Jump to content

INFO Megane Sport


Skuja

Recommended Posts

7 hours ago, Burky said:

Od rijeci do rijeci istina. Ni meni ne smeta ja bi isto sa njim izaso na stazu al eto bojim se da ne bi naletio na loseg,a ovaj zuti megane 2 rs mislim da taj vlasnik ima i megane 3 rs zutog istog nisam siguran

Nije taj moj. Ja imam drugog R26 a imao sam i zutog 265 paralelno, al prodao sam ga, sad uz r26 je doma zuti 200cup

Link to comment
Share on other sites

On 23.04.2019. at 0:02, Burky said:

zuti megan je tek nedugo kupio decko od 20 god iz okolice cakovca. nije na prodaju. to stari oglas

Link to comment
Share on other sites

PPMV ti je oko 15000 kn +/- parsto kuna. Tu imas jos one troskove spedicije, zbrinjavanja, eventualno COCa, taman si sa svime na cifri koju si ti spomenuo otprilike. Na to imas naravno trosak prikevoza i samu regu. Eventualno i upravnu pristojbu ako je auto od fizicke osobe, il iskoristis altualnu rupu u zakonu pa je platis.

Ali objektivno, moras sa svim troskovima i reganim autom biti na cca 3000€.

E sad, stvar je da su takvi auti uredni vani u pravilu i skuplji nego kod nas. Primjera za to je more. Tako da ti moras znati svoju matematiku.

 

Ja ti mogu linkati jednog bas iz Slovenije na kojeg sam nedavno naletio i koji mi je zapeo za oko.

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14130619&show=Renault%20Megane%20R26%20F1-Team

 

 

 

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Prekrasan je ovaj slovenski, cijena je super, tko baš želi taj auto, isplati se uvoz definitivno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Auto je po svim pojmovima stvarno ispod cijene...
Sljedeci u pribliznom stanju sa vise km u DE je par tisuca eura skuplji. Taman je cifra koliko tu kod nas ispadne na cestu sa svim zivim i regan godinu dana. A vjerujem da bi vecina ljudi tih 10000 eura plus trazilo i u HR za ovakav primjerak.
Cak mi je i cudno da nitko u Sloveniji to nije vec odavno uzeo za te novce. :)

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

#Burky

Jel ti ukralo Slovenca il si se počastio? :)

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ak ne pilis naopako, steta, al bilo je za ocekivat. Stvarno djeluje uredno a cijena je bila takva da ne morao otici. :)

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Čini mi se da se dosta dugo prodaje već. Ako je cca 2mj dug period.?

Upoznao sam vlasnika i vidio auto uživo. ? imam i video kako pucketa. Čini se kao ok primjerak.  

Edited by grgaph2
Link to comment
Share on other sites

Malo mi je cudno da je auto stajao toliko dugo za prodaju u trcz-u, ipak je to 4 godine. 

Link to comment
Share on other sites

Nisam puno ispitivao. Pogledao ga samo izvana. 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Molio bih vas, imate li možda kakve informacije o sljedećim autima?

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-coupe-sport-2.0-t-250-oglas-27705164

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-rs-265-cup-oglas-29028414

U potrazi sam za dobrim 250/265 Cup, po mogućnosti s čim manjom kilometražom i Recaro sicevima.

Ukoliko postoji neki skriveni ovdje na forumu koji bi također mogao biti na prodaju, molio bih slobodno da mi se javi :)

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, GTT said:

Bome je i cijena dobra. Godine i kilometri idu, a cijene stoje...


Nisi tako pisao kad si bijelog prodavao :D

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, borny said:


Nisi tako pisao kad si bijelog prodavao :D

To si napisao jer poznaješ tržište tih automobila, ili čisto da malo podhebeš? Bijeli je bio 10.000€, prije više od godinu dana, koliko je trebao biti po tebi? Prodan je odmah, dakle cijena je bila realna. A toliko je bio i plaćen.

Vani su Megane-i po 10-12 već, kod nas po 15-18. Ti bi dao za auto star npr. 8 godina 16-17t €?

Ja za Megane 3 RS ne bih dao preko 13-14 da je od zlata. Za 22 se kupi već vani Megane 4 RS. 

Edited by GTT
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, borny said:

Ovo drugo, ne moraš se odma napinjati :zivili:
 

Nisam napet nimalo, dapače. Kvotao si me, pa da ti objasnim. Jesam li napomenuo da su u bijelom bili Recarosi koji vrijede 2000€ sami za sebe? :D 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, GTT said:

Bome je i cijena dobra. Godine i kilometri idu, a cijene stoje...

Ne čudi s obzirom na smjer u kojem je krenula autoindustrija i količini takvih automobila u Hrvatskoj. Uskoro više neće biti sportskih hatcheva u ovom obliku. Vidis da se ide na električne i hibride, downsizing i slično. Pratim malo po njuškalu i cijene ili stoje ili idu gore... 

Edited by homer
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je prerano malo za to, MRS3 je malo premlad auto, iako se slažem s tobom u globalu. Veći je problem premalo tržište i nedostatak tih automobila u oglasima kod nas, pa ekipa nabija cijene. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Govorio sam općenito, ne samo za mrs3. Baš frend gledao bijelu prezzu sti kod Lonca. 2006. Malo preko 100tkm i 23k eura. Dao bi za 20 kao.. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, GTT said:

Mislim da je prerano malo za to, MRS3 je malo premlad auto, iako se slažem s tobom u globalu. Veći je problem premalo tržište i nedostatak tih automobila u oglasima kod nas, pa ekipa nabija cijene. 

Kad primjete da ih nitko ne zove. Bit ce to i nize ;)

Link to comment
Share on other sites

Pa i nije baš, tko hoće prodat stavi realniju cijenu(a vrte se oko 15k €) i auto ode brzo. Ovi s višim cijenama vjerovatno ni ne žele prodati auto, ali su stavili app. Ima jedan žuti koji stoji mjesecima tako na njuškalu. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.