Jump to content

Alkohol i voznja


vedranmika

Da li konzumirate alkohol dok vozite  

182 members have voted

  1. 1. Da li konzumirate alkohol dok vozite

    • 1- Ne konzumiram alkohol uopce
      41
    • 2- Ni kapi kada vozim
      83
    • 3- Moze pivica, casica rakije, casa vina...
      57
    • 4- Pijem i vozim i ne obazirem se na promile
      18


Recommended Posts

Niti kapi kad vozim.

Jedan jedini put sam napravil izuzetak.

Dosel na Zrce, suknul pifce jer nisam mogel izdrzati pritisak

kolko sam uvlacil trbuh i napinjal mishice :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vedranmika

    6

  • Coupe RS

    5

  • XelA

    4

  • lagunav6

    2

što zbog drakonskih kazni a što zbog toga što neznaš kada ćeš morati za volan moje cuganje pivice se svelo na kućnu upotrebu u kasnim večernjim satima, a i ako se odlučim popiti koju moram se dogovoriti s "onom što dr

Link to comment
Share on other sites

btw kolega s posla ima taktiku: i on i njegova supruga popiju ali onda ona vozi a on sjedi otraga s djecom i pravi se pijaniji nego što jest a ona se vadi pred policijom:"
Link to comment
Share on other sites

Ne pijem uopće skoro nikad, samo na nekim većim događajima ili kodkuće kasno navečer.

Kada vozim ili namjeravam voziti onda ni slučajno.

Najgore mi je vidjeti pijanu budalu koja jedva dođe do auta, upali ga pokupi još dvije curice i gas - maljem bi ga zatukao :evil: Još gore pijanu

Link to comment
Share on other sites

Najgore mi je vidjeti pijanu budalu , upali ga pokupi još dvije curice i gas - maljem bi ga zatukao :evil: Još gore pijanu
Link to comment
Share on other sites

Pijem,vozim,nekad i stojim pijan.......kako se uzme..... :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Sta fali tome, usput odradi sta treba i napravi koji foto session i ludnica  :lool:  :lool:

<{POST_SNAPBACK}>

A, znači tako su nastale one tvoje slikice :lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

Ja osobno pijen kad mi se pije (eventualno vikendima), a tada vozin doma iza 4h - kad u većini slučajeva nema pandura. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Guest Taurus

Iskreno ali fakat ak sam solo ne diraju me promili!!!!

Već imam prijavu iz Karlovca da nisam stao murjacima!!! Kad si popijem jednostavno im ne stajem!!!! I točka!!! Pa nek me love po Dubrovniku!!!!!!!!!!

:lool::lool::lool::lool::lool::lool::lool::lool::lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

Iskreno ali fakat ak sam solo ne diraju me promili!!!!

Već imam prijavu iz Karlovca da nisam stao murjacima!!! Kad si popijem jednostavno im ne stajem!!!! I točka!!! Pa nek me love po Dubrovniku!!!!!!!!!!

<{POST_SNAPBACK}>

:hail::hail::hail::lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

2 Taurus> Jedno vrlo zrelo i odgovorno razmisljanje, nikad kad je neko poznati sa tobom da ga ne ubijes, a one koje ne poznas ko ih j**e... nedao bog da jednom takav genijalac tebi ubije djecu ili nekog...

Presto sam prakticki piti kad sam dobio vozacku, i nikad nisam sjeo sa vise od 0,00 za volan, a ako je bas neka jaca festa dogovorim se da dragom pa ja pijem a ona vozi!!!!

Edited by apach
Link to comment
Share on other sites

Uglavnom ne pijem kad vozim, eventualno koji Jeger ili čašica vina i to je to, a kad odlucim pit onda ne vozim. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

99,9 % vremena imam 0,0, a u onih 0,01 % imam 0,1% alkohola! Volim se brze provozati i ne zelim da ako se sto dogodi netko kaze da se je pijani balavac natjeravao po cesti - neka kazu da je bio samo balavac ( naravno ako se sto dogodi - ne dao Bog :bigl: )

ps. a imam i peh da me policija voli zaustavljat :evil:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.