Jump to content

Alkohol i voznja


vedranmika

Da li konzumirate alkohol dok vozite  

182 members have voted

  1. 1. Da li konzumirate alkohol dok vozite

    • 1- Ne konzumiram alkohol uopce
      41
    • 2- Ni kapi kada vozim
      83
    • 3- Moze pivica, casica rakije, casa vina...
      57
    • 4- Pijem i vozim i ne obazirem se na promile
      18


Recommended Posts

Pa popijem malo, ne znam ne merim jedno, dva, tri... i sad necu vise, nego znam po sebi kad ustanem sa stola ili kad krenem negde da prosetam po klubu i vidim da mi se malo vrti i onda stanem i ne pijem, onda kiselu vodu i to je to, osim ako mi nije devojka tu onda ona preuzima volan ili ako ona nije tu a osetim da nisam za voznju, radiju cu taxi-jem nego da vozim pijan, ili peske, e koliko sam puta peske dosao kuci iz grada kad nisam imao polozeno a busevi ne idu jer je 3-4 a krecu tek u 5.30 ujutru, e to su bile lude godine, ali i sad bih peske ako nema drugog izbora :hey: ali opet to je zato sto je ovde na snazi 0,5 a da je 0.0 bogami bi bilo cupavo i do sad ni jedan prekrsaj za pijanstvo :hura:

Edited by madaj
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vedranmika

    6

  • Coupe RS

    5

  • XelA

    4

  • lagunav6

    2

:frown: ....ja sam nekidan ipak vozio sa mo Edited by Coupe RS
Link to comment
Share on other sites

Rijetko pijem. Ja sam u skupini gurmana. Riba na gradele bez čašice bilog vina ne ide. Ako se nakon toga mora sisti u auto, je**ga mora se. Ali to je daleko i od pripitog, a nakon spize teško da bi i do 0,1 došlo, tako da...

Ja sam za 0,5 promila. Kakva smo mi to turistička... ma ništa...

Link to comment
Share on other sites

I pere, dalmatinci ne piju bambus, hehehe.

Sori, bevanda onda, u biti steta je misat pravo dalmatinsko s bilo cim :zubo:

meni se na

Link to comment
Share on other sites

u biti gotovo nikad nepijem kad vozim ,u naselju ako sam i imam 4 km relacija BIRTIJA ---- KUCA ,onda i ako se popije ili zapije ,30 na sat ,sporednim ulicama .. i laganini !

Edited by student7777
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja ili uopče nepijem ili se razbijem ko pi*ki*a*ka.

A kad se napijem nemogu naći auto tak kak god okreneš vozim isključivo trijezan.

Link to comment
Share on other sites

Prije bi cugao i vozio,sad sam ipak nesto stariji i pametniji... Ne treba meni da nekog na dusi nosim...

Par pivi popijem u svom kvartu,ili kvartu do pa onda vozim do kuce,netko me vozi ili idem pjeske kuci. Pjeske mi jos i najzesce,zadnji put kad sam se posteno sasio trebalo mi je sat vremena za cca 150 metara do kuce :laugh: koji auto taj gust moze zamjenit :laugh::tup:

Link to comment
Share on other sites

...ne pijem nikad ni iz kojeg razloga...nazdravljam sa sokom od borovnice... :bigl:

Link to comment
Share on other sites

ja ne samo da ne pijem, nego ni ne izlazim, provodim vrijeme doma čitajuči knjige(dostojevskog, tolstoja), riješavam teške matematičke probleme! Upravo učim zbirku zadataka za 4 raz gimnazije napamet!

naravno nikad nebi ni cigaretu zapalio, a vi pitate za alkohol, mo

Link to comment
Share on other sites

ja ne samo da ne pijem, nego ni ne izlazim, provodim vrijeme doma čitajuči knjige(dostojevskog, tolstoja)....

Zaboravio si spomenut šta još čitaš....evo ti podsjetnik....

WDCSPIJCXCV.jpg

:lool:

Link to comment
Share on other sites

me nečitam to je fuj, rađe si ja pročitam neku rusku knji

Edited by deki
Link to comment
Share on other sites

ne pijem dok vozim,nisam bas neki fan alkohola......... al se znalo zalomit par puta,nisam vozio naravno....... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Ja ne pijem uopšte. A sada za vikend je ovde poginulo 11 mladića. Još nema zvaničnih izveštaja, ali se pretpostavlja da je u pitanju alkohol.

A tu noć je policija zaustavila tipa u Suzuki d

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.