Jump to content

INFO Megane Sport


Skuja

Recommended Posts

50 minutes ago, Optimista said:

Bio na njuškalu pred pola godine . Od prvog vlasnika ili tako nesto . Na lanistu...za oko 13 je prošao, i imao je nešto malo manje km nego sada. Nisam ga stigao proci pogledati ,bio je prodan u 2, 3 dana.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Vox2 said:

Bio na njuškalu pred pola godine . Od prvog vlasnika ili tako nesto . Na lanistu...za oko 13 je prošao, i imao je nešto malo manje km nego sada. Nisam ga stigao proci pogledati ,bio je prodan u 2, 3 dana.

Nije bio nikad prodan, vlasnik se predomislio pa ga nije prodao jer je njega zezno lik od gojeg je cupru trebao uzet.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav,

Također me zainteresirao ovaj megane: https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-coupe-sport-2.0-t-250-oglas-27491715 .

Javio sam se salonu i sutra ga idem pogledati. Na što bih trebao pripaziti? Navodno ga prodaje drugi vlasnik, se zna nešto o njemu? Znam da je auto napravljen za ring, ali je li uopce pametno kupovati auto koji je odvozio ring više puta? Koje su mane na tim autima?

Isto tako se prodaje jedan u Rijeci https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-coupe-sport-2.0-t-250-oglas-27584207 , se zna nešto o ovome možda?

Hvala na odgvorima. :)

Edited by donvito
Link to comment
Share on other sites

Guest Ilija12
7 minutes ago, donvito said:

Pozdrav,

Također me zainteresirao ovaj megane: https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-coupe-sport-2.0-t-250-oglas-27491715 .

Javio sam se salonu i sutra ga idem pogledati. Na što bih trebao pripaziti? Navodno ga prodaje drugi vlasnik, se zna nešto o njemu? Znam da je auto napravljen za ring, ali je li uopce pametno kupovati auto koji je odvozio ring više puta? Koje su mane na tim autima?

Isto tako se prodaje jedan u Rijeci https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-coupe-sport-2.0-t-250-oglas-27584207 , se zna nešto o ovome možda?

Hvala na odgvorima. :)

Nema veze ako je vozen po stazi,samo ako je pravilno odrzavan i ako nije jako havarisan.

Inace moja preporuka ti je da auto kupis u Svajcarskoj ili Nemackoj. Procices dosta povoljnije. Ja sam moj platio 9000chf oko 8700 eura i to u Svajcarskoj,doduse sam cekao bas dugo 2 meseca da se ukopi i cena i ono sto mi odgovara naravno. Ne znam kako je kod vas HRV oko uvoza in ch i de,verovatno nemate carinu kao ovde mi posto ste u EU,to ti je jos jedna dobra mogucnost.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ilija12 said:

Nema veze ako je vozen po stazi,samo ako je pravilno odrzavan i ako nije jako havarisan.

Inace moja preporuka ti je da auto kupis u Svajcarskoj ili Nemackoj. Procices dosta povoljnije. Ja sam moj platio 9000chf oko 8700 eura i to u Svajcarskoj,doduse sam cekao bas dugo 2 meseca da se ukopi i cena i ono sto mi odgovara naravno. Ne znam kako je kod vas HRV oko uvoza in ch i de,verovatno nemate carinu kao ovde mi posto ste u EU,to ti je jos jedna dobra mogucnost.

Gledao sam ih vani( mobile.de ) ali dosta dobro drže cijenu, sa uvozom slično kao i tu čak i više nego što su ovi kod nas(auto+uvoz). Tako da mi to trenutno nije opcija jer mi premašuju buđet.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ilija12
24 minutes ago, donvito said:

Gledao sam ih vani( mobile.de ) ali dosta dobro drže cijenu, sa uvozom slično kao i tu čak i više nego što su ovi kod nas(auto+uvoz). Tako da mi to trenutno nije opcija jer mi premašuju buđet.

Najbolje sam odluci ali mislim da sigurno prolazis jeftinije preko nego doma. Ako auto platis 9000chf (primer) to ti je 8650e + 1500e carina + 400e dovoz = 10550e. A doma neces naci ispod 13 14. 

