Jump to content

Zimske gume za Clio 2


sax

Recommended Posts

hahahah ma nije toliko skupa.. Alpine A4 u Hercegovini imam za 500, 600 kuna + mi odbiju PDV :D

i da popeo bi se, al u mene u autu ;)

Edited by lucky77
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • borny

    13

  • lucky77

    12

  • scenicRXE

    11

  • dalibor s

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

pogledaj goodyear UG8 posto je... obicno je jeftiniji od michelina, al oboje su super...

a i neke nokian zimske su super, prosurfaj malo koje (nemrem sad trazit, sorry)

Link to comment
Share on other sites

ja sam gledao u Mostaru u servisu kako kolega sa foruma Dalibor radi tamo.. i cijena od 510 kuna za Blizzak je odlicna :-)

Link to comment
Share on other sites

Znam za to u Dalibora ali mos vidit i u njih ako te zanima Gy kod njih je najpovoljniji.

a na koga si u Ljubuskom mislio?

Link to comment
Share on other sites

Ja moram svoju 8 godina staru Savu zamjeniti za novu ali se jos dvoumim oko dimenzije, u prometnoj mi je 185/55/15 a razlika između te i 195/50/15 je oko 70 kn po gumi.

Imam informaciju od vise ljudi da su od ove godine kod nas na svim stanicama za teh. pregled poceli ozbiljno srati tipa kak ti piše u prometnoj tak moras imat gume na autu inace padas tehnicki, a meni je rega za par tjedana, s tim da sad vozim na 195/55/15 i jos nisam imao problema prilikom registracije

Link to comment
Share on other sites

Ja moram svoju 8 godina staru Savu zamjeniti za novu ali se jos dvoumim oko dimenzije, u prometnoj mi je 185/55/15 a razlika između te i 195/50/15 je oko 70 kn po gumi.

Imam informaciju od vise ljudi da su od ove godine kod nas na svim stanicama za teh. pregled poceli ozbiljno srati tipa kak ti piše u prometnoj tak moras imat gume na autu inace padas tehnicki, a meni je rega za par tjedana, s tim da sad vozim na 195/55/15 i jos nisam imao problema prilikom registracije

ja sam ove gume imao na tehnickom u 7. mjesecu i nisu mi srali nista iako mi nisu upisane u prometnu.. rekli su samo da nemaju vremena trazit po katalogu.. a ja sutim i vozim. :D

Link to comment
Share on other sites

najbolje stavi ono šta piše u prometnoj

ako stavljaš drugu dimenziju upiši.

to ako piše 185 a staviš 195 te nece niko zezati ali jbg može se desiti da imaš nesrecu

pa da ti nece isplatiti

Link to comment
Share on other sites

Pitao danas na tehnickom i kaze mi tip samo dimenzija koja pise u prometnoj, izgleda da su ovi kod nas malo previse nabrijani na propise

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio na tehničkom s cliom prije 10ak dana, imam upisane 15" i 16", pitao da li se može upisat i 14" na tehničkom, reko je bez problema...

Link to comment
Share on other sites

Ne da mi više editirati tekst

ugl na tehničkom nije spominjao nikakav atest...

 

a savine s3 gume su u vulkalu 332kn a u furlanu 322kn. Put tamo i nazad mi je 20kn gorva, znači još uvijek mi se isplati slovenija :D

 

Kako je preko granice sad? Mogu sve 4 furat u gepeku ili?

Jel mogu proć granicu na 14icama ako ih nemam upisane u prometnu?

Link to comment
Share on other sites

Treba li kod montaže zimskog seta felgi s gumama sve ponovno balansirati?

Staviti ću prednje iza i obrnuto, a ne znam da li je balansiranje potrebno pošto je to odrađeno prošle sezone.

Link to comment
Share on other sites

Treba li kod montaže zimskog seta felgi s gumama sve ponovno balansirati?

Staviti ću prednje iza i obrnuto, a ne znam da li je balansiranje potrebno pošto je to odrađeno prošle sezone.

 

Ako ne tresu ne treba.

Link to comment
Share on other sites

U Sloveniji(Kalister) uzeo Savu Eskimo S3 4 komada sa novim ventilima i montazom 199€

Gume su po DOTu stare 6 tjedana

Dim 175/65/14

Link to comment
Share on other sites

upravo tako ;) dobro dot mozda nije u tjedan isti,ali su sve gume navodno 2013 dot

Link to comment
Share on other sites

ja sam bio zvao kad si stavio oglas s njuskala

i rekli su mi 54 kn po gumi montaza i balansiranje

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.