Jump to content

INFO Megane Sport


Skuja

Recommended Posts

Obicno kad prodaju su drugaciji kriteriji :hahahe:

 

Slazem se za Nakicevog... 

ma frend kojeg znam zna vlasnika s Krka i auto pa mi je preneseno, ali znas i sam kako to ide

na kraju dana svaki auto najbolje pogledati prije nego se osloniš na neko tuđe misljenje

Link to comment
Share on other sites

ma frend kojeg znam zna vlasnika s Krka i auto pa mi je preneseno, ali znas i sam kako to ide

na kraju dana svaki auto najbolje pogledati prije nego se osloniš na neko tuđe misljenje

Taj auto s Krka (Malinske) vise nije na Krku, nego je prodan pred cca 18 mjeseci. I sad je kod drugog vlasnika. 

 

Ili ima jos neki na krku koji nije u oglasu. 

Link to comment
Share on other sites

Taj auto s Krka (Malinske) vise nije na Krku, nego je prodan pred cca 18 mjeseci. I sad je kod drugog vlasnika. 

 

Ili ima jos neki na krku koji nije u oglasu. 

mislim da se na taj misli, info je bio odkad je bio na njuski prije. Kako god, najbolje ti pogledati ovog mamutovog

Link to comment
Share on other sites

Ima zuti 250 ali se ne prodaje...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

nac ce se.... vrag zel presu. 

mislim da se na taj misli, info je bio odkad je bio na njuski prije. Kako god, najbolje ti pogledati ovog mamutovog

taj ti je auto sad u Jadranovu, mladji pomorac vozi. 

branici su malo pocesani, sjedala bocnice unutra... trazi "ljubavi"... 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nac ce se.... vrag zel presu. 

taj ti je auto sad u Jadranovu, mladji pomorac vozi. 

branici su malo pocesani, sjedala bocnice unutra... trazi "ljubavi"... 

 

 

cuj, sve zavisi o kojem novcu se prica na kraju dana

Link to comment
Share on other sites

Sasa, obzirom da ne gledas u euro, dopeljaj ko baja izvana 275. Vani ima doslovno novih po km i svemu po cijeni kao ovdje 265 za 50 - 100 000 km vise.

Pregrizi tih mozda 5000€ trosarina i bok...

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

cuj, sve zavisi o kojem novcu se prica na kraju dana

naravno.... 

 

Strpljen spasen

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

:) 

Link to comment
Share on other sites

Isao je prijatelj vidjeti ovoga, kaze da trazi 17.500 eurica za njega, ne ide ispod, s obzirom na pocetnu cijenu dobar popust. Na kraju ga nije uzeo jer smatra da je i tih 17.500 puno previse za M3RS. Inace se bavi uvozom i preprodajom automobila...

Link to comment
Share on other sites

Isao je prijatelj vidjeti ovoga, kaze da trazi 17.500 eurica za njega, ne ide ispod, s obzirom na pocetnu cijenu dobar popust. Na kraju ga nije uzeo jer smatra da je i tih 17.500 puno previse za M3RS. Inace se bavi uvozom i preprodajom automobila...

Mislim da je to skroz korektna cijena, pogotovo ako je i dalje u dobrom stanju. To šta prijatelj ne može zaradit na njemu je drugi par rukava, al neki entuzijast ce dobit limitiranu seriju s malo km po odličnoj cijeni, ako je istina. 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je to skroz korektna cijena, pogotovo ako je i dalje u dobrom stanju. To šta prijatelj ne može zaradit na njemu je drugi par rukava, al neki entuzijast ce dobit limitiranu seriju s malo km po odličnoj cijeni, ako je istina. 

Nije ga namjeravao dalje prodavat nego za sebe uzet.

Link to comment
Share on other sites

Ja kad sam gledao prošle god, samo davanja su bila oko 40+ tkn

Koliko dodje uvoz za 265 2014, co2 negdje pise 175, a negdje 190. Redizajn je dosao od 2014? 

Nije ga namjeravao dalje prodavat nego za sebe uzet.

Onda sam krivo shvatio. I dalje mislim da je to odlična ponuda, ako je sve ok. Aj nađi bolju jurilicu za te novce danas. 

Link to comment
Share on other sites

Vec neko vrije pratim ovog, cijena mi je sumnjiva

2012. 69tkm

_20180826_140241.JPG

Edited by fastrs
Link to comment
Share on other sites

Po meni dobra cijena, nemre mu niš biti sa 40.000 km ...

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja kad sam gledao prošle god, samo davanja su bila oko 40+ tkn

Kad sam ovaj post pisao Sasi, lupio sam cifru 5000€.

I neda mi vrag mira i idem pogledati cijenu na stranice carine.

Kalkukirao sam za 275 model, koji ima oko 170 i nesto g/CO2 i da je kraj 2015. il pocetak 2016.

Racunao sam da je novonabavna cijena bila 300 000 kn.

I cijena trosarine je ispala oko 22.000 kn, plus minus nesto sitno.

Dakle unutar 30.000 je vjerojatno u HR sa placenim dovozom jos onim nekim sitnijim troskovima, mozda i servisom nekim. Rega bi se tu negdje lomila oko ruba cifre.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja sam gledao 250ke i 265ice koje imaju 195g co2. Moguce da se nešto promijenilo, velim da je to bilo prošle god u ovo vrijeme... 

Link to comment
Share on other sites

Uvoz ovih koje više zagađuju vam je oko 32000kn.

Znam jer sam bio u istoj dilemi kao i Saša, ali sam, na svu sreću, pronašao 265 Cup koji zadovoljava moje kriterije.

Da nisam, otišao bih van po 275.

Isao je prijatelj vidjeti ovoga, kaze da trazi 17.500 eurica za njega, ne ide ispod, s obzirom na pocetnu cijenu dobar popust. Na kraju ga nije uzeo jer smatra da je i tih 17.500 puno previse za M3RS. Inace se bavi uvozom i preprodajom automobila...

Zapinje mjenjač. Akrapovič nije na autu.

Link to comment
Share on other sites

 

Zapinje mjenjač. Akrapovič nije na autu.

 

 

Na ovoj kilometraži?? Sta su šaltali bez kuplunga? ?

Link to comment
Share on other sites

Na ovoj kilometraži?? Sta su šaltali bez kuplunga? [emoji23]

Jbga stari...to ti je tak kad auto promijeni 3 vlasnika u 30kkm.

Možda je riješeno u međuvremenu, ali prije nego što je završio kod Nakića, zapinjao je mjenjač.

Link to comment
Share on other sites

Svejedno, nije mi jasno kak je to moguce, osim uz debeli nemar. A u oglasu pise da je akrapovic gore. Ili frajer hanta. 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Kad se vratim na 44 i 45 stranicu ove teme i citam kako su neki clanovi ismijavali auto vlasnika i oglas doticnog 265cup, posebmo cijenu vozila, e sad mi dodje da se ja  nasmijem ;);) 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.