Evo par automobila i uz vecini dobijas jos jedan set tockova sa gumama.

Samo treba sacekati i za manje novca mozes naci ono sto ti odgovara.

Ovde 1

Ovde 2

Ovde 3

Ovde 4

Edited by Ilija12
Link to comment
Share on other sites

Kod nas ti je to malo (puno) skuplje. Pogotovo jos dodatno iz CH koja nije u EU pa imamo i carinu dodatno. Sam unos iz zemalja EU je osjetno skuplji od ove tvoje cifre, a iz CH bi se cijena maltene poduplala od placenog auta.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Je li Megane 250 CUP imao dodatnu opciju navigacije i 19" felge? Negdje sam pročitao da nije imao, a danas sam bio pogledat bijelog RSa šta se prodaje koji to ima, pa mi je sada čudno malo. Se dobivao RS monitor sa navigacijom?

 

Hvala na odgovoru.

Link to comment
Share on other sites

Bio taj u oglasniku vec koliko se meni cini. Negdje tu mora bit neki info u vezi njega. 

Link to comment
Share on other sites

Bome, nebi se reklo na prvu. Je li taj auto sada prodan ili? 

Pošto forum ne dozvoljava edit(barem meni) unaprijed se ispričavam zbog duplog posta.

Htio sam nadodati:

Zna li itko išta o ovome: https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-coupe-sport-2.0-t-250-oglas-27584207

Jel ima trenutno jedan dobar RS kod nas na prodaji?

Link to comment
Share on other sites

Ako se ne varam, taj crni s antracit packom je bio na licitaciji završio prije nekih godinu i pol. A prije tog je stajao mjesecima na njuškalu. Ostalo ne znam. 

Što se tiče ovog da li ima šta dobro u prodaji, dobri primjerci rijetko stignu na njuškalo, većinom se prodaju među poznanicima. 

A za ovo šta je na njuškalu, bitno da nisu jače udarani i grobovi. Ipak ti auti imaju već godina i traže ulaganja, tako da bi bilo pametno imati soma, dva eura sa strane kad se kupuje tako nešto. 

Edited by homer
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Za ovog drugog jedino znam da je neki tip vozio PH u kronometru i FD-u prosle godine sa njim i da je auto lijepo isao. Sad da li je i dalje isti vlasnik nemam pojma.

Link to comment
Share on other sites

Žuti se za vikend vozao na TD-u u Marofu. Lijepo ide i bolesno se čuje, puca. ?

Link to comment
Share on other sites

Oglas za zutog je star ko Biblija.

Plavi ima Grobnika “u nogama” ohoho. Ne kazem da je to lose, ali svaki info je dobrodosao. 

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Burky said:

vjerujem da ni zuti nema manje utrka na sebi al to su ti auti za to,mozda bolje da su voženi nego stajali u garazi

Mene takve stvari ne smetaju, ako je auto bio održavan kako spada.

E tu je problem u Hrvatskoj. Ništa ne ubija auto kao staza i ako želiš da je u top kondiciji, to košta novca, a većina vlasnika ovakvih auta u Hr koji ih deru po stazama i “utrkama” nažalost nemaju financije da bi auto održavali kako treba. 

Link to comment
Share on other sites

Danasnji Grobnik i brzo rundanje bez rusenja rekorda je milina za vozit, gustat bez da slomis auto...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, turbina said:

Danasnji Grobnik i brzo rundanje bez rusenja rekorda je milina za vozit, gustat bez da slomis auto...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Današnji je više blagonaklon prema gumama. Treba znati i voziti auto.

Čega sam se ja na Grobniku nagledao i naslušao, zašaltavanja, ubijanja sinhrona, lomljenja ovjesa preko pasica, pregrijavanja ulja, vode, ajme majko...

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

Ima i danas toga,bez brifinga ih puste na stazu pa onda kao ovce voze,nitko im nije ravan....Ali jednog dana kad se desi pizdarija onda ce mjenjat sve,jer bitno da se oni na komadu papira odricu odgovornosti u vezi svega....


Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.