravam. :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Hm... zasto da se lazemo.... vrlo cesto se desava da pijem kad sam vani, pa onda poslije toga vozim, ali se bar trudim da ne pretjeram....

Zadnji put kad sam to uradio, bio sam ljetos u Rijeci :tup: (glupan), ali sta cu kad sam bio najbolji od 4 pijane budale u pola 5 ujutro, pa sam morao vozit od prijateljice auto.... :frown:

Link to comment
Share on other sites

Eeeeeee kad se sjetim...dok sam ja bio mlad.....znaci prije cca 10 god. jedino sam pijan i vozio,jer dobio sam od ćaće auto jedino kad sam išao van,a jedino kad sam išao van, pio sam! Znaci nikad trijezan nisam vozio(ajd eventualno do odlaska na točku B)! Je, al ondak su i "štrumpfovi" bili drugačiji! Kaki radari, kaki presretači? Jedino smo mi bili presretači na cesti! Al j..eš mi sve, nikad nitko pizdariju nije napravio od ekipe! Bilo je i droge i alkohola i raznih kombinacija! Kad se na more išlo, na isto se stizalo u alkoholnom deliriju,jer smo do Karlovca maznuli karton pive a na plitvicama kupovali po 2 litre travarice(od onih bakica kaj su nekad sir prodavale kraj ceste a sad ih teraju)!

Mo

Link to comment
Share on other sites

Glaso pod 3

Ali jedna pivica ili škropec

se teško mogu mjeriti sa čašicom rakije

Ne konzumiram

Link to comment
Share on other sites

Više ne vozim kad sam pijan, prije sam to znao radit (nakon izlazaka i sl) :bigl: . Sad se zna desit da popijem pivicu ili mo

Link to comment
Share on other sites

Jako rijetko pijem...mora postojati dobar razlog za to a to je najčešće neka veselica ili godišnji odmor na kojem si svi malo damo oduška kad odemo van.Pa jednom se

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.