Jump to content

Alkohol i voznja


vedranmika

Da li konzumirate alkohol dok vozite  

182 members have voted

  1. 1. Da li konzumirate alkohol dok vozite

    • 1- Ne konzumiram alkohol uopce
      41
    • 2- Ni kapi kada vozim
      83
    • 3- Moze pivica, casica rakije, casa vina...
      57
    • 4- Pijem i vozim i ne obazirem se na promile
      18


Recommended Posts

Pa gledam da ne popijem previše...kad vozim, dosta ovisi o društvu, najgori su poslovni sastanci gdje se mora!!!! :bigl:

Ako ide i

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vedranmika

    6

  • Coupe RS

    5

  • XelA

    4

  • MoschuS

    2

pa nista pretjerano ako bas moram onda pazim a inace ak previse popijem preferiram da me neko vozi doma

Link to comment
Share on other sites

Kada vozim ne pijem, zadnji put kada sam vozio pijan bilo je 98g prošlog stoljeća :bigl: a bio sam uza sve to i malo, dobro jako nadimljen i to je bilo to....no more :hey:

Link to comment
Share on other sites

Ovo se desilo sinoć....momak je sa TuneDalmatie....bili ja i prijatelj vani u ST a on i ekipa su pili za stolom pored nas....i sjelo se onda u auto....i desilo se ovo. Srećom,

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest Maggot

ko klinac sam se znao nacugat i vozit... hrvatskom popularnom pjevacu vikat da je peder i slicno.. i nakon tog sjest i vozit. nikad napravio s**nje niti divljao. no. ako mi dok pijan vozim istrci pjesak (koji isto tako moze biti pijan kao ja ili jos pijaniji..) cu biti kriv za nesrecu. i to jako kriv. nikao se ne siplati racnati na to da se nece nista dogoditi...

sad vec par godina uopce ne pijem ako vozim i mislim da je tako najbolje sto se tice kazni. a inace ako netko popije 2 pive mislim da nije nesposoban za vozit.. al eto kod nase se na taj nacin beru pare do vozaca. no toj e vec druga tema..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest dolpich

Ja redovito cugam..Nije da se ponosim, ali eto, to sad sam imao srece nekako sa svime time...Kaznili me jesu zbog pijanstva i sve, al zalbe cuda rade... :bigl::bigl:

Ali uvijek kad vozim pijan (ne sad pijan ko zemlja, nego onako, laganini 5-6 piva, nekad vise, nekad manje), zbilja se trudim vozit opreznije, koncentriran koliko je to moguce i voznja skroz sigurno...

Nikad, al nikad mi nije palo na pamet popit si i onda po gasu, to me uopce ne interesira...

Mislim da je i tu bitno jesi sam u auto ili s nekim i kakav je taj netko...Masa nesreca se dogodi kad jos ekipa u auto pocne forsat da ga vozac malo stisne...Tu ja recimo nikad nisam imao problema, izderem se na frenda i ako mu smeta takva voznja, slobodno moze pjeske nastavit...

Link to comment
Share on other sites

ni kapi kad vozim.jednostavno mi je to ritual.kad se idem zalijevat alkoholom onda me auto nit ne zanima.

i što ka

Link to comment
Share on other sites

I pijem i vozim ako znam di me nece zaustaviti.. znam da je neogovorno i glupo al eto...

Prvi skuter sam dobio s 14 god, i od tad do danas sam se toliko naucio na mobilnost, pa bi da moram birati radije ostao doma nego isao vani bez auta ili motora, pa makar isao piti :)

Link to comment
Share on other sites

I pijem i vozim ako znam di me nece zaustaviti.. znam da je neogovorno i glupo al eto...

Prvi skuter sam dobio s 14 god, i od tad do danas sam se toliko naucio na mobilnost, pa bi da moram birati radije ostao doma nego isao vani bez auta ili motora, pa makar isao piti :)

Pijes li kad izadjes s motorom :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Pijes li kad izadjes s motorom :bigl:

Oces iskren odgovor ili da kazem NE? :fucka:

I to ima pozitivnu stranu, cim krenes malo te razbudi... ali negativna strana je da se eventualna pogreska placa na HZZO karticu umjesto na american :lool: :lool: :lool:

Link to comment
Share on other sites

Popijem jedno pivo i to tek onda ako nakon toga vozim za jedno 3 - 4 sata. :plazi:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Dok sam imo puntića (12.16v 85ks-letio) sam pio ... znao je puta sam kući :00009019:  :00009019:  i nikad sranja ...trijezan sam dva put unfal imo i to 50 m od kuće :glare:  :glare:  pa sam se preselio malo dalje od kuće :lek:  :lek:  al s cliom sam nježan ne pijem ništa dok sam za volanom jer nemrem šaltati  :angry:  :angry:  šalim se, ne pijem s ovim autom ništa jer ne želim cjelu godinu raditi za kazne ili nedo bog da nekome nešto napravim... al i dalje tvridm VIVA LA GEMBAČ  :00009019:  :00009019:  :00009019:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.