Jump to content

Laguna 3 2.0 dci


DamirVZ

Recommended Posts

Tako sam i mislio....

Link to comment
Share on other sites

Japanski menjac je u pitanju, AJO. Sestobrzinac, nema nekih posebnih problema.. Jedino dize potrosnju u proseku za 1 litar.  Navodno nema nikakvg odrzavanja, odnosno ulje je lifetime.. Mada tako kazu i za manuelni, pa su mi rekli da je ipak pametno promeniti ga na 300.000 km ili 10 godina..

Renault automatici nisu nikada bili popularni, tako da je automatik u sustini jeftiniji, a nista losiji po pouzdanosti.

Mekano salta, lepo radi..

Jedina mana je nesto veca potrosnja, ali ako nadjes u super opremi, pozeljno Initiale, uzimaj i uzivaj.

Link to comment
Share on other sites

Pa da...

Initale oprema je u pitanju

Link to comment
Share on other sites

Ta Laguna 2.0 dCi, još da je Initiale, mislim da je u klasi (dizelaša) za te novce najbolji auto što možeš kupiti. Lijepi su i Grandtour i limuzina. Nađi nešto dobro u DE, tamo više nema skidanja km ako je i bilo nema nakon ove zadnje akcije njihove policije.

Gledaj neku do 100.000 ili čim manje km, da ima servisnu i uživaj.

Link to comment
Share on other sites

Zakaparena u DE. 2010g. 2.0dci 110kw 140tkm. gt, grandtour. provjereno preko broja sasije kod nas....svi servisi u renaultu.....pise kao top stanje,,,stvarno lijepo izgleda......šta da kazem....jedva cekammmmmm :taz:

Link to comment
Share on other sites

Hocu. Hvala. Krajem tjedna je ocekujem.

Link to comment
Share on other sites

Ajde, dobro zvuči osim kilometraže malo, ali sigurno cijena je niža dosta od ovih drugih. 140000 je ok ak nemisliš je dugo vozit inače znaš i sam, čekaju tebe veliki servisi. Ja bi to vozio godinu dvije i onda po opet drugu noviju ili što već bude aktuelno.

 

Sretno.

Link to comment
Share on other sites

Veliki servis raden na 125tkm. U biti....veliki....nema tu remenja. Promjenjeno je ulje...svi filteri....diskovi i disk pl....tak fa barem dvije godine planiram vozit...

Link to comment
Share on other sites

Koje ulje Branimire da stavim? Imas kakvu preporuku?

Link to comment
Share on other sites

Mislim da full sintetika 5W40 ide. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Ako imas FAP filter (a 99% da imas ako je za trziste DE) iskljucivo 5w30 RN0720 ili ACEA C4 ulje.

Link to comment
Share on other sites

Ovo kuzim za gradaciju....5w30. A koji proizvodac? Sorry ak sam dosadan

Link to comment
Share on other sites

Aha....ok. puno puno hvala

Link to comment
Share on other sites

Elf EVOLUTION FULL-TECH C4 5W-30,

EVOLUTION FULL-TECH FE 5W-30

Koja je razlika između ova 2 ulja? Odnosno koje ulje ide u koji motor? Pitam zato jer trebam mijenjati ulje a do sada sam koristio ELF Solaris DPF 5W30, a sad su ova zamjena. A konkretnog odgovora u trgovinama auto dijelova nema.

Edited by mata73
Link to comment
Share on other sites

Samo RN0720 i nema zime. Držati se preporuke proizvođača, imaš osim Elf-a i Total, Gulf, Castrol, Shell....odabereš najjeftinije od tih i nisi falio.......ide 5w30 i to je to. Mislim da ti je Elf najpovoljniji.

Link to comment
Share on other sites

Ajmo slike.  :lek:

 

Kroz 2-3 i meni je ta lagun u planu. Preljepa je :taz: .

 

Koliko te izašla, davanja ? 

Link to comment
Share on other sites

Davanja oko 1550e....plus prijevoz

Link to comment
Share on other sites

Ja sam nasel za 7300 predivnu. Gt. A nemogu poslat link jer su ga vec skinuli.....pa ga vise nema na netu

Link to comment
Share on other sites

Ja sam nasel za 7300 predivnu. Gt. A nemogu poslat link jer su ga vec skinuli.....pa ga vise nema na netu

vjerovatno prodano.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.