Jump to content

Zimske gume za Clio 2


sax

Recommended Posts

Da vozim klinca u autu štedio bi na drugim stvarima a ne na gumama,kočnicama.....

 

I ne kužim kako vam  se ne isplati imati dva kompleta kotača  :kava:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • borny

    13

  • lucky77

    12

  • scenicRXE

    11

  • dalibor s

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da vozim klinca u autu štedio bi na drugim stvarima a ne na gumama,kočnicama.....

 

I ne kužim kako vam  se ne isplati imati dva kompleta kotača  :kava:

ne radi svi u dobrim firmama i ne ne dobivaju placu 5-6 tisuca kuna

da mogu kupio bi najskuplje gume kaj postoje

al ne mogu i gotovo

kupujem ono za kaj imam novaca

 

a ne da mi sad tu neko pametuje kak je godyear ili conti bolja

nisam glup i znam da je bolja a tak je kak je

 

i nova sava bude bolje od ove matador koja je gore i dot 04

jel su bile na autu kad sam ga kupovao

 

i neka mi izdrze 2 sezone i stavit cu opet druge nove

Link to comment
Share on other sites

Ne pametujem ti ništa, pa uopće te niti ne poznajem. Sorry ako si to tako shvatio...

Ljudi kupuju bijesne mobitele, svakodnevno troše za kavice i cigarete i ostale razne gluposti, a onda na bitnim stvarima štede... ( ne kažem da ti to radiš )

Btw. nova sava nije loša....ali samo dok je nova...

Nisam radio u dobrim firmama i uvijek sam dobivao nekakav minimalac pa sam ipak uspio kupiti solidne gume...

....a već dugo nemam nikakvu plaću....

Link to comment
Share on other sites

Ne pametujem ti ništa, pa uopće te niti ne poznajem. Sorry ako si to tako shvatio...

Ljudi kupuju bijesne mobitele, svakodnevno troše za kavice i cigarete i ostale razne gluposti, a onda na bitnim stvarima štede... ( ne kažem da ti to radiš )

Btw. nova sava nije loša....ali samo dok je nova...

Nisam radio u dobrim firmama i uvijek sam dobivao nekakav minimalac pa sam ipak uspio kupiti solidne gume...

....a već dugo nemam nikakvu plaću....

sorry malo sam preburno reagirao

 

zato sam i mislio uzet savu jel nije skupa a i da mi izdrzi  2 sezone i dosta

 

a sad sam gledao kod furlana da ima neku akciju 17 % popusta za gotovinu

i po tome bi me bolja guma ispala ko sava tu kod nas mozda par kuna vise

Link to comment
Share on other sites

Borny evo miceka!...

 

...moja logika, a posto volim putovati i napravim 25tk godisnje, a gume mjenjam na 30-35tk da to traje oko jednog ljeta i dvije okolne zime i da sam street legal gdje got da krenem plus volim propitkivat neke postavke pa sam sebi srusiti mitove tako sam si i srusio mit da nikako ne krpati moto gumu, kak u piz..u ma...t..inu kad naletim nakon 10 dana nakon kupnje na vijak sta da dajem 100+ eura svako malo za gumu tako da sve treba isprobati i stvoriti neki svoj sistem vrijednosti.

post-11471-0-06502200-1379928200_thumb.j

Edited by CRN11
Link to comment
Share on other sites

8-9 tisuca

nemaš brige, samo vozi non stop na zimskim savama i ne zamaraj se ljetnim gumama nit trošenjem nit držanjem nit ničim.

tebi netrebaju dva kompleta guma jer uz laganu vožnju i ovako malo kilometara zimske će dugo izdržati.  :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

nije istina nimalo.

ne isplati se ići u SLO

kako ne? Ja konkretno imam 205 55 16 i ima zimskih guma za 54 eura. Gdje se to može u hr naći? Kolega, uzmi savu i gotovo. Hrpa.se.ljudi vozi cijelu godinu n zimskim. Pogotovo malo km.kad radiš.
Link to comment
Share on other sites

Slovenac prima sve os kune, os eure, os ovu, os onu karticu i pricaju naski vaski onaj ovaj jezik i na cevape se ide tamo di je najveca guzva tako i po gume nema da stoji na lageru! DOT bratko maltene od proslog mjeseca :-)

Link to comment
Share on other sites

Meni je tako i bilo. Contice kupljene 18.03., a DOT 1013. Maltene direkt ispod čekića :)

Link to comment
Share on other sites

kako ne? Ja konkretno imam 205 55 16 i ima zimskih guma za 54 eura. Gdje se to može u hr naći? Kolega, uzmi savu i gotovo. Hrpa.se.ljudi vozi cijelu godinu n zimskim. Pogotovo malo km.kad radiš.

sava je u SLO u tvojoj dimenziji 550kn, ja ti ju donesem za 565kn.

jel ti se isplati ići tamo?

Link to comment
Share on other sites

sava je u SLO u tvojoj dimenziji 550kn, ja ti ju donesem za 565kn.

jel ti se isplati ići tamo?

 

Naravno da mu se isplati. Pa treba tebi bar još koju pivu i ćevape platit....

Edited by tigo95
Link to comment
Share on other sites

Naravno da mu se isplati. Pa treba tebi bar još koju pivu i ćevape platit....

ha ha, onda će bankrotirat ak ćemo pit i jest  :piju:

Bile su 60 eura. Nisam gledao zadnjih mjesec dana.

a 72 € je sad zimska sava u slo

Link to comment
Share on other sites

evo mali prilog mojem testiranju:

 

"Od 17 kandidata u manjoj dimenziji HAK je s četiri zvjezdice ili ocjenom "vrlo preporučljivo" ocijenio sedam guma, a najboljom se pokazala Continentalova. ContiWinterContact TS850 pružio je najviše na mokrom, snijegu i ledu, više je no solidan na suhoj cesti, a karakteriziraju ga i minimalna buka te izuzetna trajnost."

 

kao sto sam ranije napisao ja sam svoje istestirao na 50k km iako to nije preporuka nikome da tako puno izvoza gumu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

pomoć molim :)

zimske gume best value for money?

kupovati sada ili kada budem u Zagrebu prvi tjedan u studenom?

dimenzije 195-50/R15

hvala unaprijed. :D

Link to comment
Share on other sites

do kolko novaca i kako se vozis? i sta ocekujes od gume?  ovako ces dobit 80 prijedloga

Link to comment
Share on other sites

a do 500 kuna negdje otprilike.. a vozim ti se normalno. tu i tamo malo jače.. i ne očekijem ništa specijalno.. samo da me drži na putu kako Bog zapovjeda.  :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Ako daješ 500kn za gumu, protegni se malo i pikni  MIchelin Alpin A4. 609kn za keš u Unikomercu, a vjerojatno se da naći i jeftinije.

Link to comment
Share on other sites

I ja sam se prvo zeznuo jer imam 14", pa sam ti htio napisati da za te novce možeš kupiti koje god hoćeš. Tvoja dimenzija je malo skuplja.

Pa nek mi netko kaže da stavim veće kotače...

Pitanje je jel bih se uopće popeo na Kamenjak jučer :D

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.